Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Opakowania dla fotografa z betonu architektonicznego.

  1. #1

    Domyślnie Opakowania dla fotografa z betonu architektonicznego.

    Hey!

    Robimy mały reasearch, bo skończyliśmy prototypować pudełka do zdjęć. Sam też robię zdjęcia, ale ostatnio bardziej jara mnie projektowanie i materiały.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sud_3-11.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	1,09 MB
ID:	1065
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sud_3-9.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	1,10 MB
ID:	1066

    Czy takie opakowania wam się podobają? Warto popracować nad nimi jeszcze czy już wychodzicie z oddawania zdjęć w opakowaniach?

    pozdrawiam
    Mateusz Waliszewski

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Opakowania dla fotografa z betonu architektonicznego.

    Fotograf z betonu, to już chyba niczego nie potrzebuje. A do tej pory myślałem, że to Sony zatrudnia największych idiotów do kryptoreklamy...

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Opakowania dla fotografa z betonu architektonicznego.

    Były blizny, beton, stojak z ulotkami, koleś z żoną i nadgodzinami. Teraz pudełka, ale jak na moje oko ok.

    Pudełka, a po co komu kawałek drzewa w nim?

  4. #4

    Domyślnie Odp: Opakowania dla fotografa z betonu architektonicznego.

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Fotograf z betonu, to już chyba niczego nie potrzebuje. A do tej pory myślałem, że to Sony zatrudnia największych idiotów do kryptoreklamy...
    Ajć, przecinek! Na szczęście nie jest za bardzo dwuznaczne

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Były blizny, beton, stojak z ulotkami, koleś z żoną i nadgodzinami. Teraz pudełka, ale jak na moje oko ok.

    Pudełka, a po co komu kawałek drzewa w nim?
    Docelowo - USB, koperta, etykieta, zdjęcia do środka + wypełnienie. Aktualnie na fotach to zabawa z pokazaniem faktur, klimatu USB betonowe tez będą

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Opakowania dla fotografa z betonu architektonicznego.

    @Pakke wygląda to fajnie. BDB Wpisuje się we wszechobecną stylistykę lookslikefilm-ową. Z praktycznego punktu widzenia takie opakowanie jest jednak nieporęczne - duże, ciężkie o o twardej, rysującej powierzchni. Wyobraź sobie, że dziewczyna po ślubie chce pokazać zdjęcia koleżankom przy kawie w kawiarni i na czas transportu musi to włożyć do swojej drogiej, markowej torebki z delikatnej skórki
    Bardzo lubię beton architektoniczny, ale w architekturze, wystroju wnętrz itp. Tu wydaje mi się to za "ciężkie". Koperty świetne
    Miłego dnia
    moja www

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 280

    Domyślnie Odp: Opakowania dla fotografa z betonu architektonicznego.

    takie pudełka widziałem w krajach zatoki perskiej ale w środku były ichniejsze perfumy
    wyglądało to bardo elegancko i światowo
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  7. #7

    Domyślnie Odp: Opakowania dla fotografa z betonu architektonicznego.

    Pudełko wygląda fajnie, ale do czego to ma służyć - do zdjęć w sensie, że coś co się daje do tego pudełka i fotografuje? Nie bardzo rozumiem ideę. Chociaż do domu na półkę spoko i mi się podoba. Jaka cena? Ile to waży? Bardzo ciężkie?
    Ostatnio edytowane przez Michalpe ; 22-07-2019 o 15:36
    Przetestowałem na sobie pierwszą darmową pożyczkę Vivus. Jak ktoś rozważa wzięcie pożyczki Vivus, czy skorzystanie z promocji pierwszej darmowej pożyczki Vivus zapraszam na PW, chętnie opowiem na co zwrócić uwagę.

  8. #8
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Opakowania dla fotografa z betonu architektonicznego.

    Cytat Zamieszczone przez Michalpe Zobacz posta
    Pudełko wygląda fajnie, ale do czego to ma służyć - do zdjęć w sensie, że coś co się daje do tego pudełka i fotografuje? Nie bardzo rozumiem ideę. Chociaż do domu na półkę spoko i mi się podoba. Jaka cena? Ile to waży? Bardzo ciężkie?
    o muj borze. DRUKUJESZ SE FOTY i se tam wkładasz.
    ebe ebe

  9. #9

    Domyślnie Odp: Opakowania dla fotografa z betonu architektonicznego.

    No tak pomyślałem w pierwszym momencie, ale potem wydało mi się to bez sensu, bo osobiście nie drukuję takich małych fotek. Jak już to jakieś większe na ścianę. Dawno też u nikogo nie widziałem małych formatów nie licząc zdjęć ze starych albumów. Poza tym to będzie stać i się kurzyć
    Przetestowałem na sobie pierwszą darmową pożyczkę Vivus. Jak ktoś rozważa wzięcie pożyczki Vivus, czy skorzystanie z promocji pierwszej darmowej pożyczki Vivus zapraszam na PW, chętnie opowiem na co zwrócić uwagę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •