Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Promocja Canon - Twoja historia we właściwym świetle

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2016
    Miasto
    Kraków.
    Posty
    10

    Domyślnie Promocja Canon - Twoja historia we właściwym świetle

    Cześć, ktoś korzystał z tej promocji?

    Najpierw wysiadła możliwość zgłoszeń, a teraz, po 3 tygodniach odpisują, że rozpatrzono negatywnie, podczas gdy spełnione są wszystkie warunki.

    Przyznam, że ta dodatkowa lampa zachęciła mnie do zakupu i czuję się po prostu oszukany.
    Nie kupiłbym, albo w innym sklepie, który oferował dużo niższą cenę, którą miała mi zrekompensować właśnie ta lampa.

    Odpisałem z prośba o dokładne informacje, czego nie spełniam. Zastanawiam się co dalej. Ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii?


    Edit:
    Dla informacji - Canon 6D mark II kupiony 16 sierpnia w Foto-Plus w Krakowie.
    Ostatnio edytowane przez patrykwn ; 07-09-2018 o 17:37

  2. #2

    Domyślnie Odp: Promocja Canon - Twoja historia we właściwym świetle

    Spróbuj napisać do kaniona. Ale sądzę, że marne szanse. Kiedyś miałem analogiczną sytuacje tylko z inną firmą i niestety nie udało się wyegzekwować bonusu. Zapis regulaminu był po prostu tak skonstruowany.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Promocja Canon - Twoja historia we właściwym świetle

    Cytat Zamieszczone przez patrykwn Zobacz posta
    Cześć, ktoś korzystał z tej promocji?

    Najpierw wysiadła możliwość zgłoszeń, a teraz, po 3 tygodniach odpisują, że rozpatrzono negatywnie, podczas gdy spełnione są wszystkie warunki.

    Przyznam, że ta dodatkowa lampa zachęciła mnie do zakupu i czuję się po prostu oszukany.
    Nie kupiłbym, albo w innym sklepie, który oferował dużo niższą cenę, którą miała mi zrekompensować właśnie ta lampa.

    Odpisałem z prośba o dokładne informacje, czego nie spełniam. Zastanawiam się co dalej. Ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii?


    Edit:
    Dla informacji - Canon 6D mark II kupiony 16 sierpnia w Foto-Plus w Krakowie.
    "wszystkie warunki" spełnione? jestes pewien????
    wiele, wiele razy brałem udział w promocjach i keszbekach i jak wszystkiego dopełniłem to nigdy nie było problemów...
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  4. #4
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: Promocja Canon - Twoja historia we właściwym świetle

    Ja korzystałem. Lampę dostałem. Też kupiłem 6d mark II.
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

  5. #5
    Bywalec Awatar benicjusz
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Warsaw DC
    Posty
    185

    Domyślnie Promocja Canon - Twoja historia we właściwym świetle

    Może zakup był ja firmę/leasing?

    Znajomy mimo info na stronie sklepu o darmowej lampie musiał się obejść samym mk4 bo zakupu dokonał w leasingu .
    |CANON FF|

  6. #6
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: Promocja Canon - Twoja historia we właściwym świetle

    Cytat Zamieszczone przez benicjusz Zobacz posta
    Może zakup był ja firmę/leasing?
    Możliwe, że leasing wyklucza promocję, ale zwykły zakup na firmę na pewno działa.
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

  7. #7
    Bywalec Awatar benicjusz
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Warsaw DC
    Posty
    185

    Domyślnie Promocja Canon - Twoja historia we właściwym świetle

    Masz rację z tym leasingiem, sam zakupiłem na firmę (kiedyś z tabletem) i odbyło się bezproblemowo.


    Jeśli na bank spełniasz wszystkie warunki to atakuj Canon Polska.

    PS. Kiedyś odrzucono mi zgłoszenie bo nie miałem wyciętego bar kodu tylko jego zdjęcie jak był całością z pudełkiem.
    |CANON FF|

  8. #8

    Dołączył
    Jan 2016
    Miasto
    Kraków.
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: Promocja Canon - Twoja historia we właściwym świetle

    Na sto procent, potrafię czytać regulaminy, sam zawodowo je piszę w kancelarii.

    Kod wycięty etc. Zakup na firmę, ale z promocji wykluczony jest wyłącznie leasing. Przy rejestracji jest nawet opcja czy firma czy osoba prywatna.

    Mieli spory problem z formularzem, dzwoniłem na infolinie, mówili, że nie otrzymują zgłoszeń itp. Może któryś skan nie przeszedł i zamiast napisać, od razu negatyw.


    Dzisiaj już dam sobie spokój, ale w poniedziałek atakuję infolinie. Dla zasady nie odpuszczę, choćbym miał z kancelarii oficjalnie się odezwać.

  9. #9
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 621

    Domyślnie Odp: Promocja Canon - Twoja historia we właściwym świetle

    No ale dlaczego negatywnie? Przecież w Regulaminie nie ma nic o ograniczonej ilości produktów objętych promocją, jeśli dobrze pamiętam...
    Z tego co widzę formularz działa...

  10. #10

    Dołączył
    Jan 2016
    Miasto
    Kraków.
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: Promocja Canon - Twoja historia we właściwym świetle

    Otóż to, dlatego spróbuję się odezwać. Może zwykle przeoczenie, błąd, każdemu może się zdarzyć.

    W połowie sierpnia formularz wyrzucał błąd po uzupełnieniu, że promocja zakonczyla się 30 stycznia i nie przyjmują więcej zgłoszeń. Na infolinii dostałem informacje, ze znają problem i mam próbować za kilka dni. Jednocześnie, tego samego dnia napisałem mejla. Po kilku dniach formularz przeszedł pomyślnie, a po kolejnych dwóch odpisali na mejla, że nie mają mojego zgłoszenia.

    Skoro rozpatrzyli negatywnie, to jednak zgłoszenie dotarło, ale i tak coś mi tu nie pasuje.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •