Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Zakopane - ciekawe miejsca do fotografii?

  1. #21
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    294

    Domyślnie Odp: Zakopane - ciekawe miejsca do fotografii?

    Cytat Zamieszczone przez bans Zobacz posta
    A może by tak zignorować te fajerwerki jak cywilizowany człowiek? :/
    to właśnie niecywilizowani je ignorują bo nie wiedzą co to jest
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 249

    Domyślnie Odp: Zakopane - ciekawe miejsca do fotografii?

    Niecywilizowani takich rzeczy nie ignorują - wprost przeciwnie. Nie wiedząc co to jest, nadają temu atrybuty boskości i tworzą wokół religię.

  3. #23

    Domyślnie Odp: Zakopane - ciekawe miejsca do fotografii?

    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta
    Pytania do mustaffa:
    Byłeś już w górach? Byłeś tam w zimie? Jaka jest Twoja sprawność fizyczna? Możesz chodzić przez 4-8 godzin? Ile będziesz miał czasu przed lub po imprezie?

    Nie ujmując nic kolegom spod Tatr: widok na Zakopane jako taki jest mało ciekawy, a Gubałówka to porażka.

    Proponuję wycieczki od najłatwiejszej do umiarkowanie trudnej:
    1. spacer doliną Białego do wodospadu,
    2. spacer doliną Kościeliską do schroniska,
    3. Polana Rusinowa,
    4. dolina Małej Łąki - ścieżką Nad Reglami - dolina Kościeliska (do wylotu Małej Łąki podjechać autobusem),
    5. Polana Rusinowa i Gęsia Szyja.

    Kijki będą przydatne zawsze, lekkie raki lub raczki mogą być przydatne w punktach 3, 4 i 5. O właściwym ubraniu (buty!) sobie poczytaj.
    Kup sobie przewodnik Nyki "Tatry Polskie" i jakąkolwiek mapę, nawet panoramiczną.

    Przypomniało mi się jeszcze:
    2a. Dolina Strążyska do polany.

    Alternatywa to łażenie po Krupówkach.
    Tak byłem już w górach. Sprawność fizyczna jak również kondycja jest na poziomie dobrym i dłuższe wędrówki nie sprawiają mi większej trudności (w samej spinaczce nie mam jednak doświadczenia). Przed i po imprezie mogę mieć tyle czasu ile tylko będzie potrzeba - własny środek transportu i chęć zabawy z aparatem jest dosyć duża.

    W większości miejsc, które wymieniłeś już byłem jednak były to jednak inne pory roku (wiosna/lato) i dodatkowo nie miałem jeszcze sprzętu fotograficznego dlatego na tym się wtedy nie skupiałem.

    Co do alternatywy i Krupówek - na tyle razy ile byłem w Zakopanym/Kościelisku jak spędziłem tam 3h łącznie to góra, nie kręci mnie to po prostu i nie wiem co ludzie w tym widzą

    Odnośnie samej nocy sylwestrowej. Podejrzewam, że Zakopane będzie tak przeładowane, że dostać się gdzie kolwiek samochodem w tym czasie tj. chociażby okolice Zębu i prawej strony Gubałówki będzie graniczyło z cudem...więc zastanawiam się jak to rozwiązać pod tym kątem.

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 249

    Domyślnie Odp: Zakopane - ciekawe miejsca do fotografii?

    Z tych co wymieniłem, najładniejsze panoramicznie są 4 i 5. Jest jeszcze Morskie Oko, ale tego miejsca nie lubię ze względu na tłumy i idiotyczne dojście, poza tym ta droga jest bardzo narażona na lawiny i warto śledzić komunikaty.
    Jeśli takie rzeczy Cię interesują, to w lutym udało mi się fotografować pluszcza w potoku Kościeliskim.

  5. #25

    Domyślnie Odp: Zakopane - ciekawe miejsca do fotografii?

    Myślałem jeszcze nad Halą Gąsienicową, ale to w zależności od pogody jaką zastaniemy na miejscu.

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 249

    Domyślnie Odp: Zakopane - ciekawe miejsca do fotografii?

    Też o niej myślałem, ale nie znałem Twoich doświadczeń - w zimie obie drogi z Kuźnic (przez Jaworzynkę i przez Upłaz) mogą być nieprzyjemne. Jest jednym z najładniejszych miejsc do fotografowania i nie daleko.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •