Strona 6 z 37 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 364

Wątek: Canon M50

  1. #51
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 494

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Cytat Zamieszczone przez ryjki Zobacz posta
    PO części masz rację ale jednak przykła, który podałeś wydaje mi się nietrafiony bo co jak co ale brak technologii DualPixel w 4k a co za tym idzie baaardzo słaby AF w tej rozdzilczości skutkuje tym, że filmy wyglądają źle, AF non stop szuka i powstaje efekt ciągłego pływania. Dlatego uważam, że akurat AF czy to dla laika czy to dla profesjonalisty jest czymś ważnym bo jego efekty są widoczne dla każdego.
    To sobie kup Canona z serii C. Canon nie będzie obecnie kanibalizowal swojej prof linii. Już widzę jak Sony i inne Panasoniki dają wszystko mając duży udział w rynku i tak rozbudowane systemy.

  2. #52
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2016
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    To sobie kup Canona z serii C. Canon nie będzie obecnie kanibalizowal swojej prof linii. Już widzę jak Sony i inne Panasoniki dają wszystko mając duży udział w rynku i tak rozbudowane systemy.
    Pewnie że nie będzie kanibalizowal...co z tego że okazalo sie że można dać dobre rozwiązania za rozsądną cenę (Sony) ale ciii Canon nie chce żeby ludzie się spostrzegli i żeby dalej myśleli że ich pro seria jest taka droga bo te rozwiązania są takie drogie...

  3. #53
    Początki nałogu Awatar merida
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    416

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Chodzi o to, że bezlustra jakby nie było są przyszłością poprzez minutaryzację (ale również elektorniczny wizjer, brak problemów ff/bf z obiektywami...) Nigdy, prze nigdy nie myślałem, że zamienię FF na APSC fuji, ale kiedy miałem na zleceniach 5d3, d750 i zostawały w torbie, a na szyi fuji, to mnie utwierdziło w przekonaniu, że robienie zdjęć może sprawiać więcej przyjemności. 5d3 trzymałem w torbie przez jakieś pół roku jako body zapasowe i tylko raz go użyłem gdy cholernie padało, a nie miałem wówczas uszczelnionych obiektywów w fuji. Nie jestem fanbojem żadnego systemu, ale lubię zmiany, testowanie i ostatecznie zostawiać to co mi najbardziej pasuje. Wiem, że po wyjściu Sony a7III pewnie za jakiś rok jak rozwiną zapowiedzianą serię Sigmy arta, to możliwe, że znowu zmienię system. Na razie nie ma tam dla mnie za dużo obiektywów odpowiednich cenowo/wielkościowo, a w przejściówki nie będę się bawił. Canon niestety wybrał inną politykę i oczywiście ma dalej swoich zagorzałych klientów, a ja nie będę 5 lat czekał aż wypuści bezlusterkowce i kolejne 3 lata, aż rozwinie serię obiektywów i wyzwalaczy do nich...

  4. #54
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    Nigdy, prze nigdy nie myślałem, że zamienię FF na APSC fuji, ale kiedy miałem na zleceniach 5d3, d750 i zostawały w torbie, a na szyi fuji, to mnie utwierdziło w przekonaniu, że robienie zdjęć może sprawiać więcej przyjemności.
    No popatrz jakie to są różne przypadki. Miałem fuji APSC i niestety jakość obrazka była dla mnie znacznie słabsza od .... starego 5D. Skończyło się na tym, że go sprzedałem i kupiłem kolejne 5D

  5. #55
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 494

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Cytat Zamieszczone przez ryjki Zobacz posta
    Pewnie że nie będzie kanibalizowal...co z tego że okazalo sie że można dać dobre rozwiązania za rozsądną cenę (Sony) ale ciii Canon nie chce żeby ludzie się spostrzegli i żeby dalej myśleli że ich pro seria jest taka droga bo te rozwiązania są takie drogie...
    Czy Canon jakoś sankcjonuje tych co idą do Sony i Panasonica dla 4k? - nie. Ja Ci tłumacze jak działa Canon - ich wizja biznesu się sprawdza mimo lamentu. Mniejsze firmy muszą się "wykrwawiać" aby wejść lub utrzymać się na rynku foto/video.

  6. #56
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Cytat Zamieszczone przez ryjki Zobacz posta
    ... można dać dobre rozwiązania za rozsądną cenę (Sony)...
    A najlepsze z tych rozwiązań, to przejściówka do szkieł Canona

  7. #57
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2016
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Zgadza się

  8. #58
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    32

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Kiedy m50 pojawi się na półkach sklepowych?

  9. #59
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Canon M50


  10. #60
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Chyba nabawiłem się syndromu sztokholmskiego, bo nawet podoba mi się ta M50'ka. Prywatnie jednak, skłaniałbym się w kierunku M5. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeśli Canon będzie wymieniał optykę... trochę szkła mam i... no właśnie... choć z drugiej strony 5D3 jeszcze zdjęcia robi, a kiedyś pewnie i 5D4 będzie kultowe.

    edit: 4k zjeba...i

Strona 6 z 37 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •