Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jak zapisać zedytowany RAW z programu Digital Photo Professional?

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2018
    Posty
    69

    Domyślnie Jak zapisać zedytowany RAW z programu Digital Photo Professional?

    Jak wyeksportować z programu DIgital Photo Professional plik RAW?
    Widze opcje eksportu tylko do JPG a ja potrzebuje do RAW, do dalszej edycji już gdzie indziej.



    Normalna rzecz, tylko ten program ma edycje DualPixelRAW. Więc chcę to w nim zrobić, wyeksportować nadal edycyjnego RAWA (a nie JPG) i edytować dalej w Lightroom.


    Jest taka możliwość?

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 254

    Domyślnie Odp: Jak zapisać zedytowany RAW z programu Digital Photo Professional?

    Poleceniem SAVE, po polsku ZAPISZ.

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Jak zapisać zedytowany RAW z programu Digital Photo Professional?

    Cytat Zamieszczone przez NieOstrzy Zobacz posta
    Jak wyeksportować z programu DIgital Photo Professional plik RAW?
    Widze opcje eksportu tylko do JPG a ja potrzebuje do RAW, do dalszej edycji już gdzie indziej.



    Normalna rzecz, tylko ten program ma edycje DualPixelRAW. Więc chcę to w nim zrobić, wyeksportować nadal edycyjnego RAWA (a nie JPG) i edytować dalej w Lightroom.


    Jest taka możliwość?
    a to ma szansę zadziałać? znaczy zapis rawa i praca z kolejnym odrawiaczem - mz to nie zadziała - dpp musiałby przeprowadzić coś odwrotnego do demozajkowania żeby zapisać coś (rawa) co by się edytowalo w LR czy C1 - byłoby to ciekawe i może nawet przydatne ale z punktu widzenia programu typu DPP LR czy C1 czyli odrawiacza nie ma sensu.
    tylko proszę nie piszcie że sobie można tifa zapisać i edytowac w LR dalej bo to nie to samo

  4. #4
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Jak zapisać zedytowany RAW z programu Digital Photo Professional?

    Nie ma takiej możliwości.

  5. #5
    Bywalec Awatar Yanc
    Dołączył
    Oct 2015
    Miasto
    Manieczki
    Wiek
    49
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Jak zapisać zedytowany RAW z programu Digital Photo Professional?

    Raw to Raw, po edycji w DPP to już nie jest Raw. To i zapisać się go nie da
    C6, C7DMkII, C60D, 17-50/2,8, 50-150/2,8, 50/1,8, 85/1,8, 150/2,8 Macro, 70-200L, 120-400, 430EX, S568

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •