Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Wątek: [eter] Portrety kobiet B&W

  1. #31
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: [eter] Portrety kobiet B&W

    2 bardzo dobre, 3,4,5 na nie, 6 świetne

  2. #32

    Domyślnie Odp: [eter] Portrety kobiet B&W


    Dorota

    --- Kolejny post ---


    Magda

  3. #33
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: [eter] Portrety kobiet B&W

    jedno na tak, jedno na nie

  4. #34
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    50
    Posty
    454

    Domyślnie Odp: [eter] Portrety kobiet B&W

    jedno takie nijakie, inne mało ekspresyjne...

  5. #35
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: [eter] Portrety kobiet B&W

    Jedno z 3 strony troche bym inaczej skadrowal ale poza tym bardzo mi się podoba

  6. #36
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: [eter] Portrety kobiet B&W

    A mnie się podobają te z pierwszego postu, pozostałe z jednym wyjątkiem znacznie mniej.

  7. #37

    Domyślnie Odp: [eter] Portrety kobiet B&W

    Czy te zdjęcia są jakoś przeskalowywane przy wrzucaniu tutaj, na forum? Są jakieś ograniczenia wielkości czy samo się to redukuje do akceptowalnych rozmiarów? Bo skoro wszystkim się podoba ziarno to wrzuciłbym jeden portret z prawdziwego analoga, tylko się boję, że zbiorę opeer, bo spory jest
    Aha: ładne portrety to się robi ludziom po sześćdziesiątce. Młodsi wychodzą kiepsko choćby fotograf stawał na uszach

  8. #38
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: [eter] Portrety kobiet B&W

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Frącala Zobacz posta
    Czy te zdjęcia są jakoś przeskalowywane przy wrzucaniu tutaj, na forum? Są jakieś ograniczenia wielkości czy samo się to redukuje do akceptowalnych rozmiarów? Bo skoro wszystkim się podoba ziarno to wrzuciłbym jeden portret z prawdziwego analoga, tylko się boję, że zbiorę opeer, bo spory jest
    Aha: ładne portrety to się robi ludziom po sześćdziesiątce. Młodsi wychodzą kiepsko choćby fotograf stawał na uszach
    Ładny portret można zrobić 5 letniemu dziecku, wiek nie ma znaczenia. Jak ktoś mial do czynienia z kliszą to tylko się usmiechnie ogladając te zdjęcia.

  9. #39

    Domyślnie Odp: [eter] Portrety kobiet B&W

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Ładny portret można zrobić 5 letniemu dziecku, wiek nie ma znaczenia. Jak ktoś mial do czynienia z kliszą to tylko się usmiechnie ogladając te zdjęcia.
    Zmarszczki są IMHO bardziej fotogeniczne, niż blond włosy i długie rzęsy. Ale ja się nie znam, więc się wypowiem
    A z tym ziarnem to faktycznie przesada leciutka. Zdjęcie ma 8x8 cm (pierwsze z brzegu, które otworzyłem z ciekawości w Photoshopie), a skan z Delty 3200 byłby dużo mniej ziarnisty. I ostrzejszy.

  10. #40
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: [eter] Portrety kobiet B&W

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Frącala Zobacz posta
    Zmarszczki są IMHO bardziej fotogeniczne, niż blond włosy i długie rzęsy. Ale ja się nie znam, więc się wypowiem
    A z tym ziarnem to faktycznie przesada leciutka. Zdjęcie ma 8x8 cm (pierwsze z brzegu, które otworzyłem z ciekawości w Photoshopie), a skan z Delty 3200 byłby dużo mniej ziarnisty. I ostrzejszy.
    Pierwszy mój komentarz w tym wątku dotyczy ziarna, dla mnie jest sztuczne. Jak ktoś w ciemni nie przesiedział kilka lat to i tak tego nie zrozumie.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •