Zobacz wyniki ankiety: Między-forumowo-galaktyczne nr3- GŁOSOWANIE

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 53

Wątek: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

  1. #41
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    @Yanc chodzi o teksty typu:

    i ani słowa na temat mojego postu na canonie... Eh. .a tak się rozpisałam... S(m)uteczek ((( Jak im nie pasuje to, ze luźno podchodzę do zabawy, że mam poczucie humoru a nie przysłowiowy kij w czterech literach to niech prowadzi tam zabawę ktoś kto jest taki jak oni.. Wtedy wszyscy będą zadowoleni
    Skoro @Czarna_Offca podjęła się prowadzenia zabawy na 3 forach to wypada, aby okazała szacunek wszystkim ich użytkownikom. W tym momencie czuję się totalnie zlekceważona i uważam, że skoro to jest dla Offcy aż tak wielki problem prowadzić tą zabawę to droga wolna. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, a to nie znaczy, że trzeba tak bardzo mieć w poważaniu innych użytkowników.

  2. #42
    Bywalec Awatar Yanc
    Dołączył
    Oct 2015
    Miasto
    Manieczki
    Wiek
    49
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Dzieki Tringa!

    No cóż, pisanie niepochlebnie na jednym forum o ludziach z drugiego forum - o identycznej tematyce, jeśli wiadomo że ci sami ludzie zaglądają i tu i tam jest trochę, że się tak wyrażę, nieostrożne. Uznam jednak że Offce poniosły emocje, każdemu się może zdarzyć. Wystarczy się do tego przyznać, napisać na przykład "Przepraszam koledzy i koleżanki z forum, w****iłam się trochę i mnie poniosło". Ja tam jestem za tym żeby Offcy nie skreślać, pomijając oczywiście inne osobiste powody o których gdzieś tu czytałem. Przykro mi tylko że na forum, na którym teoretycznie powinni być sami dorośli (albo może lepiej - dojrzali) ludzie robi się niepotrzebne awantury o byle, za przeproszeniem, gówno. Ja wiem że zawsze się znajdzie przynajmniej jeden taki któremu nic nie pasuje, ale jesteśmy tutaj bo wszystkich nas łączy wspólne zainteresowanie, więc może zamiast psuć wszystkim zabawę poprzez publiczne roztrząsanie jakichś dupereli (typu np. myślnik) załatwiajcie to po cichu.

    Moim osobistym zdaniem kolega Jacek niepotrzebnie wspominał o tym co będzie kiedyś tam - czyli zakaz aktów w kolejnych konkursach. To nie dotyczy tego konkursu i taki komentarz w ogóle nie powinien się tu znaleźć. Fotka nr jest portretem? Jest, no i koniec tematu. Kolega Fret niepotrzebnie się w kolejnych postach nakręca, po co? Któreś tam zdjęcie jest podpisane, szczerze mówiąc nie zauważyłem tego znaku wodnego dopóki ktoś go nie wskazał, to zdjęcie powinno być usunięte z konkursu, bo łamie regulamin. Co do uwag do podpisywania twarzą - ja nikogo z tych zdjęć nie znam (za wyjątkiem oczywiście osoby z mojego zdjęcia) więc taki argument do mnie w ogóle nie przemawia. Skoro to portret to na każdym jest jakaś twarz, znam czy nie znam, nie odzywam się. Nawet jeśli wiedziałbym że jednym z autorów jest np. Steve McCurry nic by to nie zmieniło, i tak zagłosuje na to co mi się podoba, a nie według tego kto jest autorem.

    Trochę się rozpisałem, przepraszam tych których mogłem zanudzić
    C6, C7DMkII, C60D, 17-50/2,8, 50-150/2,8, 50/1,8, 85/1,8, 150/2,8 Macro, 70-200L, 120-400, 430EX, S568

  3. #43
    Bywalec Awatar Czarna_Offca
    Dołączył
    Jan 2018
    Miasto
    Siedmiogórogród
    Wiek
    37
    Posty
    167

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Drodzy Forumowicze

    Fakt, poniosło mnie niesamowicie. Wszystkie moje emocje się że tak wyrażę nasiliły. Nie tłumaczę tym swego zachowania. Teraz jestem spokojniejsza. Zbyt dużo złego się działo w moim życiu w ciągu ostatnich paru dni i po prostu dałam upust niepotrzebnie tym złym emocjom. Czasem zdarzy mi się literówka (zbyt szybko piszę i niekiedy moja ortografia kuleje też). Bardzo przepraszam tych, których uraził mój wpis na nikoniarzach
    @Tringa Ciebie przepraszam najbardziej

  4. #44
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 603

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Komentowanie konkretnego zdjęcia, zgodnego z regulaminem i zasadami panującymi na forum ..., w czasie głosowania, uważasz za neutralne??? Tym bardziej, że twój komentarz stawia zdjęcie w złym świetle,
    Komentowanie zdjęcia to by było wtedy gdybym napisał o nim, że jest złe albo że jest super. Tymczasem ja zakomunikowałem co będzie z plikiem po zakończeniu głosowania. Napisałem to:
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ...Do momentu końca głosowania pozostawiam widoczne zdj. 3, akt, bo w głównym regulaminie nie było zakazu. Będzie edycja regulaminu konkursu, akty będą "zakazane".
    Tłumaczyłem w dalszych postach skąd się to wzięło. Nie oceniałem tego zdjęcia!
    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Kiedyś pytałem czy można komentować zdjęcia w trakcie głosowania i padła odpowiedź, że jak najbardziej. Zresztą pojawiły się też inne komentarze i w innych edycjach też, mało co prawda ale były.
    No i jeśli w dodatku weźmie się pod uwagę to co tu cytuję, to nawet bym mógł komentować.

    Cytat Zamieszczone przez Daniel_Daniel Zobacz posta
    .. Offca faktycznie trochę dolałaś oliwy do ognia na nikoniarzach. Bardzo nieładnie tak generalizować uuuh.
    Nie oszukujmy się, każdy czasami generalizuje, a jak jest w nerwach to już w ogóle. Offca młoda dziewczyna i z krótkim doświadczeniem ...
    Mnie już tak nie ponosi, ale mógłbym napisać nazwijmy to charakterystykę trzech forów (a nawet więcej, bo i Sony czy Pentaxa). Wolę tego nie robić, bo na co mi potem kontrargumenty. Każdy ma swoje zdanie i ma do niego prawo. Faktem jest, że nie można generalizować, bo każde z forów ma swoich użytkowników takich super, z autorytetami, jak i ma taką swoja stronę ciemną. W różnych to jest proporcjach, rózna aktywność itd. itd.

    Cytat Zamieszczone przez Daniel_Daniel Zobacz posta
    Fret. Moim idolom nie jesteś. Zepchnąłeś offcę (i Jacka) do narożnika i teraz będziesz ich okładał w nieskończoność?brawo Ty. Chciałem Ci jednak powiedzieć, że czasami warto sobie rację wsadzić w d... i zobaczyć rzeczy z innej perspektywy. dobro wspólne.
    Dzieki za ten wpis.

    Swoją drogą to jest takie powiedzenie - winny się tłumaczy. To nie ten przypadek. Pełnie funkcje administracyjne to ciągle udzielam odpowiedzi. Choć często miałbym ochotę to sobie odpuszczać, bo doświadczenie mi mówi, że nie osiągnę efektu, nie wytłumaczę.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  5. #45
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ...
    Dzieki za ten wpis.

    ...
    Tylko, że ten wpis mija się z prawdą. W tym wątku to Offca biega za mną, a nie ja za nią. Ja odpowiadam na jej przywołania. Chyba mam do tego prawo?

  6. #46
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 350

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Ten wpis nie mija się. Napij się czegoś zimnego.

  7. #47
    Bywalec Awatar Czarna_Offca
    Dołączył
    Jan 2018
    Miasto
    Siedmiogórogród
    Wiek
    37
    Posty
    167

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    @fret skoro odpisuje na Twój wpis to chyba lepiej jeśli użyję przywołania? Ale jestę kobietę, więc wszystko w temacie...

  8. #48
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    I koło się zamyka, bo jeśli używasz przywołania, to ja z kolei odpisuję na Twój wpis

  9. #49
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    To uznajmy temat za wyjaśniony, wszelkie przeprosiny za przyjęte i zakończmy tą dyskusję.

  10. #50
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 022

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Złamałem świadomie regulamin. Nie mam zgody modelki na publikację zdjęcia 12.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •