Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Canon Eos 5D

  1. #41
    Dopiero zaczyna Awatar max5
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Canon Eos 5D

    Tak za tyle sprzedałem, nie było kończenia przed czasem. Trzymałem gdzie mi się podobało, sarkastyczny Piotrusiu.
    Szanowałem to body, bo to taki oldtimer, inne były używane częściej, chodzi o to że złomu nie warto kupować, można trafić na coś zadbanego, tylko wtedy trzeba płacić konkretnie. Jaki towar taka cena.

  2. #42
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Olesnica
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: Canon Eos 5D

    Niedrogo sprzedałeś szczególnie ze z obiektywem wartym z kilka stów. Mając profesjonalny sprzęt wcale nie trzeba trzaskać tysiąc zdjęć dziennie. Mam 5D z 18tyś przebiegu, każdego roku przybywa 2-3 tyś zdjęć, na długo jeszcze wystarczy.

  3. #43
    Bywalec
    Dołączył
    Oct 2012
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: Canon Eos 5D

    No już tam sarkastyczny...

  4. #44
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2016
    Miasto
    Slupca
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Canon Eos 5D

    [QUOTE=RadOs41;1322101]Co do szkieł, to polecałbym jednak coś jaśniejszego - f/2.8 lub jaśniej - żeby korzystać w pełni z magii obrazka 5d1. Albo 24-70/2.8 - jedno uniwersalne szkło...

    A co powiesz mi o Tamronie 24-70 f2,8 czy jest to dobry konkurent dla Canona 24-70 f4 w tym budżecie myślę
    Tamron by spełnił moje oczekiwania co do uniwersalności ogniskowych O świetle juz nie wspomnę
    A jak z jego ostrością Sam próbowałem cos poszperać w google i wychodzi mi na bardzo zacne szkło bardzo bardzo - choć mam uprzedzenia do Tamronów przynajmniej pod Dx ( apsc ) i to w Nikonach.

    Podzielcie się swoimi doświadczeniami co do tego szkła
    I w jakiej wersji z czy bez stabilizacji ?

    Pozdr. S.

  5. #45
    Początki nałogu Awatar asdf
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    279

    Domyślnie Odp: Canon Eos 5D

    Miałem okazję pod D90 popstrykać trochę starszym T28-75/2.8, całkiem ok się to szkło spisywało.
    T17-50/2.8, C85/1.8, pleśniaki.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •