Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: [recenzja] TAMRON 70-200 G2 2.8 VC USD

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Domyślnie Odp: [recenzja] TAMRON 70-200 G2 2.8 VC USD

    Cytat Zamieszczone przez DmS Zobacz posta
    Dzięki za powyższe wpisy. Byłem właścicielem tego obiektywu przez półtorej tygodnia... po czym się zepsuł. AF działał w momentach których mu się chciało tzn. losowo. Z każdym dniem zwalniał, aż przestał działać całkowicie. Znajoma na mocowaniu Nikona ma ten sam problem tylko po 2 miesiącach od zakupu. Zwróciłem na moje szczęście tą tykającą bombę, obecnie jestem szczęśliwym właścicielem C70-200 2.8 II IS L
    Masz wyjątkowego pecha chyba. Ja na wersję G2 nie miałem jeszcze ani jednej reklamacji. Kiedyś raz serwisowałem VC, ale fabrycznie było coś nie tak, wychwyciłem jeszcze przed sprzedażą.

    PS. sorry, miałem jedną. Jeden kolega z Kutna kupował i miał problemy z AF Tak mi się przypomniało.
    Ostatnio edytowane przez Cichy ; 29-05-2018 o 21:47
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  2. #12
    Dopiero zaczyna Awatar DmS
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    27

    Domyślnie Odp: [recenzja] TAMRON 70-200 G2 2.8 VC USD

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Masz wyjątkowego pecha chyba. Ja na wersję G2 nie miałem jeszcze ani jednej reklamacji. Kiedyś raz serwisowałem VC, ale fabrycznie było coś nie tak, wychwyciłem jeszcze przed sprzedażą.

    PS. sorry, miałem jedną. Jeden kolega z Kutna kupował i miał problemy z AF Tak mi się przypomniało.
    Bardzo możliwe, że to przypadek bądź pech. Przez półtorej tygodnia byłem zachwycony pracą na moim 6d. Tak jak pisałem zraziłem się i skończyłem na 70-200 L i jestem jeszcze bardziej zachwycony w szczególności AF`em :P Stabilizacji nie ma tak kozackiej jak w Tamronie, ale jest grubo i biało xD
    Ostatnio edytowane przez DmS ; 30-05-2018 o 11:58
    C6d

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •