Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Canon eos m6 wizjer zamiennik?

  1. #1

    Domyślnie Canon eos m6 wizjer zamiennik?

    Witam serdecznie,
    czy spotkał się ktoś może z zamiennikiem wizjera evf-dc1/2 albo coś podobnego do tego aparatu? Cena jest niestety powalająca dla fotografa amatora a niestety samodzielnie nie udało mi się znaleźć czegokolwiek co by mogło posłużyć za wizjer nie będąc przy tym nakładką na wyświetlacz

  2. #2
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon eos m6 wizjer zamiennik?

    Nie spotkałem się z jakimś zamiennikiem. Są tylko nakładki na tylny wyświetlacz...
    Cena oryginału jest z d.... biorąc pod uwagę że to obecnie więcej niż połowa body.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #3
    Początki nałogu Awatar takpoprostu
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    394

    Domyślnie Odp: Canon eos m6 wizjer zamiennik?

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie spotkałem się z jakimś zamiennikiem. Są tylko nakładki na tylny wyświetlacz...
    Cena oryginału jest z d.... biorąc pod uwagę że to obecnie więcej niż połowa body.
    Mówisz o viewfinderach ?
    *t*a*k*p*o*p*r*o*s*t*u*

  4. #4
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon eos m6 wizjer zamiennik?

    No takie nakładki na tylny wyświetlacz, jest tego sporo w sieci. Moim zdaniem bezsens przy takim aparacie.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •