Strona 168 z 262 PierwszyPierwszy ... 68118158166167168169170178218 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 671 do 1 680 z 2613

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1671
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Czacha Zobacz posta
    Czyli sprawdza się zasada, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
    dla tych, dla ktorych brak sprzetu jest zawsze dogodnym wyjasnieniem, czemu ich zdjecia sa takie drewniane - zawsze!
    www albo tez flickr

  2. #1672
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    zabawne jest to ze najpierw u nas na forumie jest płacz nad żałosną zacofaną nowością a już teraz w każdym temacie do zakupu polecany jest R
    właśnie 5d został obalony
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  3. #1673
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    zabawne jest to ze najpierw u nas na forumie jest płacz nad żałosną zacofaną nowością a już teraz w każdym temacie do zakupu polecany jest R
    właśnie 5d został obalony
    a jeszcze wczesniej powszechne obrzydzenie nad aparatami bez lustra od firmy od telewizorow. po czym jak Canon taki wypuscil, to nagle jest fpytke...
    www albo tez flickr

  4. #1674
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Nawet rdza wie, że każdy temat wymaga przetrawienia

  5. #1675
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    od niemal 10 lat jest tak z canonem , ze po pewnym czasie od ostatniej premiery , ktora zawsze byla rozczarowniaem w stosunku do tego co pokazali konkurenci , uzytkownicy Maja nadzieje , ze Canon wreszcie przescignie kokurentow. I - ponownie rozczarowanie.

    Nie licze na to , ze C zaprezentuje jakas wyprzedzajaca technike. W najlepszym wypadku bedzie porownywalny z tym co inni juz od kilku lat stosuja , ale w tym czasie , zrobia oni kolejny krok na przod. Canon ma aktualnie opoznienie ok 5 lat , a bylo juz wiecej. Moim zdaniem nie jest w stanie tego wyrownac. Inni w tym czasie tez projektuja nowe puszki.

    mam na mysli aparaty domowe .
    A czego nie ma np 1dx mk III co konkurencja ma od kilku lat? Ten aparat rozjechał wszystko co jest na rynku.

  6. #1676
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Bechamot
    mam na mysli aparaty domowe .
    A czego nie ma np 1dx mk III co konkurencja ma od kilku lat? Ten aparat rozjechał wszystko co jest na rynku.
    1dx mk III to "domowy" raczej nie jest.

  7. #1677
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    1dx mk III to "domowy" raczej nie jest.
    Domowy to może być kot, a nie aparat, a pisanie, że "Canon ma aktualnie opoznienie ok 5 lat" to po prostu bzdura. Jeżeli nie macie czym robić zdjęć, a Canon Wam nie odpowiada, to kupcie w końcu Sony, czy innego Nikona i będzie po sprawie. Po co bić pianę przez 168 stron? Jakiś masochizm?
    Ostatnio edytowane przez sv ; 28-01-2020 o 16:58

  8. #1678
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Domowy to może być kot, a nie aparat
    Jeśli tak, to tym bardziej 1dx mk III nie jest domowy.


    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Jeżeli nie macie czym robić zdjęć
    Gdzie Ty to wyczytałeś?

  9. #1679
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #1680
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Powtorzyli ta sama specyfikacja. Z tego co zrozumialem tylko czesc z nich ma sie zgadzac. Niech zgadne, nie bedzie to ani 8K ani 4K120fps?

Strona 168 z 262 PierwszyPierwszy ... 68118158166167168169170178218 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •