Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wyzwalanie dwóch aparatów jednocześnie

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    15

    Domyślnie Wyzwalanie dwóch aparatów jednocześnie

    Szukam czegoś do wyzwalania dwóch aparatów jednocześnie, tzn. wciskam spust w aparacie nr 1 i automatycznie przez nadajnik idzie sygnał do wyzwalania migawki w aparacie nr 2. Wiem, pewnie słabo szukam, ale jestem zalewany produktami do wyzwalania lamp. Czy ktoś jest w stanie mi coś sensownego polecić?

  2. #2

    Domyślnie Odp: Wyzwalanie dwóch aparatów jednocześnie

    Pilot do aparatu, taki na podczerwień powinien załatwić sprawę trochę pośrednio.

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Wyzwalanie dwóch aparatów jednocześnie

    A coś konkretniej? Ktokolwiek?
    Znajduję tylko wyzwalacze do lamp
    Ostatnio edytowane przez zanzi81 ; 27-05-2018 o 17:52

  4. #4

    Domyślnie Odp: Wyzwalanie dwóch aparatów jednocześnie

    Wpisz w googlu pilot canon. Pierwsze 10 wynikow to to czego szukasz. Ew mozesz kupic zamiennik.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #5
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Wyzwalanie dwóch aparatów jednocześnie

    Cytat Zamieszczone przez fristajlor Zobacz posta
    Wpisz w googlu pilot canon. Pierwsze 10 wynikow to to czego szukasz. Ew mozesz kupic zamiennik.
    A czytałeś w ogóle mój pierwszy post? Bo RC-6 już mam i raczej nie jest to to czego szukam.

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Wyzwalanie dwóch aparatów jednocześnie

    Cytat Zamieszczone przez zanzi81 Zobacz posta
    Szukam czegoś do wyzwalania dwóch aparatów jednocześnie, tzn. wciskam spust w aparacie nr 1 i automatycznie przez nadajnik idzie sygnał do wyzwalania migawki w aparacie nr 2. Wiem, pewnie słabo szukam, ale jestem zalewany produktami do wyzwalania lamp. Czy ktoś jest w stanie mi coś sensownego polecić?
    warto by było wiedzieć jakie to korpusy - jakiś czas temu szukając jakiegoś budżetowego rozwiązania twojego problemu - typu dwa kabelki mocno skręcone, potem chińskiego mniej budżetowego które ma szansę zadziałać - skończyłem na komplecie pocket wizzard flex tt5 i mini tt1 - u mnie wyzwala dwa korpusy 5DIII lub 6D (fajnie się foci z ręki na dwa korpusy ), mieszankę też wyzwala ale musiałem porozmawiać z miłą panią z pomocy technicznej pocket wizzarda , przypuszczam że nowsze packet wizzardy też to zrobą - powinno być w opisie - pocket wizard twierdzi że takie wyzwalanie to nietrywialny temat ale pewnie daje się to również zrobić kawałkiem druta i sznurkiem do snopowiązałki
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 05-07-2018 o 21:43

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Wyzwalanie dwóch aparatów jednocześnie

    jeszcze bym zapomniał trzeba kabelek kupić ja zrobiłem (znaczy wydziergałem) go z chińskiego wężyka o niemieckiej nazwie za 19zł bo ta bardzej pro wtyczka canonowa jest chyba niedostępna - jednak sznurek do snopwiązałek to temat wiecznie żywy
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 05-07-2018 o 21:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •