Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Drukarka laserowa monochromartyczna

  1. #1

    Domyślnie Drukarka laserowa monochromartyczna

    Potrzebuję zakupić taką typową drukarkę laserową, monochromatyczną, do bieżących wydruków. Zastanawiam się na jaki model postawić, aby była też tania w eksplotacji. Jakieś propozycje?

  2. #2
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: Drukarka laserowa monochromartyczna

    W zasadzie to każda firma posiada w swojej ofercie małe drukarki kompaktowe, biurowe. Ich specyfikacje są bardzo podobne do siebie (szybkość wydruku itd) Celowałbym jednak w sprawdzone urządzenia takie jak HP LJ P1005, która jest stosunkowo niedroga, niezawodna oraz tania w eksploatacji.
    Na https://tanietuszeitonery.com.pl/category/drukarki/ masz jej specyfikację, sprawdź sobie koszta tonerów i jeżeli odpowiada, to brać.

  3. #3
    Bywalec Awatar Yanc
    Dołączył
    Oct 2015
    Miasto
    Manieczki
    Wiek
    49
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Drukarka laserowa monochromartyczna

    Nie wiem czym się kierujesz wybierając akurat drukarkę monochromatyczną i laserową, bo nie jest to rozwiązanie ani najtańsze ani uniwersalne. Ja w firmie mam 2 takie drukarki, pracują jako biurkowe w księgowości, ale do większych (w sensie ilości kartek) wydruków i tak używana jest inna drukarka. Jeśli to ma być Twoja jedyna drukarka to uważam to za zły pomysł. Jeśli chcesz drukarkę jako jedyną do domu czy małego biura zdecydowanie powinieneś szukać modelu z modułem dupleksu i opcjonalnie - z WiFi. P1005, chociaż dobra, nie ma niestety żadnej z tych funkcji. Jeśli twoim celem jest ograniczenie kosztów eksploatacji to i tak żadna laserowa drukarka nie przebije atramentówek Brothera. W domu mam MFCJ470DW i będę jej używał póki się nie rozleci. W firmie mam większą - MFCJ6920DW i również nic nie można jej zarzucić, a atramenty kosztują po kilka złotych na Allegro.
    C6, C7DMkII, C60D, 17-50/2,8, 50-150/2,8, 50/1,8, 85/1,8, 150/2,8 Macro, 70-200L, 120-400, 430EX, S568

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Tom01
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Białystok-Warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Drukarka laserowa monochromartyczna

    Jeśli ma być tania w eksploatacji to proponuję się rozejrzeć za używanymi ale wyższymi modelami. Przykładowo seria 4xxx od HP potrafi drukować kartkę A4 za 2gr plus papier.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •