Strona 5 z 41 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 401

Wątek: Canon 80D - teraz już naprawdę oficjalnie

  1. #41
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Canon 80D - teraz już naprawdę oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez luso Zobacz posta
    Wydaje mi się, że 70d po premierze 80d pozostanie w sprzedaży. Ciekawe czy podobnie będzie z 6d i 6dmk2...
    mz to stan przejściowy nie widzę sensu posiadania w ofercie dwóch generacji xxD - 70D zniknie i pozostanie droższa opcja 80D - każdy nowy korpus jest droższy niż stary, a polityka cashbacków która nam kupującym niewiele daje (cashback jest dla sprzedawcy ewentualnie urzędu podatkowego, z pewnych względów powinien być także w polu zainteresowania UOKiK) ma nie dopuścić do naturalnego spadku ceny - wystarczy pooglądać wykresy na ceneo. jednym słowem panuje deflacja, a ceny korpusów rosną - pewnikiem jakieś ceny spadają może (jak zwykle) lokomotyw - szkoda bo akurat nie jestem na kupnie lokomotywy.
    Ostatnio edytowane przez jaś ; 19-02-2016 o 08:32
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  2. #42
    Początki nałogu Awatar sprocket73
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Jaworzno
    Wiek
    51
    Posty
    489

    Domyślnie Odp: Canon 80D - teraz już naprawdę oficjalnie

    Z zainteresowaniem przeczytałem informacje o 80D. Ja dla mnie aparat bardzo fajny - spełnia wszystkie oczekiwania jakie mam odnośnie nowej puszki. Jakoś tak za rok, kiedy będzie już dokładnie wytestowany, a jego cena spadnie, będę myślał o jego kupnie
    SPROCKET
    80D | C10-22 | C15-85 | C24 stm | C60 macro | C70-300 is II| 3 x CPL Marumi
    Moja wycieczkowa galeria

  3. #43
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    WN
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Canon 80D - teraz już naprawdę oficjalnie

    Jako zawodowo związany z lokomotywami, w tym ich ekonomiką, zaręczam, że ceny lokomotyw niestety nie spadają
    Da meritum zaś, to owszem, każdy korpus noszy jest relatywnie droższy od starszego, ale i technologicznie bardziej zaawansowany. Natomiast chyba ta reguła nie potwierdza się w przypadku trzycyfrowych serii, gdzie ceny korpusów są circa na poziomie jednakowym (gole body coś pod dwa tysiące).

  4. #44
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon 80D - teraz już naprawdę oficjalnie

    Mam dwie informacje o 80d i przyległościach, jedną dobrą, a drugą złą. Która pierwsza?

  5. #45
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie Odp: Canon 80D - teraz już naprawdę oficjalnie

    Obie na raz

  6. #46
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon 80D - teraz już naprawdę oficjalnie

    Dobra: tym razem Canon postanowił nie zarabiać na nowym gripie i pasuje ten od 70d
    Zła: moduł PowerZoom ma działać tylko z 80d, przynajmniej tak twierdzą na razie przedstawiciele Canona; mam nadzieję, że okaże się, że nie mają racji.

  7. #47
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    270

    Domyślnie Odp: Canon 80D - teraz już naprawdę oficjalnie

    przesiadka z 70d na 80d nie ma sensu. nie najgorzej rozłożyli punkty af, ciekawe jak matryca. czekam na testy na optycznych
    5Dc, 70d, C 10-22, S 18-35, S 50 1.4EX, T 70-200 2.8 macro, T90 2.8 VC, ciut m42, yn 568

  8. #48
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 658

    Domyślnie Odp: Canon 80D - teraz już naprawdę oficjalnie

    Tak jeszcze po przejrzeniu specyfikacji uważam, że to może być ciekawe body do focenia samolotów, szczególnie że ma całkiem sporą ilość fps
    Porównując do obu wersji 7d to jest naprawdę ciekawa alternatywa
    Porównanie aparatów - Optyczne.pl

  9. #49
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon 80D - teraz już naprawdę oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez jotes25 Zobacz posta
    Zła: moduł PowerZoom ma działać tylko z 80d, przynajmniej tak twierdzą na razie przedstawiciele Canona; mam nadzieję, że okaże się, że nie mają racji.
    Ciekawe co mogłoby stać na przeszkodzie? Zasilanie?
    Tak BTW to wyszło na to co wiele razy już pisałem że następca 7D nie miał żadnego sensu .
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 19-02-2016 o 13:25
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #50
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 658

    Domyślnie Odp: Canon 80D - teraz już naprawdę oficjalnie

    Zobaczcie, że ten moduł ma jakieś takie bolce, które wchodzą do szkła (tego nowego), więc tu chyba tylko nie o body chodzi, ale również szkło.
    Tu dobrze to widać na zdjęciach w treści materiału Canon EOS 80D w naszych rękach - Canon EOS 80D w naszych rękach - Optyczne.pl

Strona 5 z 41 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •