Strona 88 z 410 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098138188 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #871
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Za 6 lat obecny "R" będzie wart połowę obecnej ceny Wróżę na podstawie dwukrotnie niższej obecnej wartości 5D mark III

    Wystarczy "uzbroić" się w cierpliwość Pytanie tylko co pokaże konkurencja za te 6 lat w cenie podobnej jak używany R
    A jakie ma znaczenie dla mnie konkurencja? Niech sobie pokazują co chcą. A jak dla Ciebie to ma znaczenie to masz przecież korpusy dużo tańsze niż R i podobno lepsze już teraz więc po co tu biadolić? Leć do sklepu i kupuj .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #872
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    absolutnie nie bronie Ci porównywania czego tylko chcesz do innego czego tylko chcesz, tylko mi takie porównania wydaja się byc obarczone zbyt dużym błędem i niewłasciwym doborem zmiennych, ale nikt inny poza mną nie ma obowiązku zgadzac sie z moim zdaniem
    Obecnie to bodaj tylko Sony umożliwia zakup nowych wszystkich poprzednich wersji A7. Jak wiadomo taki ruch ze strony producenta ma swoje "zady i walety". Pozostali producenci dość szybko uśmiercają poprzedników.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    A jakie ma znaczenie dla mnie konkurencja? Niech sobie pokazują co chcą. A jak dla Ciebie to ma znaczenie to masz przecież korpusy dużo tańsze niż R i podobno lepsze już teraz więc po co tu biadolić? Leć do sklepu i kupuj .
    Ja nie latawiec i nie chorągiewka coby latać tam i owam Widzę jedynie zgryzotę testerów imaginujących sobie doskonałość onej konstrukcji. Prawda jest taka, że jak po raz kolejny słyszę, lub czytam o pochwałach dla okrojenia R z tego i śmego - to zawszę chcę dodać: za rok będzie kolejny/lepszy/gorszy/inny R, który wszystkich pogodzi
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  3. #873
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Ja nie latawiec i nie chorągiewka coby latać tam i owam Widzę jedynie zgryzotę testerów imaginujących sobie doskonałość onej konstrukcji. Prawda jest taka, że jak po raz kolejny słyszę, lub czytam o pochwałach dla okrojenia R z tego i śmego - to zawszę chcę dodać: za rok będzie kolejny/lepszy/gorszy/inny R, który wszystkich pogodzi
    Ależ dziękujemy, jakoś sobie poradzimy bez Twojego "dodawania"....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #874
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ależ dziękujemy, jakoś sobie poradzimy bez Twojego "dodawania"....
    To może zakłady co szybciej będzie miało premierę - 7D mark III, czy kolejny EOS R ?
    Jestem ciekawy, czy para pójdzie w kierunku R, czy jednak pilnować będą 5 lat, które upłynęły od premiery mark II ?
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #875
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Konkurencja R'ki za 6 lat będzie miała nowy bagnet ale co tam, na biednych nie trafiło.

  6. #876
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 235

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Za 6 lat obecny "R" będzie wart połowę obecnej ceny Wróżę na podstawie dwukrotnie niższej obecnej wartości 5D mark III

    Wystarczy "uzbroić" się w cierpliwość Pytanie tylko co pokaże konkurencja za te 6 lat w cenie podobnej jak używany R
    Daj proszę jakiegoś linka do tego 5dIII nowego za pół ceny, czyli tak ok. 5000 PLN (bo ja 6 lat temu za nowego zapłaciłem 10k).

  7. #877
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Daj proszę jakiegoś linka do tego 5dIII nowego za pół ceny, czyli tak ok. 5000 PLN (bo ja 6 lat temu za nowego zapłaciłem 10k).
    Mam tak samo i też jestem zaskoczony jak bardzo spadła wartość tego modelu na przestrzeni tego czasu https://allegro.pl/zakonczone?price_...e-ele-1-4-0725
    Ostatnio edytowane przez candar ; 09-11-2018 o 19:14
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  8. #878
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    To może zakłady co szybciej będzie miało premierę - 7D mark III, czy kolejny EOS R ?
    Jestem ciekawy, czy para pójdzie w kierunku R, czy jednak pilnować będą 5 lat, które upłynęły od pre,miery mark II ?
    Są rumorsy że ma być Rka apsc która zastąpi 7d ale moim zdaniem to bez sensu bo co się do tego podepnie?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #879
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Są rumorsy że ma być Rka apsc która zastąpi 7d ale moim zdaniem to bez sensu bo co się do tego podepnie?
    To akurat nie problem (może jedynie wizerunkowy). Praktycznie wszyscy użytkownicy 7d (II), których znam nigdy nie zapięli do tego korpusu obiektywu EF-S. Funkcjonował zawsze jako 1d(x) dla ubogich...

    Zrobienie 7d z bagnetem RF nie jest możliwe bez sensora w technologii stacked (AF, szybkostrzelność). Innymi słowy, być może, ale nie wcześniej niż w 2021.

  10. #880
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Są rumorsy że ma być Rka apsc która zastąpi 7d ale moim zdaniem to bez sensu bo co się do tego podepnie?
    Dokładnie tak samo myślę! Dlatego bardziej wierzę, że wyjdzie w 2019 7D III z nową matrycą. Wątpię aby spotterzy i ptasiarze czekali na R APS-C.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Strona 88 z 410 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098138188 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •