Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Godox TT350 czy TT600 z nawigatorem X1T do C6d

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    26

    Domyślnie Godox TT350 czy TT600 z nawigatorem X1T do C6d

    Dzień dobry.
    Bardzo proszę o poradę w kwestii zakupu lamp.
    Chciałbym zacząć próby z doświetlaniem sali zestawem lamp. Jako że mam już TT350, której wraz z nawigatorem x używam wraz z fuji X-T10, pomyślałem, że kupie właśnie taki zestaw do canona 6d. Szukając ofert zauważyłem jednak, iż w dalekim azjatyckim kraju taniej można nabyć silniejszą TT600, która jak opisują także współpracuje z nawigatorem x. Być może TT600 mimo, iż dysponuje większą mocą, odbiega znacznie funkcjonalnością od mniejszej siostry?? Jeszcze nie opanowałem tematu teoretycznie w 100% stąd też prosiłbym o radę i wskazówki. Nadmienię, iż zdaję sobie sprawę, że im mocniejsza lampa tym lepiej bo i w plenerze można by jej użyć czasami, niemniej budżet mam dość ograniczony i zakupy z wyższej półki odpadają definitywnie. Doświadczenia z TT350 są bardzo dobre i mam wrażenie, że 3 czy 4 sztuki dały by ładne efekty na ciemniejszych salach. Jeśli jednak TT600 funkcjonalnością nie odbiega to warto by kupić mocniejsze nieprawdaż?
    Dziękuję za udział w dyskusji.
    Pozdrawiam Adam.

  2. #2
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Godox TT350 czy TT600 z nawigatorem X1T do C6d

    Tak czytam i chyba nie ma ona ttl - co rzecz jasna wyjaśniałoby niższą cenę.

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Godox TT350 czy TT600 z nawigatorem X1T do C6d

    Jako że nikt się nie wypowiedział, proszę o zamknięcie wątku.

  4. #4
    Początki nałogu Awatar merida
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    416

    Domyślnie Odp: Godox TT350 czy TT600 z nawigatorem X1T do C6d

    Mam TT350 tyle, że do Fuji. Świetna lampka. Wystarczająca w zupełności jeśli nie robisz dużej serii zdjęć na raz. Teraz mam 4 takie nowe za cenę nowej systemówki Canona i możliwości zdecydowanie większe. Fajnie bo jest malutka i lekka (na 2 baterie), a posiada hss,ttl i wyzwalanie działa w nich bezbłędnie. Jest też wbudowany odbłyśnik (tekturka), a teraz jeszcze masz je w promocyjnej cenie 315zł nowa. Nic tylko brać

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •