Strona 103 z 140 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 1398

Wątek: Sony A7III

  1. #1021
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Śmiem wątpić żeby Cię było stać na tego Canona w połowie lat dziewięćdziesiątych (myślę, że to jakiś 92-93 rok). W tym czasie to Sony jeszcze się uczyło kineskopowe telewizory robić.
    Jeśli mamy iść w absurd - to ja nie widzę przeszkód. Bo do tego sprowadzają się właśnie ostatnie wypowiedzi w tym wątku.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Tak się składa, że również użytkowałem Vaio od 2006 roku... Można za niego było kupić z dwa body Canona... To dobry laptop był, acz ciężki jak smok i kompletnie pozbawiony ergonomii, z fatalną baterią. W zasadzie był to laptopo stacjonarny. Coś jak dzisiejsze wyroby aparatopodobne tej firmy. Ale co to ma do rzeczy? Nie, nie kupiłbym komputera produkowanego przez Canona.
    Tej starej matrycy sony vaio w moim lapku nie sprostał przez wiele lat żaden inny nowszy złom. No ale dziś miarą profesjonalizmu fotografa jest posiadanie EIZO. Z modą mi jednak jakoś nie po drodze.

    ps.
    ciekawi mnie ile osób piszących o Sony "wyroby aparatopodobne" miało kiedykolwiek w rękach (i nimi fotografowało) korpusy oraz obiektywy Minolty i Sony ? Mnie wyszło w sumie 8 body.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 07-12-2018 o 20:46
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  2. #1022
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Jeśli mamy iść w absurd - to ja nie widzę przeszkód. Bo do tego sprowadzają się właśnie ostatnie wypowiedzi w tym wątku.



    Przecież sam to prowokujesz. Co kogo Twój stary laptop obchodzi? Zwłaszcza w wątku o A7III?
    Ostatnio edytowane przez sv ; 07-12-2018 o 20:41

  3. #1023
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Jeśli mamy iść w absurd - to ja nie widzę przeszkód. Bo do tego sprowadzają się właśnie ostatnie wypowiedzi w tym wątku.
    Tej starej matrycy sony vaio w moim lapku nie sprostał przez wiele lat żaden inny nowszy złom. No ale dziś miarą profesjonalizmu fotografa jest posiadanie EIZO. Z modą mi jednak jakoś nie po drodze.

    ps.
    ciekawi mnie ile osób piszących o Sony "wyroby aparatopodobne" miało w rękach kiedykolwiek korpusy oraz obiektywy Minolty i Sony ? Mnie wyszło w sumie 8 body.
    Z tym odnośnie matrycy Vaio się zgodzę całkowicie.
    Osobiście "kochałem" Minoltę. Może dlatego nie znoszę Sony za to jak spartolili ten system

    A z tym laptopem (Vaio) to ja zacząłem. Mea culpa. Daję sobie ostrzeżenie

  4. #1024
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Z tym odnośnie matrycy Vaio się zgodzę całkowicie.
    Osobiście "kochałem" Minoltę. Może dlatego nie znoszę Sony za to jak spartolili ten system
    Pod wszystkim ww. podpisuję się wszystkimi kończynami Może za wyjątkiem "spartolenia"
    Ostatnio edytowane przez candar ; 07-12-2018 o 20:53
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #1025
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Nie wiem na ch... ten wątek jest potrzebny, skoro we wszystkich innych wątkach i tak w co drugim wpisie muszę czytać jaki to taki czy inny Sony jest za......? Czy Wy od Sony nie macie jakiegoś swojego forum gdzie możecie się po pleckach poklepać?
    Ja rozumiem, że to frustrujące; najpierw sprzedaliście graty Canona (z dużą stratą), potem kupiliście te niedorobione Sony poczynająć od A7 poprzez A7II i wreszcie jako tako działający A7III + kupę przepłaconych szkieł. Teraz już macie czym robić i nie musicie się dalej utwierdzać w decyzji o zmianie systemu. Trzeba być twardym i przyjąć tą katastrofę na klatę. Zdarzają się w życiu ch....we decyzje.
    Ostatnio edytowane przez sv ; 07-12-2018 o 21:01

  6. #1026
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Ale że w wątku o "Sony A7III" pisząc o Sony mamy sobie noże w plecy wbijać ?


    Dla oddechu: ręcznik plażowy
    JSS ^^ "najbardziej nieprawdopodobnie użyteczna rzecz"
    Ostatnio edytowane przez candar ; 07-12-2018 o 21:08
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  7. #1027
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    @sven nie unoś się tak. Sytuacja jest taka, że jeden kolega Jan ogłosił koniec Canona. No i mu po 2437 powtórzeniu tej tezy wszyscy uwierzyli. Trzeba więc o tym sony pisać, bo o Canonie nie ma co. Canonem można tylko robić fotografie, a o sony dyskutować w nieskończoność, bo fotki z tego takie sobie.

  8. #1028
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Ogólnie to jako humorystyczny ten watek jest OK ale bardzo proszę bez napinki .
    Przy okazji nie wiedziałem że Canon popełnił kiedyś coś takiego .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #1029
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    105

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Zamierzam zgłosić ten wątek na forum nikoniarzy jako przykład jak należy się kłócić, bo ostatnio u nich coś z tym jest kiepsko

  10. #1030
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Na jednym i na drugim forum mogę wskazac kłótnie bardziej i mniej kulturalne czy też żartobliwe.

Strona 103 z 140 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •