Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Power Bank Newell PB-LP-E6 Canon 6D

  1. #1

    Domyślnie Power Bank Newell PB-LP-E6 Canon 6D

    Witam
    Mam pytanko odnosnie tego cuda z tytulu tematu, czy ktos uzywal czegos takiego albo moze czegos podobnego?
    Czy faktycznie mozna tak przedluzyc prace aparatu na tym zestawie?
    Mam Canona 6D, lubie miec wlaczonego GPS'a wiec bateria szybciej leci, do tego mam Magic Lantern ktory niby tez poteguje pobor, nie mam zadnej drugiej baterii, zadnego zamiennika itp, zaczalem szukac czegos na aukcjach, zeby miec cos w plecaku zapasowego jak pierwsza batka padnie i natknalem sie na takie cos i korci mnie zeby dac "Kup teraz"
    W sumie nie przeszkadzalo by mi ze od aparatu idzie jakis kabelek, lubie cykac nocne fotki z dlugim czasem naswietlania wiec taki power bank zalatwil by mysle sprawe z zasilaniem na jakas fajna nocna sesje albo jakis dluzszy spacer po gorkach.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Bywalec Awatar PMP
    Dołączył
    Jul 2012
    Miasto
    Poznań
    Posty
    131

    Domyślnie Odp: Power Bank Newell PB-LP-E6 Canon 6D

    Wolę mieć zapasowy akumulator zamiast plątaniny kabli.

  3. #3
    Początki nałogu Awatar Marv84
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Gorlice
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: Power Bank Newell PB-LP-E6 Canon 6D

    Ja tez skłaniałbym się ku zapasowym aku niż takim bankom. Z ciekawości kiedyś zerkałem na aukcje z nimi...
    L

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Power Bank Newell PB-LP-E6 Canon 6D

    Cytat Zamieszczone przez drvector Zobacz posta
    Witam
    Mam pytanko odnosnie tego cuda z tytulu tematu, czy ktos uzywal czegos takiego albo moze czegos podobnego?
    Czy faktycznie mozna tak przedluzyc prace aparatu na tym zestawie?
    Mam Canona 6D, lubie miec wlaczonego GPS'a wiec bateria szybciej leci, do tego mam Magic Lantern ktory niby tez poteguje pobor, nie mam zadnej drugiej baterii, zadnego zamiennika itp, zaczalem szukac czegos na aukcjach, zeby miec cos w plecaku zapasowego jak pierwsza batka padnie i natknalem sie na takie cos i korci mnie zeby dac "Kup teraz"
    W sumie nie przeszkadzalo by mi ze od aparatu idzie jakis kabelek, lubie cykac nocne fotki z dlugim czasem naswietlania wiec taki power bank zalatwil by mysle sprawe z zasilaniem na jakas fajna nocna sesje albo jakis dluzszy spacer po gorkach.
    Pozdrawiam
    Włączony GPS ma sens kiedy się przemieszczasz a tutaj kable nie będą zbyt wygodne. W cenie tego powerbanka masz 2x aku zamiennik. Energii wystarczy na cały dzień z włączonym gps. Pomysł fajny np do timelapsów ale wtedy gps niepotrzebny

  5. #5

    Domyślnie Odp: Power Bank Newell PB-LP-E6 Canon 6D

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Włączony GPS ma sens kiedy się przemieszczasz a tutaj kable nie będą zbyt wygodne. W cenie tego powerbanka masz 2x aku zamiennik. Energii wystarczy na cały dzień z włączonym gps. Pomysł fajny np do timelapsów ale wtedy gps niepotrzebny
    Oczywiscie ze gps wlaczony tylko podczas wedrowek
    Poczytalem troche to forum i mam metlik totalny w glowie odnosnie zamiennikow, zreszta, nie mam za dobrych doswiadczen z zamiennikami ze swojego starego Canona, lubie cykac tez fotki macro, stacki, nabylem dwa jakies zamienniki, dzialaly tak wspaniale ze moglem nimi cyknac po ok 100 fotek a czasami stack ma wiecej wiec moja przygoda z zamiennikami nie byla zbytnio udana.
    Tutaj tez ludzie pisza o zamiennikach ale jeden pisze ze dziala u niego wspaniale i lepiej niz oryginal a druga osoba pisze ze ten sam zamiennik dziala znacznie ponizej tego co oferuje oryginal i wez tu chlopie badz madry i wybierz dobrze chyba ze to taka loteria, kupic trzeba 2 zamienniki moze ktorys bedzie git jednym cykne 100 fotek drugim 300

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Power Bank Newell PB-LP-E6 Canon 6D

    Cytat Zamieszczone przez drvector Zobacz posta
    zamienniki moze ktorys bedzie git jednym cykne 100 fotek drugim 300
    Mam zamiennik blumax. Różnica między nim a oryginałem jeśli w ogóle jest to musi być niewielka bo jej nie dostrzegam. Choć zapewne szybciej straci żywotność.
    Doczytałem jeszcze, że używasz GPS. W takim razie może być inaczej. Może napisz jakie to aku i ile zdjęć z GPSem robisz na oryginale.
    Ostatnio edytowane przez aptur ; 08-08-2016 o 08:02

  7. #7

    Domyślnie Odp: Power Bank Newell PB-LP-E6 Canon 6D

    Ryzyk fizyk, power bank zamowiony, zobacze jak to sie bedzie sprawowalo i jak juz bede mial przetestowane (zapewne nie wczesniej niz w weekend) to cos napisze jak dlugo to chodzi

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •