Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Canon EOS M czy M10 do obiektywów EF-S do architektury wnętrz

  1. #21

    Domyślnie Odp: Canon EOS M czy M10 do obiektywów EF-S do architektury wnętrz

    Na stronę internetową, pokazanie zainteresowanym po prostu naszych realizacji.

  2. #22
    Bywalec Awatar chrisNI
    Dołączył
    Apr 2013
    Miasto
    Newry
    Posty
    173

    Domyślnie Odp: Canon EOS M czy M10 do obiektywów EF-S do architektury wnętrz

    IMHO musibyć Pro bo takie fotki przyciágná albo zniechęcĂ* klientele. Nie lepiej zatrudnić kogoś kompetentnego ?
    Ostatnio edytowane przez chrisNI ; 02-04-2016 o 00:54

  3. #23

    Domyślnie Odp: Canon EOS M czy M10 do obiektywów EF-S do architektury wnętrz

    Cytat Zamieszczone przez chrisNI Zobacz posta
    IMHO musibyć Pro bo takie fotki przyciágná albo zniechęcĂ* klientele. Nie lepiej zatrudnić kogoś kompetentnego ?
    Nie mam nic przeciwko takim działaniom, ale jak mamy rzeczywiście robić zdjęcia całego mieszkania. Uważam, że nie ma co sie brać za rzeczy, o których sie nie ma pojęcia i nie chce się mieć, ale... Jeśli mam kogoś wynajmować, żeby zrobił zdjęcia jednej łazieneczki, czy szafy wnękowej to po prostu wolałabym to zrobić sama, a przy okazji zgłębić trochę tajniki fotografowania. Poza tym aparat chciałabym mieć, więc i tak muszę coś wybrać - czemu nie od razu pod katem potrzeb jakie mam?

  4. #24
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Canon EOS M czy M10 do obiektywów EF-S do architektury wnętrz

    Cytat Zamieszczone przez meble Zobacz posta
    Może podepnę się pod ten temat, żeby nie robić śmietnika na forum
    Podpinanie się pod TEN temat może wywołać (ponownie) niekontrolowane emocje u niektórych

    Cytat Zamieszczone przez meble Zobacz posta
    chcę na czymś zdobywaną powoli wiedze praktykować, stąd prośba o pomoc w wyborze pierwszego sprzętu.
    W miarę dobry statyw, Canon EOS 700d (albo 100d) z obiektywem 18-55 STM, choć pewnie 1200d też by wystarczył, dodatkowo obiektyw Canon EF-S 10-18 STM. To powinno wystarczyć, plus trochę czasu poświęcone na opanowanie techniki (robienia i potem poprawiania zdjęć na komputerze).

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •