Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Gtj #1600

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2012
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    164

    Domyślnie Odp: Gtj #1600

    Chwilowo nie mam dostępu do nowej zagadki, więc nie podam prawidłowej odpowiedzi.
    Ale może pomogę w rozwiązaniu komuś innemu. Mnie odgadnięcie zajęło kilka minut.
    Wystarczy wpisać łacińską sentencję spod gwiazdy, czyli "niech stanie się światłość"
    oraz po angielsku nazwę konstrukcji i samo wychodzi.

  2. #12
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Gtj #1600

    Trochę głupio, ale znalazłam zdjęcie na zagadkę.

    Sather Gate na Uniwersytecie w Kalifornii.

    Dziękuję, Mamrot

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Gtj #1600

    Nie ma w tym nic głupiego, mało kto na forum zna to z autopsji. Tringa zadajesz następną zagadkę.
    Sather Gate ufundowana w 1910 roku przez wdowę po bogatym bankierze. Raczej słynna i pełno zdjęć w Internecie.

    Uniwersytet Kalifornii w Berkeley to jeden z najbardziej lewicowych i dziwacznych miejsc w Stanach. Ostatnio zablokowali tą bramę dla osób wyglądających biało i puszczli tylko kolorowych.
    Przez tą bramę przechodzi codziennie pewnie 3/4 Azjatów. Ale to nie oni głównie robią zadymy. Pobyt w tym żłobku kosztuje sporo, więc praktycznie 100% studentów to osoby uprzywilejowane z zasobnymi rodzicami, którzy opłacają im tę przyjemność.

    "Fiat Lux" pod ta gwiazdą to pewnie jakiś model drogiego włoskiego samochodu

    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  4. #14
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Gtj #1600

    Wrzucę zdjęcie po pracy (ok. 19-20).

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •