Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Lampa dla Canon 200D.

  1. #1

    Domyślnie Lampa dla Canon 200D.

    Witam najserdeczniej. Na wstępie zaznaczę tylko, że jestem tu nowy, dotąd amatorsko siedziałem w Sony, z lampami od Metz. Ani DSLR najlepsze, ani lampy. No, ale nabyłem Canon 200D I chciałbym do niego przypiąć coś niedrogiego. Więc raczej odpadają systemówki od Canona. Internet jest pełen pseudo poradników sponsorowanych, które zamiast pomóc coś wybrać, po prostu są reklamami. Po poszukiwaniach to już lodówkę nawet w stresie otwieram że mleko marki "Yongnuo" zobaczę... A może te lampy są ok? Tylko które? Dotąd najchętniej błyskałem z palnikiem w górę, Metz dawał wtedy najlepsze rezultaty...

  2. #2
    Coś już napisał Awatar uosiek1
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Mazury
    Posty
    55

    Domyślnie Odp: Lampa dla Canon 200D.

    Jako użyszkodnik YN mogę z czystym sumieniem napisać, że lampy są w porządku. Nie zabrałbym ich na ekstremalną wyprawę w Himalaje, ale do codziennego użytku dają radę. Musiałbyś się upewnić, które współpracują z Twoim korpusem, bo nawet tu na forum były zgłoszenia, że są problemy z nowszymi Canonami (chodziło chyba głównie o nowy 6D).

    Podsumowując: Yongnuo nie gryzie, nie wybucha, współpracuje zazwyczaj bez problemów, możesz brać. Inne lampy też raczej Cię nie zawiodą, tylko zastanów się, czego Ci potrzeba? Ja polecam coś, co "gadałoby" w jakimś systemie radiowym, ale jeśli nie zamierzasz zdejmować lampy z sanek aparatu, to być może nie ma sensu płacić za coś, czego nie będziesz używać.
    Może nie umiem liczyć, ale bynajmniej dobrze mówię po polsku. Jestem Chumanistą

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •