Strona 27 z 260 PierwszyPierwszy ... 1725262728293777127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 2600

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #261
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez arwic Zobacz posta
    Decyzja łatwa nie będzie, bo M50 sprzedaje się dobrze. Dla mnie cały M system ma szanse o ile przybędzie tu szkieł, i adapter nie jest rozwiązaniem, bo jakbym miał ochotę na kloce EF i EF-S to bym kupił 80D
    A mi się wydaje, że dla grupy, w którą celuje EOS M ta szklarnia jest już kompletna. Może jeszcze brakuje z 2-3 stałek i jakiegoś zooma. Z tego co również obserwuję od lat to wszyscy dla których fotografia to coś więcej niż fotki z wakacji, czy urodzin prędzej, czy później przechodzą na FF. Dlatego obstawiam, że Canon wygasi niższe serie dslr i obiektywy ef-s.
    Miłego dnia
    moja www

  2. #262
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Póki co to bardzo wątpię w wygaszenie eMek.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #263
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Może będzie R crop filmowy.
    W M brakuje stałek jak u fuji.

  4. #264
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 408

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    A mi się wydaje, że dla grupy, w którą celuje EOS M ta szklarnia jest już kompletna. Może jeszcze brakuje z 2-3 stałek i jakiegoś zooma. Z tego co również obserwuję od lat to wszyscy dla których fotografia to coś więcej niż fotki z wakacji, czy urodzin prędzej, czy później przechodzą na FF. Dlatego obstawiam, że Canon wygasi niższe serie dslr i obiektywy ef-s.
    Aparaciki serii M mogą się podobać nowym amatorom, nieskażonym szacunkiem do luster. Poręczne, w miarę szybkie. Canon się przyłożył do jakości optyki M i nic ciekawego dla EF-S nie dorzucił. Nowi kupujący M mogą nawet nie wiedzieć co to seria EF czy RF.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  5. #265
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Aparaciki serii M mogą się podobać nowym amatorom, nieskażonym szacunkiem do luster. Poręczne, w miarę szybkie. Canon się przyłożył do jakości optyki M i nic ciekawego dla EF-S nie dorzucił. Nowi kupujący M mogą nawet nie wiedzieć co to seria EF czy RF.
    Dokładnie. Myślę, że ludzie raczej sobie dzielą te serie na te "małe" i te "duże"
    Miłego dnia
    moja www

  6. #266
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Dokładnie. Myślę, że ludzie raczej sobie dzielą te serie na te "małe" i te "duże"
    Tylko co będzie jak ten lub następny R z APS-C będzie taki lub prawie taki jak M50?
    EOS M50
    EF-M 11-22mm + EF-M 22mm + EF-S 55-250mm

  7. #267
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Canon się przyłożył do jakości optyki M i nic ciekawego dla EF-S nie dorzucił.
    ale jaja sobie robisz, prawda?

    do M sa 2 warte uwagi obiektywy. 22/2 i 32/1.4. i to w zasadzie jest poki co 1,5 obiektywu, bo tego drugiego nadal nie ma. 28 macro pomijam, bo to juz szklo specjalistyczne

    natomiast nie ma zadnej nawet namiastki uczciwej optycznie trojcy podstawowych zoomow. 18-55 zniknal a w jego miejsce wepchneli 15-45 (nakretke udowadniajaca, ze w cropie tezo mozna miec do zesr* artystycznej winiety). 55-200 z zalet ma maly rozmiar i na tym sie konczy lista jego plusow. a 11-22 to jest skandal nawet dla kogos, kto focil EFS 10-18 czy EF 17-40...

    w porownaniu z tym EF-S jest perfekcyjny w kwestii zoomow (mozna narzekac na budowe mechaniczna, ale zestaw 10-18, 18-55 i 55-250 to jest kawalek bardzo przyzwoitej optyki za 2200 PLN). dla odmiany stalki nie urywaja du*
    www albo tez flickr

  8. #268
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Co do przyszłości M.
    Canon ma obecnie potężną dziurę w ofercie ML pomiędzy M5/M50, a R. Zobaczymy jak ją będą wypełniać. Czy w dół czy w górę? To sporo powie o perspektywach poszczególnych bagnetów.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #269
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    a 11-22 to jest skandal nawet dla kogos, kto focil EFS 10-18 czy EF 17-40...

    w porownaniu z tym EF-S jest perfekcyjny w kwestii zoomow (mozna narzekac na budowe mechaniczna, ale zestaw 10-18, 18-55 i 55-250 to jest kawalek bardzo przyzwoitej optyki za 2200 PLN). dla odmiany stalki nie urywaja du*
    Ten 11-22 jest aż tak zły? Z tego co czytam, oglądam, to ludzie raczej chwalą, a i sam się przymierzam do kupna
    EOS M50
    EF-M 11-22mm + EF-M 22mm + EF-S 55-250mm

  10. #270
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez arwic Zobacz posta
    Ten 11-22 jest aż tak zły? Z tego co czytam, oglądam, to ludzie raczej chwalą, a i sam się przymierzam do kupna
    Myślę, że trzeba sobie uświadomić jak canon pozycjonuje swoje bezlusterkowce linii M. Jeśli szukamy aparatów lub obiektywów profesjonalnych w segmencie ML aps-c to trzeba kupić fuji.
    Miłego dnia
    moja www

Strona 27 z 260 PierwszyPierwszy ... 1725262728293777127 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •