Strona 11 z 24 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 236

Wątek: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

  1. #101
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Gdzie tam. Sony to najlepszy system na świecie. Ze względu na jego wszechstronność i nadzwyczajną ofertę optyki używają go wszyscy profesjonaliści na świecie .
    To jeszcze większa przesada.

  2. #102
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 423

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Jak ja się cieszę, że dylematy odnośnie wyboru systemu i ulubionych szkieł mam od kilku lat za sobą

  3. #103
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Jak ja się cieszę, że dylematy odnośnie wyboru systemu i ulubionych szkieł mam od kilku lat za sobą
    Myślisz, że nie może pojawić się lepszy, lepiej odpowiadający twoim potrzebom system?
    Nie masz parcia na wymianę szkieł na nowsze, lepsze?
    Ostatnio edytowane przez Sunders ; 21-01-2017 o 19:08

  4. #104
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Gdzie tam. Sony to najlepszy system na świecie. Ze względu na jego wszechstronność i nadzwyczajną ofertę optyki używają go wszyscy profesjonaliści na świecie . To jest tzw. oczywista oczywistość i kto uważa inaczej temu w mordę .
    Poważnym atutem systemu Sony jest posiadanie portalu DxO, który potrafi dowartościować każdego posiadacza tego sprzętu.
    Przyjemnie jest popatrzeć, jak kupiony właśnie obiektyw roznosi w strzępy konkurencję w kategoriach: "perceptual megapixels", "deepest color depth" czy też "the most impressive chromatic aberration".
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  5. #105
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Prawda jest taka, że Canon "przespał" początki rozwoju bezlusterkowców a Sony (z różnych powodów) bardzo w ten segment inwestuje rozwój technologii body (FF, stabilizacja, matryce, ...) jak i obiektywów. Z widocznym skutkiem.

    I chyba nie opłaca się Canon mieć dobre bezlusterkowce bo to bezpośredni konkurent dla jego rozbudowanego segmenty lustrzanek "dla początkujących" (wraz z niekompatybilnymi obiektywami)

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 21-01-2017 o 19:56
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  6. #106
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 423

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez Sunders Zobacz posta
    Myślisz, że nie może pojawić się lepszy, lepiej odpowiadający twoim potrzebom system?
    Nie masz parcia na wymianę szkieł na nowsze, lepsze?
    Aktualnie mam 5dIII i 24II, T45 i 85II. Parcie mam, ale na metodę obróbki od Błyskotliwych
    Co do systemu to naprawdę różnice miedzy N, S czy F nie są dla mnie na tyle wyraźne by się przesiadać, a Leica M9 do tego co robię się średnio nadaje

  7. #107
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Aktualnie mam 5dIII i 24II, T45 i 85II. Parcie mam, ale na metodę obróbki od Błyskotliwych
    Co do systemu to naprawdę różnice miedzy N, S czy F nie są dla mnie na tyle wyraźne by się przesiadać, a Leica M9 do tego co robię się średnio nadaje
    Ja się przesiadłem "z ciekawości" jak to jest "u innych" i na "czymś innym"
    Jestem zadowolony

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  8. #108
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    850

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Podasz jakieś dane na ten temat, bo to jest bardzo ciekawy news?
    ...
    Trochę nie na temat, ale kiedyś był podobny o zalaniu fabryki silników, czy łożysk (nie pamiętam) do dysków twardych (jedyna fabryka w chinach!?), czego skutkiem było podniesienie cen dysków, które jakoś się utrzymują, a parę lat temu już było całkiem fajnie.

  9. #109
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez 7four Zobacz posta
    Trochę nie na temat, ale kiedyś był podobny o zalaniu fabryki silników, czy łożysk (nie pamiętam) do dysków twardych (jedyna fabryka w chinach!?), czego skutkiem było podniesienie cen dysków, które jakoś się utrzymują, a parę lat temu już było całkiem fajnie.
    Trzęsienie ziemi w Japonii w dniach 14 i 15 kwietnia było powodem zamknięcia w Kumamoto fabryki Sony, produkującej sensory dla aparatów cyfrowych.
    Była długa przerwa w dostawach (miedzy innymi) aparatów typu A7x

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  10. #110
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    A czy Sony ma tilt-shift?
    też nie ma, ale to obiektyw bez AF więc canonowy z przejściówką będzie działał równie dobrze jak systemowy
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

Strona 11 z 24 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •