Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Wydruki A3 i większe (usługi poligraficzne vs własna foto drukarka) ?

  1. #11
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Wydruki A3 i większe (usługi poligraficzne vs własna foto drukarka) ?

    Cytat Zamieszczone przez mssk Zobacz posta
    Nie każda drukarka dobrze działa z zamiennikami, ryzykowne jest stosowanie zamienników w plujkach z głowicami termicznymi, bezpieczniej jest przy głowicach piezoelektrycznych. Jakość i trwałość na zamiennikach często bywa wątpliwa, wydruki blakną, trudno osiągnąć prawidłowe odwzorowanie kolorów, itd. itp.
    Z zamiennikami do laserówek nawet biurowych sam widziałem jak w pracy dostawaliśmy oryginalne tonery, to schodziły do zera. Kartridż zostawał pusty. A w zamiennikach często czuć było że proszek jest w środku, a nie dało się drukować.
    Dlatego wyższy koszt oryginały to nie tylko marketing, logo na opakowaniu, ... .
    Moje doświadczenie z zamiennikami do atramentówek (canony) sumarycznie nie są złe - w zasadzie nie mam zastrzeżeń. Natomiast w laserówkach (hp) mam fatalne doświadczenia, a już najgorzej jak się miesza kasety od różnych producentów - wygląda na to że tonery się źle mieszają i wychodzi kicha. Z oryginałami żadnych problemów.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #12

    Domyślnie Odp: Wydruki A3 i większe (usługi poligraficzne vs własna foto drukarka) ?

    a to u mnie właśnie doświadczenia z zamiennikami do atramentówek są bardzo, bardzo złe. czyszczenie drukarki trochę trwało, kasa na zamienniki w błoto, szkoda gadać.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •