Zobacz wyniki ankiety: Między-forumowo-galaktyczne nr3- GŁOSOWANIE

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53

Wątek: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

  1. #31
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Komentowanie konkretnego zdjęcia, zgodnego z regulaminem i zasadami panującymi na forum (ciebie w wątku o aktach zabrakło, ale wypowiedział się inny admin), w czasie głosowania, uważasz za neutralne???
    Kiedyś pytałem czy można komentować zdjęcia w trakcie głosowania i padła odpowiedź, że jak najbardziej. Zresztą pojawiły się też inne komentarze i w innych edycjach też, mało co prawda ale były.

  2. #32
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Kiedyś pytałem czy można komentować zdjęcia w trakcie głosowania i padła odpowiedź, że jak najbardziej. Zresztą pojawiły się też inne komentarze i w innych edycjach też, mało co prawda ale były.
    Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale wydźwięk komentarza napisanego przez Moderator PREMIUM Member i organizatora konkursu jest jednak nieco inny. Komentarze szeregowych użytkowników biorę na klatę, piszta co chceta Jeśli chcecie podyskutować o zdjęciu, to też nie ma problemu.

  3. #33
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez Czarna_Offca Zobacz posta
    jeszcze jestem
    ... A co do pracy nr 25 to mimo że jest to autoportret jak stwierdził @fret to jest w 100% zgodny z regulaminem nawet tym ogólnym, a do jego pracy się nie przyczepiłam mimo, że to akt. Więc szkoda, że brak tutaj szacunku. Bardzo przepraszam, że chciałam to forum rozkręcić, wprowadzić atmosferę luzu, zabawy. Nie jestem typem kobiety, która jest śmiertelnie poważna, nie żartuje, nie uśmiecha się, rozmawia tylko na poważne tematy. Uwielbiam żartować, śmiać się, luz, bo życie jest zbyt ulotne aby mieć przysłowiowy kij w czterech literach
    Zacznijmy od aktu. Jakie "mimo"?????? Praca jest w 100% zgodna z regulaminem, który sama wymyśliłaś. Twój autoportret? Jest coś takiego jak litera i duch prawa. Duch regulaminu zabraniającego podpisów i znaków wodnych był chyba taki, ze prace powinny być anonimowe. Jak bardzo anonimowa jest praca z twarzą powszechnie znaną na trzech forach? To zwyczajne obejście regulaminu i na dodatek w wykonaniu osoby piszącej regulamin. Żenada. Jeśli chodzi o regulaminy, to nawet tytuł konkursu nie jest zgodny z forumowym. "Ortografia - każdy piszący na forum powinien dokładnie sprawdzić pisownie przed wysłaniem posta." W języku polskim nie istnieje coś takiego jak "między-forumowy". Później, to już co wpis, to jakaś wpadka. Sugestia dotycząca naturalnych zdjęć nie spotkała się z uznaniem nawet na oddanych Ci bezgranicznie Nikoniarzach. Pora na kij w czterech literach. Nie o to chodzi. W cenie jest kilka szarych komórek na przeciwnym końcu tułowia.

  4. #34
    Bywalec Awatar Czarna_Offca
    Dołączył
    Jan 2018
    Miasto
    Siedmiogórogród
    Wiek
    37
    Posty
    167

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    @fret Ty wszystkiego będziesz się czepiać.. Byle tylko się przywalić czegoś.. Nawet głupiej literówki... Ale dobrze wiedzieć, że jesteś taki inteligentny i NIGDY nie popełniłeś błędów Niech ktoś taki jak fret prowadzi zabawę tutaj, wtedy wszyscy będą szczęśliwi

  5. #35
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    @offca w sumie to nie miałem nic pisać i w zasadzie, to nawet lekko byłbym po Twojej stronie w tym "sporze". Dopóki nie przeczytałem na Nikoniarzach jak za plecami dupę obrabiasz użytkownikom forum CB. Oczywiście to zabawa, ale jak masz jej użytkowników na tym forum w chudym tyłku, to faktycznie weź się z tego wyloguj, bo to zwyczajnie mało eleganckie.

  6. #36
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez Czarna_Offca Zobacz posta
    @fret Ty wszystkiego będziesz się czepiać.. Byle tylko się przywalić czegoś.. Nawet głupiej literówki... Ale dobrze wiedzieć, że jesteś taki inteligentny i NIGDY nie popełniłeś błędów Niech ktoś taki jak fret prowadzi zabawę tutaj, wtedy wszyscy będą szczęśliwi
    Wystarczy ktoś taki jak Andtor z olkowego forum. Facet kompetentny aż do bólu. Też popełnia czasem błędy, ale się ich nie wypiera, tylko bardzo sprawnie je naprawia. Błędy nie są problemem. Problemem jest tkwienie w błędzie i upieranie się przy nim. Dodanie bezsensownego myślnika, to nie literówka. To obciach w całym internecie. Wpisz w wyszukiwarce "miedzyforumowy" i zobaczysz mnóstwo wyników. Wpisz "między-forumowy" i zobaczysz tylko swoje konkursy.

  7. #37
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Właśnie chciałam wziąć @offca w obronę, bo mam wrażenie, że faktycznie trochę za surowo jest oceniana... Ale potem weszłam, za radą @tomfoot na forum Nikoniarzy i tak się nie robi. Popieram przedmówcę. Uważać sobie możesz co chcesz, ale w momencie prowadzenia zabaw w skali 3 forów wypada reprezentować jakikolwiek poziom i klasę.

  8. #38
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Takie życie, piękne kobiety zawsze wydają się niewinne...

  9. #39
    Bywalec Awatar Yanc
    Dołączył
    Oct 2015
    Miasto
    Manieczki
    Wiek
    49
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez Tringa Zobacz posta
    Właśnie chciałam wziąć @offca w obronę, bo mam wrażenie, że faktycznie trochę za surowo jest oceniana... Ale potem weszłam, za radą @tomfoot na forum Nikoniarzy i tak się nie robi. Popieram przedmówcę. Uważać sobie możesz co chcesz, ale w momencie prowadzenia zabaw w skali 3 forów wypada reprezentować jakikolwiek poziom i klasę.
    Tringa, czy możesz przybliżyć o co chodzi z forum Nikoniarzy i co tam jest takiego niewłaściwego?
    Bo kurde, tutaj czytam co czytam i nie wiem o co chodzi. Fret się zachowuje jakby mu ktoś szyszkę w tyłek wsadził, Offca jakby miała PMS, czy coś. Po co w ogóle te kłótnie? Nie widzę w tym żadnego sensu i celu. Za stary jestem na to i takie pyskówki mnie nie rajcują. Jak Fret i Offca chcą się kłócić bez sensu, mogą to przecież robić na PW albo przez Skype a nie na forum, no nie?
    C6, C7DMkII, C60D, 17-50/2,8, 50-150/2,8, 50/1,8, 85/1,8, 150/2,8 Macro, 70-200L, 120-400, 430EX, S568

  10. #40
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2015
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    IMHO niesmacznych jest kilka rzeczy.

    Offca chociaż Twój styl nie dla mnie ja szanowałem Twoją robotę. Offca faktycznie trochę dolałaś oliwy do ognia na nikoniarzach. Bardzo nieładnie tak generalizować uuuh.

    Gdzieś tam był poruszony wątek o łączeniu forów teraz będzie latwiej. Konkurs jednoczy.

    Fret. Moim idolom nie jesteś. Zepchnąłeś offcę (i Jacka) do narożnika i teraz będziesz ich okładał w nieskończoność?brawo Ty. Chciałem Ci jednak powiedzieć, że czasami warto sobie rację wsadzić w d... i zobaczyć rzeczy z innej perspektywy. dobro wspólne.

    Niemniej mam nadzieję, że przy 5-tym konkursie sprawa będzie „już dawno nieprawda”.

    Jeśli offca się wycofasz to zawsz będzie sprawa „wycofanej owcy’. Szkoda.

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •