Strona 94 z 140 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 1398

Wątek: Sony A7III

  1. #931
    Dopiero zaczyna Awatar Panama Joe
    Dołączył
    Jan 2018
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    47

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Nie dotyczy bezluster FF lecz wszystkich FF co oznacza że sprzedano więcej ML FF niż lustrzanek FF
    A dojdą R i Z

    jp
    \

    "Based on the Sony survey" - i na tym można te rewelacje zakończyć. Zwykły marketingowy bełkot.

  2. #932
    Początki nałogu Awatar cohontes
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    .
    Wiek
    30
    Posty
    339

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    A co tu tłumaczyć, ile firm robi bezlustra FF które są dostępne od ręki?

    Niech się cieszą, skończą jak PSP.
    albo jak PS4 ;P i będą bić na głowę wszystko co ich spotka na drodze, gdzie cena/jakość będzie idealnie dopasowana.
    Nie ogarniam jak można się cieszyć, by sony po****dło.. brak konkurencji na rynku jest tragiczny dla konsumentów. Widać to na podstawie rynku sprzętu komputerowego i tego co Nvidia robi np przy GPU :/

  3. #933
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Jeśli założyć że te wyniki są zbliżone do prawdy to C i N wstrzelili się ze swoimi premierami idealnie. Canon też moim zdaniem świetnie skalkulował cenę.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 28-09-2018 o 22:51
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #934
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez cohontes Zobacz posta
    Nie ogarniam jak można się cieszyć, by sony po****dło.. brak konkurencji na rynku jest tragiczny dla konsumentów. Widać to na podstawie rynku sprzętu komputerowego i tego co Nvidia robi np przy GPU :/
    A jak długo można słuchać pie...nia o tym jakie sony jest idealne, a 5d3 zdjęć nie robi. Palcach, pixelach i 17 nowych szkłach. O braku sprzęgła nie wspominam? bo moja żona też ma auto i tam są akurat dwa

  5. #935
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Jeśli założyć że te wyniki są zbliżone do prawdy to C i N wstrzelili się ze swoimi premierami idealnie. Canon też moim zdaniem świetnie skalkulował cenę.
    W pełni się zgadzam.
    I jako wyznawca sensu konkurencji i wyznawca autostrady

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  6. #936
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Ja tam uwielbiałem swoje 6D, Af był czasem zawodny ale to świetny sprzęt. Teraz jak mam a7III to twierdzę że 6d to taki retroaprat. To co wyprawia to małe g*wno zadziwia mnie. Ale taki rozwój trochę martwi bo fotoziutki z presetami się namnożą

    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  7. #937
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez maik30d Zobacz posta
    Ja tam uwielbiałem swoje 6D, Af był czasem zawodny ale to świetny sprzęt. Teraz jak mam a7III to twierdzę że 6d to taki retroaprat. To co wyprawia to małe g*wno zadziwia mnie. Ale taki rozwój trochę martwi bo fotoziutki z presetami się namnożą

    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
    Ładnie to ująłeś.
    Prawie to samo czułem gdy 5D3 -> A7R2.

    5D3 to bardzo dobry aparat powstały w wyniku tradycyjnej ewolucji/rozwoju kolejnych wersji aparatu fotograficznego od analogu począwszy.
    A7R2 to aparat stworzony przez ludzi którzy wychowali się z komputerami

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 02-10-2018 o 08:22
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  8. #938

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Ładnie to ująłeś.
    Prawie to samo czułem gdy 5D3 -> A7R2.

    5D3 to bardzo dobry aparat powstały w wyniku tradycyjnej ewolucji/rozwoju kolejnych wersji aparatu fotograficznego od analogu począwszy.
    A7R2 to aparat stworzony przez ludzi którzy wychowali się z komputerami

    jp

    Też podobnie sądzę. Każda opcja ma swoje wady i zalety. Traktowanie bezluster jako sprzętu drugiegp sortu było nietrafione. Jeszcze kilka osób brnie w teorię, że lustrzanki to jedyna opcja dla pro. Oczywiście z tym, że do czasu
    KAWAŁEK MOJEGO ŚWIATA - http://bodak.manifo.com

  9. #939
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Z globalną migawką to będzie jakaś opcja, na razie to wersje rozwojowe. Sam z resztą w żaden system bezlusterkowy nie wejdę, jeśli migawka nadal będzie mechaniczna.

    Do tego czasu ogarną baterię, poprawią wizjer, może puszki troszkę spuchną... pomarzyć ludzka rzecz.

  10. #940
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Z globalną migawką to będzie jakaś opcja, na razie to wersje rozwojowe. Sam z resztą w żaden system bezlusterkowy nie wejdę, jeśli migawka nadal będzie mechaniczna.

    Do tego czasu ogarną baterię, poprawią wizjer, może puszki troszkę spuchną... pomarzyć ludzka rzecz.
    Ja też się chroniłem przed ML z Sony ale znajomi ze sklepu przekonali mnie, że to dobra zmiana. Mieli rację

    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Strona 94 z 140 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •