Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Paprochy w wizjerze

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    294

    Domyślnie Odp: Paprochy w wizjerze

    nie no wyjmowanie matówki nie wchodzi w grę..samo weszło to samo wyjdzie :P
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

  2. #12

    Domyślnie Odp: Paprochy w wizjerze

    Miesiąc temu zakupiony 6dmark II nowy ze sklepu, wcześniej tego nie zauważyłem albo teraz się pojawił paproch na matówce od wewnątrz a płytką z czujnikami. Na zdjęciach tego nie widać jedynie jak się patrzy przez wizjer w niebo lub gdybym robił zdjęcia białej kartki. Mam pytanie nie przejmować się tym czy oddać do sklepu żeby wyczyścili.Zaznaczam aparat mam od miesiąca ,czy przysługuje wymiana? Pozdrawiam

  3. #13
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    294

    Domyślnie Odp: Paprochy w wizjerze

    Cytat Zamieszczone przez Paton Zobacz posta
    Miesiąc temu zakupiony 6dmark II nowy ze sklepu, wcześniej tego nie zauważyłem albo teraz się pojawił paproch na matówce od wewnątrz a płytką z czujnikami. Na zdjęciach tego nie widać jedynie jak się patrzy przez wizjer w niebo lub gdybym robił zdjęcia białej kartki. Mam pytanie nie przejmować się tym czy oddać do sklepu żeby wyczyścili.Zaznaczam aparat mam od miesiąca ,czy przysługuje wymiana? Pozdrawiam
    wymiana aparatu to raczej nie wchodzi w grę, no bo z jakieś przyczyny ? ja po 2 tygodniach zauważyłem paprochy ale już przestałem na nie zwracać uwagę :P
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

  4. #14
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    592

    Domyślnie Odp: Paprochy w wizjerze

    Jak sie aparat zabrudzi to jest to wina uzytkownika - mogl nie lazic tam , gdzie sie aparat zabrudzil , to by mial wszystko czyste. A najlepiej zapomniec o tym, ze tam sa jakies brudy , oddac do czyszczenia jak juz niewiele bedzie przez wizjer widac. To nie wplywa na jakosc fotek.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •