Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Skuteczne sposoby na dotarcie ze swoimi usługami do odbiorcy końcowego

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    17

    Domyślnie Skuteczne sposoby na dotarcie ze swoimi usługami do odbiorcy końcowego

    Konkurencja jest dosyć duża. Konkurowanie niską ceną, nie jest w żadnej branży dobre, a tym bardziej chyba w branży fotograficznej. Trudno jest zmierzyć pewwne usługi miarą finansową. Pytanie wbrew pozorom nie jest banalne. W jaki sposób efektywnie reklamować swoje usługi? Jak to wygląda z waszej perspektywy?

  2. #2

    Domyślnie Odp: Skuteczne sposoby na dotarcie ze swoimi usługami do odbiorcy końcowego

    Cóż, trochę tego jest. Mailing - ale jak masz zgodę, pozycjonowanie, media społecznościowe. Zwłaszcza obecność na facebooku czy innych portalach branżowych przynosi dobry efetk. Nie wiem czy chcesz się tym sam zajmować? Bo to dosyć czasochłonne, czy zlecić firmom typu https://shineonagency.pl/prowadzenie...i-instagramie/ - co będzie trochę kosztowało, ale coś za coś.

  3. #3
    Bywalec Awatar Yanc
    Dołączył
    Oct 2015
    Miasto
    Manieczki
    Wiek
    49
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Skuteczne sposoby na dotarcie ze swoimi usługami do odbiorcy końcowego

    Ja co prawda działalności nie prowadzę, ale widzę że na kilku weselach na których byłem ostatnio generalnie fotograf był albo z polecenia kogoś innego z rodziny lub polecony przez kogoś z grup dla przyszłych panien młodych na Facebooku. Na pewno nie działają reklamy typu bannery, ulotki czy mailing. Nie masz polecenia - masz problem.
    C6, C7DMkII, C60D, 17-50/2,8, 50-150/2,8, 50/1,8, 85/1,8, 150/2,8 Macro, 70-200L, 120-400, 430EX, S568

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 368

    Domyślnie Odp: Skuteczne sposoby na dotarcie ze swoimi usługami do odbiorcy końcowego

    Gadasz z duetem spamerow. Ten sam duet spamuje w temacie rowerowym.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •