Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Coś małego, ale blisko stylu Canon'a...

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Coś małego, ale blisko stylu Canon'a...

    Cytat Zamieszczone przez michley7 Zobacz posta
    Zaczyna się, jak nie masz nic do powiedzenia, to sobie daruj.

    Kolego Zdebik, sądzę że na tym się właśnie skończy, chciałem tylko zasięgnąć dodatkowej rady u profesjonalistów.
    Pro odpowiadali ale nadal Ci to nie odpowiada więc, wejdź na dxo i wybierz coś z top 10. Może znajdziesz tam nawet Nikona.

  2. #12
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Coś małego, ale blisko stylu Canon'a...

    Cytat Zamieszczone przez michley7 Zobacz posta
    Zaczyna się, jak nie masz nic do powiedzenia, to sobie daruj.
    Nie ty będziesz decydował o tym co, gdzie i kiedy mi wolno pisać.

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 277

    Domyślnie Odp: Coś małego, ale blisko stylu Canon'a...

    i tu sugestia do administracji by można było mieć oznaczenie PRO* przy nicku, wtedy początkujący mieliby łatwiej z podjęciem decyzji
    bo tak to nie dosyć ze nie maja pojęcia o fotografii to jeszcze nie wiedza kogo czytać a kogo zlewać


    *oczywiście za gruby hajs
    Ostatnio edytowane przez becekpl ; 18-10-2018 o 15:17
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  4. #14
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Coś małego, ale blisko stylu Canon'a...

    Cytat Zamieszczone przez michley7 Zobacz posta
    Zaczyna się, jak nie masz nic do powiedzenia, to sobie daruj.
    To forum publiczne, każdy ma prawo się wypowiadać. Takie są koszty zadawania pytań w takich miejscach... szczególnie pytań takich w których nie wiadomo do końca o co chodzi pytającemu .....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #15
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: Coś małego, ale blisko stylu Canon'a...

    Uprzejmie dziękuję za wszystkie konstruktywne porady. Zapisałem je kajecie dla amatorów i nauczę się na pamięć :-) Faktycznie, to był błąd z zadawaniem pytań na forum. Wątek do zamknięcia.

  6. #16
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Coś małego, ale blisko stylu Canon'a...

    Cytat Zamieszczone przez michley7 Zobacz posta
    Uprzejmie dziękuję za wszystkie konstruktywne porady. Zapisałem je kajecie dla amatorów i nauczę się na pamięć :-) Faktycznie, to był błąd z zadawaniem pytań na forum. Wątek do zamknięcia.
    Dlaczego błąd? I nie będziemy niczego zamykać, bo może ktoś będzie chciał jeszcze dopisać.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Coś małego, ale blisko stylu Canon'a...

    Cytat Zamieszczone przez michley7 Zobacz posta
    Od jakiegoś czasu oglądam mniejsze aparaty (bezlusterowce i mądrzejsze kompakty), głównie za przyczyną ich wagi i rozmiarów. Zawsze łatwiej to nosić, niż FF Canon'a. Oglądam sporo zdjęć z tych aparacików, ale brakuje mi czegoś, czego nie umiem dokładnie nazwać, a co określam enigmatycznie "stylem Canon'a". No i wpadłem na myśl, żeby tutaj spytać o Wasze doświadczenia i opinie. Czy możecie polecić jakiś aparat mniejszy od np. 5D/5DM2, wypuszczający obrazek jak najbliższy temu, co daje Canon? Wiem, że nie dość precyzyjnie określiłem temat, ale mam nadzieję, że został on zrozumiany. Nie pracuję aparatem, to raczej hobby. Coraz bardziej lubię nieco szerszy kąt, tak powiedzmy 20-35mm.
    Cześć
    Napisz do mnie na priv to postaram się pomóc (albo na FB https://www.facebook.com/andrzej.car)
    Tutaj takie zapytania nie są "w modzie"
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Coś małego, ale blisko stylu Canon'a...

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Cześć
    Napisz do mnie na priv to postaram się pomóc (albo na FB https://www.facebook.com/andrzej.car)
    Tutaj takie zapytania nie są "w modzie"
    @michley7 Poszło info na PW (odczytaj prywatną wiadomość)
    Pozdrawiam
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #19
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: Coś małego, ale blisko stylu Canon'a...

    "Dlaczego błąd? I nie będziemy niczego zamykać, bo może ktoś będzie chciał jeszcze dopisać. "

    To dość proste. Z jednej strony nie chcę tu ani nikogo obrażać, ale karmić troli też nie zamierzam. Jeszcze raz uprzejmie dziękuję wszystkim za cenne merytoryczne porady, tak jak napisałem wyżej, wszystkie zapisałem w kajecie i aktualnie wkuwam na pamięć. Wątek można zamknąć, albo go pozostawić, w zasadzie niech osoba moderująca sama podejmie decyzję. Nic nikomu nie narzucam. Tym samym kończę moją obecność w tym temacie.

  10. #20
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    38

    Domyślnie Odp: Coś małego, ale blisko stylu Canon'a...

    Chętnie bym się podłączył pod wątek.
    Mam Fuji X10 jak również Sony RX100. Fuji jeszcze daje radę, ale Sony jednak nie jest to, co obiecywali w prospektach reklamowych
    Poszukuję czegoś małego, poręcznego o przyzwoitej jakości obrazka.
    Może ktoś się podzieli?


    candar zacne zdjęcia!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •