Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: [tomkk] Portrety

  1. #1

    Domyślnie [tomkk] Portrety

    Czesc wszystkim,
    Jestem na forum od dluzszego czasu, ale do tej porty glownie obserwowalem. Od dzisiaj postanowilem poddac sie krytyce . Bede publikowal jedno zdjecie na jeden post.
    W watku bede dodawal portrety (dzieci,kobiety) i w odpowiedziach fajnie byloby znalezc konstruktywna krytyke i Wasze opinie .
    Pierwsze zdjecie ze "scoutingu" przed letnio-jesiennego, wiec nie jest to to co chce uzyskac ostatecznie. Niemniej jednak miejscowka i kompozycja tak mi sie spodobaly (ale moze tylko mi, dlatego czekam na opinie od Was , ze wrzucam to co jest aktualnie . Zamierzam tam wrocic jak beda odpowiednie kolory.

    Mam nadzieje, ze zdjecia bedzie dobrze widac. Jak nie jest optymalnie wyswietlane to dajcie prosze znac i poradzcie jak je inaczej wklejac.


  2. #2

    Domyślnie Odp: [tomkk] Portrety

    Wszystko super ale potret... Moim zdaniem zrób zdjęcie tak aby było więcej twarzy na zdjęciu i najlepiej byłoby gdyby zdjęcie zgadzało się z zasadą trójpodziału, bo jednak portret to portret czyli przede wszystkim twarz a tak to światło i cała kompozycja jest naprawdę świetna. Powodzenia! ?

    Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: [tomkk] Portrety

    Cytat Zamieszczone przez PanAlex Zobacz posta
    jednak portret to portret czyli przede wszystkim twarz
    A kto i gdzie tak powiedział?

  4. #4
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [tomkk] Portrety

    Nie moja działka , ale to na portret nie wygląda ...i jakieś to zdjęcie na twarzy nie ostre - przynajmniej u mnie tak się wyświetla.

  5. #5
    Początki nałogu Awatar biodar
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    255

    Domyślnie Odp: [tomkk] Portrety

    Cytat Zamieszczone przez italy Zobacz posta
    [] ...i jakieś to zdjęcie na twarzy nie ostre - przynajmniej u mnie tak się wyświetla.
    Mi wyświetla się ostro.
    Portret jakoś bardziej osobowo niż krajobrazowo mi się kojarzy. To wygląda jak typowe zdjęcie z wycieczki do ładnego miejsca. Jak dla mnie otoczenie trochę za bardzo pochłania uwagę - jeśli miałby to być typowy portret. Ale to tylko moja opinia
    Fajna za to obróbka.

  6. #6

    Domyślnie Odp: [tomkk] Portrety

    Cytat Zamieszczone przez PanAlex Zobacz posta
    Wszystko super ale potret... Moim zdaniem zrób zdjęcie tak aby było więcej twarzy na zdjęciu i najlepiej byłoby gdyby zdjęcie zgadzało się z zasadą trójpodziału, bo jednak portret to portret czyli przede wszystkim twarz a tak to światło i cała kompozycja jest naprawdę świetna. Powodzenia!

    Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
    Do ktorego dzialu bys to zaklasyfikowal? Tematem generalnie tutaj jest osoba i jezeli byloby ogladane prawidlowo (w pelnej rozdzielczosci i na pelnym ekranie/duzym wydruku) to by nie bylo z tym watpliwosci. Jezeli do tego dzialu nie pasuje to przeniose.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez italy Zobacz posta
    Nie moja działka , ale to na portret nie wygląda ...i jakieś to zdjęcie na twarzy nie ostre - przynajmniej u mnie tak się wyświetla.
    Wina wyswietlania/forum/moje uploadu. Zdjecie jest w 100% ostre.

  7. #7

    Domyślnie Odp: [tomkk] Portrety

    Cytat Zamieszczone przez tomkk Zobacz posta
    Do ktorego dzialu bys to zaklasyfikowal? Tematem generalnie tutaj jest osoba i jezeli byloby ogladane prawidlowo (w pelnej rozdzielczosci i na pelnym ekranie/duzym wydruku) to by nie bylo z tym watpliwosci. Jezeli do tego dzialu nie pasuje to przeniose.

    --- Kolejny post ---



    Wina wyswietlania/forum/moje uploadu. Zdjecie jest w 100% ostre.
    Tak jak ktoś zauważył jak się ogląda to zdjęcie bardziej zwraca się uwagę na tło. Nie wiem jakie są kategorie ale jeżeli jest to ludzie i przyroda albo coś w ten deseń ☺️

  8. #8

    Domyślnie Odp: [tomkk] Portrety

    To po prostu nie koniecznie wygląda jak portret (według mnie)

    Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

  9. #9

    Domyślnie Odp: [tomkk] Portrety

    To bardziej przypomina portret, ja bym się starał to tak skadrować.
    Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

  10. #10

    Domyślnie Odp: [tomkk] Portrety

    Cytat Zamieszczone przez biodar Zobacz posta
    Mi wyświetla się ostro.
    Portret jakoś bardziej osobowo niż krajobrazowo mi się kojarzy. To wygląda jak typowe zdjęcie z wycieczki do ładnego miejsca. Jak dla mnie otoczenie trochę za bardzo pochłania uwagę - jeśli miałby to być typowy portret. Ale to tylko moja opinia
    Fajna za to obróbka.
    Nie jest to typowy ksiazkowy portret, ale tematem dalej jest osoba. Byc moze problemem troche jest forum, gdzie nie mozna wyswietlic w wysokiej rozdzielczosci na pelnym ekranie? Osoba wtedy od razu przyciaga a otoczenie jest drugoplanowym tematem. Ciasniejsze portrety tez oczywiscie bede wklejal, ale troche zaczynaja mi sie nudzic . Jezeli to zdjecie tutaj nie pasuje to usune/przesune do innego dzialu.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •