Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: weselnie nierzeczywiste foty

  1. #31
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: weselnie nierzeczywiste foty

    Zerknij na "Z pamiętnika lampy błyskowej" - Joe McNally. Jeśli efekt jaki on osiąga Ci się podoba, to możesz spróbować poszerzyć swój warsztat o błyskanie - na pewno łatwiej będzie w zaplanowanych sesjach, nie reportażach.

  2. #32
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 173

    Domyślnie Odp: weselnie nierzeczywiste foty

    Cytat Zamieszczone przez lena Zobacz posta
    Pragnę widzieć świat na fotografii takim jakim jest dla mnie w rzeczywistości.. mam wrażenie, że brązy i niejaskrawe zielenie przeważają.
    To jest Twoja "wizja świata" i jak zbiega się z oczekiwaniami innych, to jest świetnie i lepiej nie trzeba.
    Masz przyjemne w odbiorze zdjęcia, może czasami przesadzone z tym brązami, ale na zdjęcia patrzę "na całość", a nie na "destylację" kolorów jednego po drugim.

    Rób co robisz, a będziesz zadowolona i znajdziesz odbiorców na swoją pracę. Lampami się nie przejmuj, nadejdzie taki czas, że jakoś je zastosujesz - Powodzenia.

  3. #33
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: weselnie nierzeczywiste foty

    Fajne zdjęcia, ale ta animacja gościa z torebką...rozwaliła mnie...wyobraziłem sobie że zamiast torebki trzyma coś innego...

  4. #34
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2017
    Miasto
    WU
    Wiek
    45
    Posty
    19

    Domyślnie Odp: weselnie nierzeczywiste foty

    "weselnie nierzeczywiste foty" - na Twojej stronienie widzę żadnych fotografii z wesela, a chętnie zobaczę jak Ci wychodzą bez używania lamp w warunkach sal weselnych.

  5. #35

    Domyślnie Odp: weselnie nierzeczywiste foty

    Cytat Zamieszczone przez af-p Zobacz posta
    Fajne zdjęcia, ale ta animacja gościa z torebką...rozwaliła mnie...wyobraziłem sobie że zamiast torebki trzyma coś innego...
    Miałem podobne odczucia

  6. #36
    Coś już napisał Awatar Fotosz
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Kraków
    Posty
    90

    Domyślnie Odp: weselnie nierzeczywiste foty

    Na wielu weselach klimat sal weselnych pozostawia raczej niesmak źle dobranych świateł przez orkiestrę / DJ. Miałem może kilka wesel fajnie oświetlonych (gdzie klimat był mega). Najczęściej jednak lepiej przebić błyski wszystkich kolorów tęczy błyskiem lampy. Da się tak poodbijać aby stworzyć klimat - nie koniecznie zielono, żółto, czerwonego dyskotekowego światła i laserów.

    Pomijam fakt, że często zdarza się spotkać na weselach oświetlenie o takiej mocy, że spokojnie można to wystawić na scenę dla 40 000 ludzi i zabawy plenerowej. Wtedy - jeśli oczywiście klimatu sali wolimy nie oddawać - mamy mały problem bo canon speedlite 600 to przy oświetleniu scenicznym mała biduuula i jak tu sobie radzić:P...
    Fotografia ślubna Kraków - zajęcie zrodzone z pasji
    Mój blog - nie tylko tematy ślubne

  7. #37
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: weselnie nierzeczywiste foty

    tak, z reguły wiele zespołów nadal uważa że im głośniej i więcej ledów, stroboskopów tym lepiej...wtedy tylko pod światło z lekkim dopaleniem i jest dobrze.

  8. #38
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 422

    Domyślnie Odp: weselnie nierzeczywiste foty

    Dużo zespołów używa oświetlenia scenicznego do podkreślenia zespołu i ok 3 metrów przed sceną. Nie ma to nic wspólnego z oświetleniem parkietu/sali ale dumnie tłumaczą Parom młodym - tak mamy oświetlenie, będzie jak na dyskotece.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •