Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Eos 77d

  1. #1

    Domyślnie Eos 77d

    Jestem na forum już jakiś czas przymierzając się do canona - dziś rejestracja i pierwsze nietypowe pytanie. Przeglądam trochę ofert i... trafiłem na zagwozdkę.
    Czy moglibyście szanowni forumowicze coś podpowiedzieć w tej sprawie?
    Czy oferta sprzedaży przez sklep Canona EOS 77D + z lustrem EF-S 18-135 f/3.5-5.6 IS USM NANO nie jest jakaś dziwna - nieco ponad 3600 ?
    W tym samym sklepie cena za EOSa 70D z obiektywem IS STM wychodzi już ponad 5k. W czym rzecz? Jestem raczkującym w canonie ale chyba IS USM NANO jest zdecydowanie lepszy niż silniczkowy STM.
    Proszę o rozwianie mojego dylematu - dzięki i pozdrawiam.

  2. #2
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Re: Eos 77d

    70D nie ma juz nowych w sprzedazy, to moze byc jakas niesprzedana rezerwa magazynowa.

    3600 za 77D z nowym 18-135 to niezla cena.
    www albo tez flickr

  3. #3

    Domyślnie Odp: Eos 77d

    Ano właśnie, stąd moje zainteresowanie - całkiem niezła bym powiedział. Średnia przeglądowa to 4-4.5k, skąd więc tutaj taka skoro wszystko nowe? Hmm... Temat tyczy jednego z krakowskich sklepików (nie będę im robił reklamy) i niestety nawet tutaj jedni ich chwalą inni piszą, że puszczają używki jako nowe. Ciekaw jestem, czy faktycznie sprzęt będzie zgodny z oczekiwaniem czy okaże się wielkim problemem.

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    44

    Domyślnie Odp: Eos 77d

    Zwróć uwagę na gwarancję. Kto jest gwarantem.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Eos 77d

    Z tego co się dowiedziałem, to w razie problemów sprzęt przesyła się do sklepu. Podobnie mam z innymi nabytymi sprzętami niezwiązanymi z fotografią i jest ok. Czy w przypadku CANONA jest inaczej?

  6. #6

    Domyślnie Odp: Eos 77d

    Dzięki za podpowiedzi, odpuszczę sobie ten zakup, by nie załapać przypadkiem jakiegoś chinola z krzakami zamiast menu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •