Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Canon 80d i yongnuo 685

  1. #1

    Domyślnie Canon 80d i yongnuo 685

    Cześć

    Planuję przesiadkę z 450d na 80d. W jakichś starych wątkach (nie tylko tutaj) przeczytałem o problemach z działaniem yn685 z 80d. Dotyczyło to też nadajnika yn622, którego zakup też planuję. Wcześniej nawet nie pomyślałem o takich problemach. Czy ktoś z was korzysta z takiej konfiguracji? Nie ma problemów? Nie chciałbym po kupnie 80d zobaczyć, że nie współpracuje z lampą czy nadajnikiem

    Pozdro

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon 80d i yongnuo 685

    Cytat Zamieszczone przez yoyo Zobacz posta
    Cześć

    Planuję przesiadkę z 450d na 80d. W jakichś starych wątkach (nie tylko tutaj) przeczytałem o problemach z działaniem yn685 z 80d. Dotyczyło to też nadajnika yn622, którego zakup też planuję. Wcześniej nawet nie pomyślałem o takich problemach. Czy ktoś z was korzysta z takiej konfiguracji? Nie ma problemów? Nie chciałbym po kupnie 80d zobaczyć, że nie współpracuje z lampą czy nadajnikiem

    Pozdro
    Lepiej iść w system canona rt. Sprzedaj tą lampę i kup yn600ex-rt, ew. C430exIII-RT.
    Miłego dnia
    moja www

  3. #3

    Domyślnie Odp: Canon 80d i yongnuo 685

    Yn685 już posiadam, tylko nadajnik dokupię niedługo. Chcę tylko dowiedzieć się, czy z gdy kupię 80d, nie będzie problemów z użytkowaniem ich (czytałem o takich przypadkach).

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon 80d i yongnuo 685

    Dlatego doradzam przyjście na rt. Nie będzie problemów teraz i w przyszłości. Zazwyczaj na przestrzeni czasu rozbudowujemy zestaw. Dokupisz kolejne lampy, za parę lat kupisz inny aparat i znowu problem. Pewnie nikt już nawet nie będzie pamiętał o yn622.

    Nie pomogę z 80d, ale system błyskowy, w który planujesz wejść powoli zaczyna się robić niszowy.
    Miłego dnia
    moja www

  5. #5

    Domyślnie Odp: Canon 80d i yongnuo 685

    Wybrałem yn685 właśnie dlatego, że pojawiały się problemy z kompatybilnością yn600ex-rt z nowszymi body (tak czytałem). Do tego jeszcze była nieco droższa, nie wspominając już o canonach. W każdym razie dzięki za radę. Może wraz ze wzrostem budżetu, przesiądę się na inny system. Na ten moment poczekam, może ktoś mi potwierdzi brak problemów z działaniem 80d razem z yn622c-tx

  6. #6
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    891

    Domyślnie Odp: Canon 80d i yongnuo 685

    Kiedyś trochę czytałem na ten temat i zapamiętałem, że zależy to od daty produkcji wyzwalacza. W ten sposób, że z nowszymi nie powinno być problemów. @yoyo ale musisz to jeszcze potwierdzić :-P

  7. #7

    Domyślnie Odp: Canon 80d i yongnuo 685

    Dzięki, poczytam jeszcze

  8. #8
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Canon 80d i yongnuo 685

    Z 6d2 nowsze 622 działają, nawet jak są wyłączone Tu może być podobnie. Sztuka z 2012 r wywala błąd ale zmienia paramenty.

  9. #9

    Domyślnie Odp: Canon 80d i yongnuo 685

    Dzięki, czyli szukać nowszych sztuk

  10. #10
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Canon 80d i yongnuo 685

    Jeśli ci nie przeszkadza, że korpus myśli, że ma lampę zapiętą chociaż transmiter jest wyłączony to tak.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •