Strona 18 z 133 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 1329

Wątek: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

  1. #171
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 722

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Wiesze korporacje padaly i tam tez byli ludzie od marketingu.
    A oni jakoś nie mogą mimo, że domorośli forumowi spece od biznesu im to przepowiadają przy każdej kolejnej premierze .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #172
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    A oni jakoś nie mogą mimo, że domorośli forumowi spece od biznesu im to przepowiadają przy każdej kolejnej premierze .
    historia sie lubi powtarzac, kodak tez nie inwestowal w cyfre i gdzie jest teraz? Ilu vlogerow przesiadlo sie z canonow na cokolwiek z 4K, takim najwiekszym jest chyba Casey Neistat a duzo robil canonem.

  3. #173
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 722

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    historia sie lubi powtarzac, kodak tez nie inwestowal w cyfre i gdzie jest teraz? Ilu vlogerow przesiadlo sie z canonow na cokolwiek z 4K, takim najwiekszym jest chyba Casey Neistat a duzo robil canonem.
    Kodak nie docenił nowej technologii, którą praktycznie sam stworzył. To w ogóle dość karkołomna historia upadku. 4K nie jest przełomem jak cyfra w stosunku do analoga. Nie daje takich przełomowych korzyści dlatego te paralele są mocno naciągane.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #174
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    To moze tak, ilu ludzi zmieni swoje sony, nikona na 6d2?

  5. #175
    Bywalec Awatar lamerok
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    okolice Wawy
    Posty
    184

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    A oni jakoś nie mogą mimo, że domorośli forumowi spece od biznesu im to przepowiadają przy każdej kolejnej premierze .
    Dokladnie, od 10 lat mamy takie dyskusje. A zalozmy, ze Canon dalby te 4K i szerzej rozmieszczone AF, juz widze ile osob sprzedaje swoje 6D doklada 5K i kupuje MKII. Wiekszosc i tak by powiedziala, poczekamy na kolejna edycje. Teraz postep w jakosci obrazka w DSLR jest duzo wolniejszy niz dekade temu i w Canonie to wiedza i maja troche inna strategie.
    No nie powiem, sam chcialbym 4K, chodz uwazam, ze i w HD mozna dobry material zrobic, bo oprocz rozdzielczosci, to liczy sie jakosc optyki, matrycy, oswietlenie sceny, zewnetrzne mikrofony itp. itd.

  6. #176
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    To moze tak, ilu ludzi zmieni swoje sony, nikona na 6d2?
    Na razie nie wiadomo, ale na pewno pewna liczba zmieni. To nie jest nawet najistotniejsze, bo nowy model nie jest tworzony głównie jako następca, żeby posiadacze 6D i Nikonów czy Sony się przesiadali choc jest to mile widziane. Nowi ludzie dojrzewają do aparatu solidnej firmy, który "robi dobre zdjęcia".

    Podobno frajer rodzi się co minutę, ale Canon jest firmą globalną, a na świecie rodzi się codziennie tyle ludzi ile podobno zamieszkuje piękne polskie miasto Bydgoszcz. 365 Bydgoszczy rodzi się teraz rocznie. Dzisiaj dojrzewają do zakupu Canona ci, co urodzili się wcześniej. Będzie sporo frajerów, którzy nie zdają sobie sprawy jaki słaby korpus to jest i wybiorą 6d2 jako swój pierwszy "dobry aparat" albo wejście do FF. W Chinach każdy zawodowy fotograf go kupi a w USA bardzo spora część.

    Więcej posiadaczy 6d by kupiło 6D2, ale niestety 6d ciągle zdjęcia robi.... Canon pewnie żałuje teraz, że tak dużo dał w 6d. Trzeba było wtedy wyciąć więcej zamiast być nadmiernie szczodrym... Np. WiFi można było dać dopiero teraz, bo to co jest i tak mało kto docenia. Dzięki temu, że niezgrabne i prymitywne to WiFi w 6D, teraz jest okazja do poprawienia w nowym modelu...
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  7. #177
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    850

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    To moze tak, ilu ludzi zmieni swoje sony, nikona na 6d2?
    A co ty tak "tymi" ludźmi się przejmujesz? Dołącz do nich i będziesz zadowolony. Co Ciebie trzyma w Canonie?

  8. #178
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Jesli to aparat do zdjec po co daja video? Wiekszosc elektroniki dzis ma 4K.

    Ja sie nie musze martwic Canonem, to on powinien sie martwic mna, bo narazie nie maja mnie czym przyciagnac.

    Chce lustro z 4K i... nie maja nic czym moglbym sie zainteresowac (apsc wystarczylo by mi).

  9. #179
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 495

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Jesli to aparat do zdjec po co daja video? Wiekszosc elektroniki dzis ma 4K.

    Ja sie nie musze martwic Canonem, to on powinien sie martwic mna, bo narazie nie maja mnie czym przyciagnac.

    Chce lustro z 4K i... nie maja nic czym moglbym sie zainteresowac (apsc wystarczylo by mi).
    Liczą na złoty strzał sprzedaży jak z 5d2, którego video napędziło im kupę hajsu

    Potrzebujesz lustra z 4k? Nikon i Canon chętnie Ci je sprzedadzą bo je mają

  10. #180
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Ja sie nie musze martwic Canonem, to on powinien sie martwic mna, bo narazie nie maja mnie czym przyciagnac.
    Canon w ogóle nie martwi się tymi, którzy zarejestrowali się na forum c-b i nie bierze ich zdania pod uwagę. Prawdopodobnie specjaliści w canonie już dawno odkryli, ze to nie potencjalni klienci, a wyłącznie psychole.

Strona 18 z 133 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •