Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Sklep internetowy firmy Canon

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy firmy Canon

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Raczej bardzo EKSKLUZYWNE https://store.canon.pl/canon-korpus-...-log/1483C088/ ceny mają 18.539 zl za Canona 5D mark IV gdzie nowego można kupić w każdym sklepie za 10.895 zł https://www.ceneo.pl/46843771?se=oMq...RoCTbcQAvD_BwE

    jak kogoś stać, aby dopłacić te 8k zł za zakup przez firmową stronę to wyłącznie jego sprawa. nam nic do tego.
    wg mnie to nie jestes w swoich przykładach tak na 100% obiektywny, bo jednak soft tych body troche sie różni, (jesli dobrze zrozumiałem przekaz canona) co oczywiście nie zmienia faktu że ceny zabijaja i kompletnie nie potrafie sobie wytłumaczyć sensu powstanie tego sklepu
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 16-11-2018 o 18:51
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  2. #22
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy firmy Canon

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    wg mnie to nie jestes w swoich przykładach tak na 100% obiektywny, bo jednak soft tych body troche sie różni, (jesli dobrze zrozumiałem przekaz canona) co oczywiście nie zmienia faktu że ceny zabijaja i kompletnie nie potrafie sobie wytłumaczyć sensu powstanie tego sklepu
    No ale soft to jest jakieś 400 PLN. Jak to wszystko policzyć to jeszcze sobie kupisz gripa i kita 24-105. Pewnie by jeszcze doszedł jakiś rabat i może na dodatkową baterię by starczyło - też czegoś tu nie ogarniam.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #23
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 421

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy firmy Canon

    Ja np jestem dumny, że mam canon 85 1.2L II za 9,5K . Muszę zacząć się chwalić klientom moim, może zdjęcia im się zaczną bardziej podobać :P

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •