Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Jestem kobietą...

  1. #11
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: Jestem kobietą...

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    Z tego co mi wiadomo DVI-I cyfra plus analog (przez przejsciowke DVI -》D-Sub mozna podpiac analogowy monitor). DVI-D tylko sygnal cyfrowy.
    Dlatego w zestawie jest ten kabel cyfrowy DVI-D to DVI-D , i tym kablem mam teraz podięty Eizo do komputera.

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 368

    Domyślnie Odp: Jestem kobietą...

    Dodam jeszcze, ze NVidia w kartach serii GTX10xx zaprzestala montowania gniazd DVI-I a wiec nie ma mozliwosci podlaczenia analogowego monitora przez prosta przejsciowke DVI na D-sub. Analogowy monitor mozna natomiast podlaczyc przez przejsciowki korzystajace z portow DP i HDMI.

  3. #13
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: Jestem kobietą...

    Może ktoś z moderatorów przeniósł by ten wątek do /monitory , porady/ bo z lekko żartobliwej formy widzę że te wiadomości powinny jednak się tam znaleźć dla następnych , którzy maja podobne problemy.

    Dodam jedynie,że podpięcie przez kabel DVI-D daje dodatkowo mniej stresów niż kablem DP. A to dla tego że : kable jednak są dość sztywne, pomimo zabezpieczeń czy to na śrubki DVI-D, czy to na sztywne ale delikatne zapinki w kablu DP. Monitor podpięty przez DVI-D można obracać o 90* bez obawy o wypadnięcie kabla ,i tym samym naruszenie gniazda.

  4. #14
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: Jestem kobietą...

    Pozwolę sobie wkleić to co napisałem w dziale - Monitory ,porady ,probemy...
    Może to pozwoli następnym osobą uniknięcie stresów , i może dodatkowych małych problemów , związanych z podpięciem komputera z monitorem Eizo model CS2420..

    Ok, to ja powiem jak się zakończył mój problem z podpięciem domowego Eizo CS 2420. Dziś dotarł do mnie z Polski kabel DP to DP.To kabel 20 pinowy.I miła niespodzianka w końu nowy komputer ruszył na podpięciu go przez łącza DP dp monitora. Na poprzednim, który zakupiłem w tutejszym sklepie komputerowym, nie podawał sygnału. Dziś policzyłem piny w tym poprzednim - 19. Z tego wniosek, że Eizo przynajmniej ten model musi być podpęty kablem 20 pin. A już miałem obawy czy nie walnięte jest wejście w monitorze DP lub wyjście na karcie graficznej GTX 1050 Ti. Nawet dzwoniłem tam gdzie składali mi komputer , i też od razu zakupiłem tam w/w monitor , że oba dostarczę do sprawdzenia i ewewntualnie zostawię na reklamację. W takim razie nie czeka mnie cały proces sprawadzania karty, monitora, czy co gorsza reklamacja .
    To tylko teraz, w przyszłym tygodniu , pozostanie mi kalibracjam monitora.

    Sumując --- Eizo CS 2420 przy podłączeniu przez DP to DP musi być to kabel 20 pinowy....

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •