Strona 100 z 410 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102110150200 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1 000 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #991
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    ale ze co, gorszy sort (fotografów)???
    Kilka szkieł, lampa i po zawodach. Fanboy z przymusu albo... po kilku latach praktyki sprzęt to tylko narzędzie i niech przynajmniej na siebie zarobi.

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Pokręcony syndrom wyparcia Polakowi jak coś za bardzo zachwalają/reklamują - to z pewnością nie kupi ale pójdzie do konkurencji
    Sławne: "będzie Pan zadowolony!"

  2. #992
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Pewnikiem na forum Sony ma lepszy zbyt niż na CB
    Soniarze są bardziej kasiaści
    Miłego dnia
    moja www

  3. #993
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    EOS-R, Z7/6, A7 III "wyszukiwane" w Google

    https://www.sonyalpharumors.com/goog...nd-sony-a7iii/

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  4. #994
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Canon EOS R


  5. #995
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 423

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Myślę, że ten aparat po pojawieniu się wersji mark II bardzo szybko zasili allegro w śmiesznie tanich cenach. Dlatego się boję go kupić. Bo się okaże że używki będą po 6-7k a mkII ( IBIS nowy evf dwa sloty ) będzie kosztował na start 14K

  6. #996
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 306

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Myślę, że ten aparat po pojawieniu się wersji mark II bardzo szybko zasili allegro w śmiesznie tanich cenach. Dlatego się boję go kupić. Bo się okaże że używki będą po 6-7k a mkII ( IBIS nowy evf dwa sloty ) będzie kosztował na start 14K
    czas szybko zweryfikuje cenę - nowe będą 6-7k bo tak wygląda na tle innych rozwiązań luster czy nawet bezluster, używki będą po tyle ile będą - to nowy syetem więc nie będzie ich wiele co skutecznie zablokuje drastyczny spadek cen używek.

  7. #997
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    czas szybko zweryfikuje cenę - nowe będą 6-7k bo tak wygląda na tle innych rozwiązań luster czy nawet bezluster,
    Elementarna przyzwoitość nakazuje zachować min. 2k dystansu do 6DII. Myślę, że poniżej 8k nie spadnie. Ja ustawiłem wyłącznik na 9,5k ale coś wolno to idzie.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  8. #998
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Myślę, że ten aparat po pojawieniu się wersji mark II bardzo szybko zasili allegro w śmiesznie tanich cenach. Dlatego się boję go kupić. Bo się okaże że używki będą po 6-7k a mkII ( IBIS nowy evf dwa sloty ) będzie kosztował na start 14K
    Większa konkurencja i zmiany technologiczne wymuszają skrócenie cyklu pojawiania się nowych body, ale nie liczyłbym na to, że EOS R mk II pojawi się za dwa lata. Przed świętami cena nie wiele się zmieni, ale po świętach cena poniżej 10 k jest jak najbardziej realna. Na większe spadki bym nie liczył, bo wbrew temu co wielu tutaj wypisuje, to naprawdę znakomite body (również na tle konkurencji - A7III i Z6). Co do używek, to raczej martwiłbym się o ceny lustrzanek w przyszłości; w tym wypadku poprzednich modeli 5d i 6d.

  9. #999
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 306

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Elementarna przyzwoitość nakazuje zachować min. 2k dystansu do 6DII. Myślę, że poniżej 8k nie spadnie. Ja ustawiłem wyłącznik na 9,5k ale coś wolno to idzie.
    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Większa konkurencja i zmiany technologiczne wymuszają skrócenie cyklu pojawiania się nowych body, ale nie liczyłbym na to, że EOS R mk II pojawi się za dwa lata. Przed świętami cena nie wiele się zmieni, ale po świętach cena poniżej 10 k jest jak najbardziej realna. Na większe spadki bym nie liczył, bo wbrew temu co wielu tutaj wypisuje, to naprawdę znakomite body (również na tle konkurencji - A7III i Z6). Co do używek, to raczej martwiłbym się o ceny lustrzanek w przyszłości; w tym wypadku poprzednich modeli 5d i 6d.
    rynek bardzo szybko zweryfikowal cenę 6DII, a R nie jest pozycjonowana na poziomie serii 5 (tylko sensor piątkopodobny sie zaplątał przez przeeoczenie) - więc na jakim jest - serii 6? to znaczy że cena będzie podobna do serii 6 może trochę drożej na zasadzie że każda okazja do podniesienia ceny jest dobra. ceny również nie da się do końca oderwać od rzeczywistości wykreowanej przez sony a7II ok 4500zł a7III 8500zł

    jeśli będzie tak fajne (jak piszecie) z używanaymi lustrzankami np. 5DIV to ja chętnie taki korpus kupię, szklarnię EF mam, ale jak bedą rozdawać za półdarmo ten badziew to też chętne jeszcze coś przygarnę lub zrobię upgrade - no bo przecież lustra już zdjęć nie robią i wstyd takie coś wyciągać z torby

  10. #1000
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 423

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    R w ogóle takie nie wiadomo co. Niby amatorsko niby pro, z jednej strony jeden slot z drugiej podstawowa ogniskowa 50mm za 11K, niby 4K ale z jakim cropem. Naprawdę uważam, że ten aparat został zrobiony jako zapchaj dziurę dla mark II, bo konkrecja dla sony to to nie jest.
    Mirror wydaje mi się, że to będzie skok jak z 5dII i 5dIII i oby nie cenowy jak 5dIII na 5dIV

Strona 100 z 410 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102110150200 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •