Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: TAMRON CASHBACK 450 zł na obiektywy z serii G2

  1. #1
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Thumbs up TAMRON CASHBACK 450 zł na obiektywy z serii G2

    Miło mi poinformować, że polski dystrybutor marki TAMRON, firma Focus Nordic ogłasza akcję CASHBACK - 450 zł na obiektywy z serii G2.

    Promocja co prawda rusza jutro, czyli 1 listopada i trwa do końca roku, ale w zasadzie już dziś można zamawiać obiektywy a wysyłka i dokumenty zakupu będą z datą listopadową (obowiązuje data z paragonu / faktury). Sprzęt musi pochodzić z polskiej dystrybucji, cachback obowiązuje dla klienta końcowego na każdy kupiony obiektyw z osobna.

    Szczegóły na stronie: https://www.tamron.eu/pl/magazyn/zwrot-pieniedzy/

    Zapraszam do składania zamówień, im bliżej grudnia tym może być większy problem z dostępnością. Już teraz brakuje np. obiektywów 15-30 G2 do Canona, a zapasy 150-600 się kurczą.


    Na koniec odrobina prywaty - jeśli ktoś planuje w związku z w/w zakupy w moim sklepie, zapraszam na PW po specjalny dodatkowy rabat forumowy

    O obiektywach wiem prawie wszystko

  2. #2
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: TAMRON CASHBACK 450 zł na obiektywy z serii G2

    Te nowe szkła Tamrona, bardzo mi się podobają wizualnie.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Domyślnie Odp: TAMRON CASHBACK 450 zł na obiektywy z serii G2

    Mnie też Osobiście czekam na uzupełnienie linię stałek f/1.8 o coś szerszego, najlepiej w okolicach 18-20mm Coś dłuższego niż 85 też by się przydało. Przestawiam się na lżejsze szkła.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #4
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: TAMRON CASHBACK 450 zł na obiektywy z serii G2

    No tylko ceny z d.... dla mnie.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Domyślnie Odp: TAMRON CASHBACK 450 zł na obiektywy z serii G2

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No tylko ceny z d.... dla mnie.
    No już nie gadaj. 150-600 czy 24-70 wyjdą po cashu ładne pieniążki, zwłaszcza dostając ode mnie jeszcze rabat forumowy
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #6
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    77

    Domyślnie Odp: TAMRON CASHBACK 450 zł na obiektywy z serii G2

    Ceny dokładnie są z d...
    W amazonie czy innym niemieckim sklepie fotograficznym jest taniej! .... np 150-600 G2 bez problemu kupisz za 1050euro z wysyłką

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Domyślnie Odp: TAMRON CASHBACK 450 zł na obiektywy z serii G2

    Cytat Zamieszczone przez rooooobi Zobacz posta
    Ceny dokładnie są z d...
    W amazonie czy innym niemieckim sklepie fotograficznym jest taniej! .... np 150-600 G2 bez problemu kupisz za 1050euro z wysyłką
    Po cashbacku u nas wyjdzie taniej.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  8. #8
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: TAMRON CASHBACK 450 zł na obiektywy z serii G2

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    No już nie gadaj. 150-600 czy 24-70 wyjdą po cashu ładne pieniążki, zwłaszcza dostając ode mnie jeszcze rabat forumowy
    Powiem tak i masz rację i nie masz . Niestety w mojej robocie muszę się kierować naczelną zasadą że sprzęt musi działać. Dla mnie sprzęt który np. odmówi współpracy bo jest niekompatybilny jest megadrogi.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #9

    Domyślnie Odp: TAMRON CASHBACK 450 zł na obiektywy z serii G2

    Cytat Zamieszczone przez rooooobi Zobacz posta
    W amazonie czy innym niemieckim sklepie fotograficznym jest taniej!
    W USA w ogóle jest taniej. W amazonie właśnie. Tyle że to można fajnie tanio kupić jak ma się kogoś kto nam osobiście przywiezie. Wtedy nie płacimy za wysyłkę. Jak nie ma kto przywieźć, to posłaną paczkę mogą oclić i wyjdzie na jedno albo i drożej.

    Z wprawdzie z Niemcami nie ma cła, ale raczej jak porównywać to powinno się porównywać ceny w danym kraju. Z drugiej strony jak można w dzisiejszych czasach kupić za granicą to też czemu nie. Ja mam zawsze trochę obawy przy kupowaniu przez neta za granicą.
    Ostatnio edytowane przez Vivus ; 08-11-2018 o 15:26
    Canon Kit EF-S 18-55, MC Wołna 9 50mm Makro, Sigma 70-300 APO, Canon EF 35-70

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Domyślnie Odp: TAMRON CASHBACK 450 zł na obiektywy z serii G2

    Tak szczerze mówiąc, większość kupujących dzisiaj (u nas) bierze sprzęt na fakturę. Zdecydowanie takie zakupy przeważają nad "zwykłymi". Efekt dotacji ale nie tylko, ludzie po prostu otwierają działalności, choć rynek jest przesycony fotografami Ale nie będę się tym martwił, w związku z powyższym nie opłaca się kombinować, nawet wewnątrzwspólnotowo, tylko kupić bez ceregieli u nas na fakturę i poodliczać co się da. Jak ktoś nie potrzebuje faktury to może sobie kombinować, wiadomo, że każdy grosz się liczy.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •