Strona 95 z 140 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 1398

Wątek: Sony A7III

  1. #941
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 421

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Kup sobie canona R jest lepszy od Sony - zapytaj znajomych ze sklepu

  2. #942
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Kup sobie canona R jest lepszy od Sony - zapytaj znajomych ze sklepu
    Nie sądzę żeby zaoferował coś więcej niż mam aktualnie a wręcz zaoferuje raczej mniej. Komentarz równie inteligentny co mania... Canonmania

    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  3. #943
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 421

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Inteligentny to był twój komentarz, że Ci sprzedawcy polecili Brawo TY "Obrońco"

  4. #944
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Inteligentny to był twój komentarz, że Ci sprzedawcy polecili Brawo TY "Obrońco"
    Najpierw znajomi, a później sprzedawcy. To różnica Ja mam gdzieś, kto jest producentem. Ważne jak mi się na tym pracuje.

    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  5. #945
    Bywalec Awatar szymkowski
    Dołączył
    Apr 2012
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    38
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Od jakiegoś czasu myślę o przejściu na Sony. Canon jest bardzo fajny, ale zaraz ciężki i mój 5D MK III trochę już "przestarzały".
    Sony jest fajne, lekkie, dużo bardziej zaawansowane. Lepsza rozpiętość tonalna, lepszy AF, ale... przesiadka by się wiązała albo z przejściówkami do Canon'a (obiektywy) albo ze sprzedażą wszystkich obiektywów i kupnem czegoś od Sony bądź Sigmy. Kilku obiektywów bym nie chciał sprzedawać. Uważam, że mój 35 1.4 II jest na prawdę świetny i szkoda by mi było się go pozbyć.

    Dużo jest tutaj osób, które przeszły na Sony i sobie chwalą? Dużo jest osób, które przeszły i sobie nie chwalą? :-) Wybaczcie, ale 100 stron tematu to trochę za dużo do przebrnięcia ... :-(

    Dziękuję z góry za wszelkie informacje.
    5D MK III | 35 1.4 L II | 85 1.2 L II | 16-35 4.0 L IS | 40 2.8 STM
    blog.marcinszymkowski.pl | instagram

  6. #946
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez szymkowski Zobacz posta
    Od jakiegoś czasu myślę o przejściu na Sony. Canon jest bardzo fajny, ale zaraz ciężki i mój 5D MK III trochę już "przestarzały".
    Sony jest fajne, lekkie, dużo bardziej zaawansowane. Lepsza rozpiętość tonalna, lepszy AF, ale... przesiadka by się wiązała albo z przejściówkami do Canon'a (obiektywy) albo ze sprzedażą wszystkich obiektywów i kupnem czegoś od Sony bądź Sigmy. Kilku obiektywów bym nie chciał sprzedawać. Uważam, że mój 35 1.4 II jest na prawdę świetny i szkoda by mi było się go pozbyć.

    Dużo jest tutaj osób, które przeszły na Sony i sobie chwalą? Dużo jest osób, które przeszły i sobie nie chwalą? :-) Wybaczcie, ale 100 stron tematu to trochę za dużo do przebrnięcia ... :-(

    Dziękuję z góry za wszelkie informacje.
    Też się zastanawiam nad a7III albo EOS R. Wolałbym zostać przy Canonie, ale o wyborze przesądzi AF. Co do Twojego pytania - najlepszą odpowiedzią będzie wypożyczenie aparatu chociaż na jeden dzień.
    Miłego dnia
    moja www

  7. #947
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez szymkowski Zobacz posta
    Dużo jest tutaj osób, które przeszły na Sony i sobie chwalą?
    Ja sobie chwalę, ale żeby korzystać w 100% z zalet Sony musiałem np. zrezygnować z Tamrona, który był bardzo fajny. Generalnie działał ok, ale tryb seryjny z ciągłym AF ograniczony był do 3fps, a że to był 70-200 używany do sportu to musiałem go zamienić na Sony. Obiektywy Sigmy działają bezproblemowo przez przejściówkę MC-11. Miałem też Canona 16-35 f/4L - również działał prawidłowo przez MC-11. Sprzedałem tylko dlatego, że go praktycznie nie używałem.
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

  8. #948
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Też się zastanawiam nad a7III albo EOS R. Wolałbym zostać przy Canonie, ale o wyborze przesądzi AF. Co do Twojego pytania - najlepszą odpowiedzią będzie wypożyczenie aparatu chociaż na jeden dzień.
    Wypożyczenie na 1 dzień praktycznie niewiele daje.
    Inna filozofia menu, inny sposób obsługi, inny sposób trzymania aparatu do którego trzeba się przyzwyczaić.

    Nie polecam jednak "życia w rozkroku", obiektywy innego systemu i przejściówki, gorsza skuteczność, większe rozmiary i waga całości.
    Canon też, mimo (ponoć) idealnej przejściówki do obiektywów EF zaczyna kompletować zestaw obiektywów R

    Przez kilkanaście lat miałem lustrzanki Canona, byłem zadowolony.
    Przeszedłem na system A7 ...i nie wyobrażam sobie powrotu "na lustrzanki"

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  9. #949
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta

    Nie polecam jednak "życia w rozkroku", obiektywy innego systemu i przejściówki, gorsza skuteczność, większe rozmiary i waga całości.
    Dokładnie. Bezsensu pomysł. Sam się o tym przekonałem jak mi się body wieszało z dwoma szkłami.
    Jak kolega woli Sony to kupić szkła Sony a nie takie kombinacje.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #950
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 235

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Dokładnie. Bezsensu pomysł. Sam się o tym przekonałem jak mi się body wieszało z dwoma szkłami.
    Jak kolega woli Sony to kupić szkła Sony a nie takie kombinacje.
    A z tych szkieł Sony, to konkretnie Zeiss. Batis oczywiście. Będzie pewnie, lekko, łatwo, tanio i przyjemnie. I nowocześnie.

Strona 95 z 140 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •