Strona 9 z 24 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 236

Wątek: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

  1. #81
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Pisałem o tym 3 posty wyżej
    Canon dobrze wie co robi. Nawet jeśli czasami mi się to nie podoba

  2. #82
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    EU
    Posty
    335

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Ciekawe. Pomimo całej zawieruchy wokół sprzętu Sony, ich cześć tortu się zmniejszyła w 2017.
    Pozdrowienia,
    Paweł

    Zdjęcia

  3. #83
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Ciekawe. Pomimo całej zawieruchy wokół sprzętu Sony, ich cześć tortu się zmniejszyła w 2017.
    Jeśli chodzi o dolną półkę, gdzie pewnie dużą rolę odgrywa marka, to Canon jest znacznie lepiej postrzegany w Japonii niż Sony (temu się wcale nie dziwię).
    Natomiast w przypadku bardziej zaawansowanego sprzętu, mogę powiedzieć na własnym przykładzie, że baza kliencka Sony jest dość słaba. Co z tego, że mam korpus Sony, skoro nie mam (i raczej nie będę mieć) żadnego szkła Sony? Nic tak nie wiąże z marką foto jak inwestycja w szklarnie. A to oznacza, że gdy Canon wypuści konkurencyjny produkt, tacy klienci jak ja przestaną być w ogóle klientami Sony. Nie wspominam tu już o innych kwestiach takich jak dostępność produktów, ich dopracowanie czy obsługa serwisowa.
    Ostatnio edytowane przez jotes25 ; 16-01-2017 o 19:39

  4. #84
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    850

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Ciekawe. Pomimo całej zawieruchy wokół sprzętu Sony, ich cześć tortu się zmniejszyła w 2017.
    Oczywiście, mija dopiero szesnasty dzień 2017.
    O 2017 chyba można coś napisać w 2018, ale ja się nie znam.

  5. #85
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    EU
    Posty
    335

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Dzięki za czujność. W artykule napisali Award2017, co naturalnie może odnosić się tylko do 2016 roku.
    Pozdrowienia,
    Paweł

    Zdjęcia

  6. #86
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez jotes25 Zobacz posta
    Jeśli chodzi o dolną półkę, gdzie pewnie dużą rolę odgrywa marka, to Canon jest znacznie lepiej postrzegany w Japonii niż Sony (temu się wcale nie dziwię).
    Natomiast w przypadku bardziej zaawansowanego sprzętu, mogę powiedzieć na własnym przykładzie, że baza kliencka Sony jest dość słaba. Co z tego, że mam korpus Sony, skoro nie mam (i raczej nie będę mieć) żadnego szkła Sony? Nic tak nie wiąże z marką foto jak inwestycja w szklarnie. A to oznacza, że gdy Canon wypuści konkurencyjny produkt, tacy klienci jak ja przestaną być w ogóle klientami Sony. Nie wspominam tu już o innych kwestiach takich jak dostępność produktów, ich dopracowanie czy obsługa serwisowa.
    Chyba nie da się tego lepiej wyjaśnić.
    Te wyniki były do przewidzenia i jeśli Canon nie odpuści to będzie numerem jeden na tym rynku. Nie wróży to niczego dobrego ani w kwestii cen ani strategii, którą obrali a która jak zwykle niestety jest skuteczna rynkowo.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #87
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 405

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Te wyniki były do przewidzenia i jeśli Canon nie odpuści to będzie numerem jeden na tym rynku. Nie wróży to niczego dobrego ani w kwestii cen ani strategii, którą obrali a która jak zwykle niestety jest skuteczna rynkowo.
    Nie przesadzałbym z oceną strategii rynkowej w powiązaniu z konkretnym produktem czyli M5. Moim zdaniem Canon zaoferował to co umiał uklecić na dziś, bez dawkowania nowości. Przegapili moment startu i taki produkt są dzisiaj w stanie odpowiedzialnie oferować. Na pocieszenie pozostaje to, ze konserwatywne produkty Canona produkują całkiem przyzwoite obrazki
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  8. #88
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Nie przesadzałbym z oceną strategii rynkowej w powiązaniu z konkretnym produktem czyli M5. Moim zdaniem Canon zaoferował to co umiał uklecić na dziś, bez dawkowania nowości. Przegapili moment startu i taki produkt są dzisiaj w stanie odpowiedzialnie oferować. Na pocieszenie pozostaje to, ze konserwatywne produkty Canona produkują całkiem przyzwoite obrazki
    Chyba jednak nie zrozumiałeś co napisałem ale nic to.....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #89
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2015
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Ciekaw jestem czy moje szkła systemowe na m5 będą miały BF/FF. Bo na 6d musiałem oba kalibrować.

    Poza tym, jeśli nie będą miały z tym problemu, to winowajcą jest bf/ff w 6d?
    facebook, 6D, 80D, 24-70L 2.8 ll, 70-200L 2.8 ll, YN568ll, YN685, YN622, ATLAS 600 TTL, GODOX TT350, Navigator

  10. #90
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez PELIKAN Zobacz posta
    Ciekaw jestem czy moje szkła systemowe na m5 będą miały BF/FF. Bo na 6d musiałem oba kalibrować.

    Poza tym, jeśli nie będą miały z tym problemu, to winowajcą jest bf/ff w 6d?
    Zasada dzialania AF w M5 jest inna, wiec takie porownanie i wyciaganie na tej podstawie wnioskow jest... glupiutkie.

Strona 9 z 24 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •