Strona 64 z 140 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 1398

Wątek: Sony A7III

  1. #631
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 495

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    @kmeg jakie wnioski można wyciągnąć z fb? Jakieś zaskakujące? Te z dpr dla mnie nie są zaskakujące.
    Ze Canon tonie, ze bez sensu, że Sony rządzi, że 4k, że Canonem nic się nie daje zrobić, sprzedałem wszystko Canona. Generalnie to kto ma akcje to niech sprzedaje, a kto jeszcze nie sprzedał Canona to stracił życie. Oczywiście w żargonie marketingu mediów socjalnych są na to prof określenia (chodzi o zasięgi, ilość zaangażowania, etc, firmy od marketingu wiedza jak podbijać słupki). Sony po prostu poza pakowaniem gigantycznych pieniędzy w rozwój, pakuje też ogromne pieniądze w marketing (wyboru zresztą nie ma). Co do sprzętu foto jest wybór i niech każdy sobie kupuje co chce...

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Ogromne zainteresowanie sprzętem Sony potwierdza również ten wątek - jeden z najaktywniejszych na forum.
    To forum jest dość senne Ty zakładasz, że Sony jest ********e i stad to zainteresowanie, a ja uważam, że jest to zwykłe zainteresowanie plus JP ma tutaj swoich fanów

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Co skłania fana i posiadacza Canona do czytania wątku o sony a7? ;-)
    Skąd ten dziwaczny wniosek, że jestem jakimś fanem? Nie jestem żadnym fanem Canona, jestem użytkownikiem jego produktów, które od dłuższego czasu najbardziej pasują do moich potrzeb fotograficznych. A wątek czytam jak każdy inny (poza tymi z zagadkami). Ostatnio przedstawiając propozycje zakupowe dla koleżanki jako body numer 1 było a6300

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Może rzeczywiście pod Twoim cytatem odniosłem się również do innych wypowiedzi. Sorki postaram się uszczegółowić w przyszłości - peace
    Spoko.

    ps. do problemów użytkowników Canona doszły jeszcze frustracje, dla takich rzeczy warto czytać ten wątek masz Canona == jesteś sfrustrowany!
    Ostatnio edytowane przez kmeg ; 28-06-2018 o 16:03

  2. #632
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Obejrzałem zdjęcia modelki w niebieskim u Matta Grangera i widzę sporą różnicę w bokehu pomiędzy Sony i Canonem... (chodzi oczywiście o szkła 400/2.8).

    Co do ostrości raczej nie ma się sensu wypowiadać na podstawie tych zdjęć, choć patrząc np. na buty modelki, to różnica też jest przynajmniej zauważalna (także na korzyść Canona).

    Tutaj pliki:

    https://drive.google.com/file/d/1Uxg...X3pKuvreG/view
    Ostatnio edytowane przez jotes25 ; 28-06-2018 o 16:15

  3. #633
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez jotes25 Zobacz posta
    Obejrzałem zdjęcia modelki w niebieskim u Matta Grangera i widzę sporą różnicę w bokehu pomiędzy Sony i Canonem... (chodzi oczywiście o szkła 400/2.8).

    Co do ostrości raczej nie ma się sensu wypowiadać na podstawie tych zdjęć, choć patrząc np. na buty modelki, to różnica też jest przynajmniej zauważalna (także na korzyść Canona).
    Zwykła frustracja Tobą powoduje, że źle oceniasz rzeczywistość.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    @kmeg Ogromne zainteresowanie sprzętem Sony potwierdza również ten wątek - jeden z najaktywniejszych na forum. Co skłania fana i posiadacza Canona do czytania wątku o sony a7? ;-)
    Mnie osobiście skłania marazm ogólny na forum i przede wszystkim kolega JP ze swoimi bzdurami. Czuję się jak w zoo oglądając klatkę z szympansami.

  4. #634
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Ogromne zainteresowanie sprzętem Sony potwierdza również ten wątek - jeden z najaktywniejszych na forum. Co skłania fana i posiadacza Canona do czytania wątku o sony a7? ;-)
    Mnie np. A7 w ogóle nie interesuje, ale w ramach rozrywki obserwuję poczynania głównego fanboja sony
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

  5. #635
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Ja w sumie też, czasem szkoda mi chłopaków z nikoniarzy - nic nie wiedzą o Sony i DxO.

    Wracając do A7, większość ambasadorów strzela z OCF i gdzie ten wyśmienity DR.

  6. #636

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Czyli mamy 5 niezainteresowanych osób, które napisało w tym wątku dziesiąt postów Mnie A7 też właściwie nie interesuje ;-)

    Zastanawia mnie chęć negacji poczynań SONY przez Canonierów. Tego nie rozumiem. Wszystko jest słabsze, gorsze itp. Nie jest. Zrobi takie same zdjęcia i nakręci lepsze filmy. Tu ma jakieś wady ale w zamian ma zalety. Mi na przykład nie przeszkadza, że firma, której nie posiadam robi dobry sprzęt, nawet jeśli jest lepszy niż mój. Lżejsze 400 a potem 500 i/lub 600 to świetna opcja konkurencyjna dla uznanych C i N i tyle. Czy ten "hejt" to tylko z powodu kolego JP? ;-)
    KAWAŁEK MOJEGO ŚWIATA - http://bodak.manifo.com

  7. #637
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Przecież tu nikt na poważnie o sony się nie wypowiada. Po przeczytaniu idiotyzmów JP można tylko drzeć łacha z tych kuriozalnych farmazonów. Więc daleki byłbym od traktowania tego wątku jako rzeczywistego zbioru opinii o a7.

  8. #638
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 495

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Czyli mamy 5 niezainteresowanych osób, które napisało w tym wątku dziesiąt postów Mnie A7 też właściwie nie interesuje ;-)

    Zastanawia mnie chęć negacji poczynań SONY przez Canonierów. Tego nie rozumiem. Wszystko jest słabsze, gorsze itp. Nie jest. Zrobi takie same zdjęcia i nakręci lepsze filmy. Tu ma jakieś wady ale w zamian ma zalety. Mi na przykład nie przeszkadza, że firma, której nie posiadam robi dobry sprzęt, nawet jeśli jest lepszy niż mój. Lżejsze 400 a potem 500 i/lub 600 to świetna opcja konkurencyjna dla uznanych C i N i tyle. Czy ten "hejt" to tylko z powodu kolego JP? ;-)
    Jaki hejt jaka niechęć?!? Ja wiele razy tutaj pisałem, że jak ktoś umie zrobić zdjęcie to zrobi wszystkim. Tutaj jest wątek techniczny i brandzlowanie się o czystej technice ( czy pixel bardziej ostry, ile więcej w dxo, czy dr lepszy o 1ev czy nie). Zero o fotografii a podniecanie się do specyfikacji technicznej. W myśl zasady tutaj nie pozostaje nic innego jak tylko kupować kupować i kupować nowe bo przecież nowe ciągle lepsze - jak ktoś lubi to ok ale jak ktoś pisze tylko o tym to nic dziwnego, że ktoś inny moze napisać coś innego. Zaraz się pojawi wątek, że może wszyscy zazdroszcza JP tych sony, zeissow i nie wiem czego jeszcze. Jak pójdziesz do grupy wegetarian i będziesz ich przekonywał, że tylko mięso się liczy a warzywa to jakaś mało kaloryczna gorszosc to też się wywiarze "dyskusja" mimo, że tej grupki mięso nie interesuje.

  9. #639
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Ostatni post bardzo na czasie bo akurat we Francji weganie wyszli ba ulice i demolują mięsne

  10. #640

    Domyślnie Odp: sony A7III

    @kmeg
    1. Hejt był cudzysłowie ;-)
    2. Hmmm sam masz zastrzeżenia o dopisywanie pod Twoim cytatem zbyt szerokich odniesień więc może nie czyń sam inaczej ;-)

    Jeśli to ma być wątek o podniecaniu się specyfikacją to chyba Sony na każdej półce miażdzy canona - jeśli nie to na której nie?
    Aha jest zawsze lżejsze i mniejsze to możecie uznać za przegraną ;-)

    No i dlaczego jeśli ma być o specce to piszecie o bookeh itp.? To już foty

Strona 64 z 140 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •