Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Wątek: Sony A6300

  1. #1

    Domyślnie Sony A6300

    Pojawiły się informacje na temat nowego soniacza Sony Introduces New Îą6300 Camera with World’s Fastest Autofocus - Sony
    Ostatnio edytowane przez Camilo ; 03-02-2016 o 17:20

  2. #2

    Domyślnie Odp: Sony A6300


  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Sprytnie to rozgrywają. Jeśli Sony będzie w stanie dalej rozwijać się w takim tempie (koszty R&D!), to wymiecie z rynku nie tylko całą bezlusterkową konkurencję (co powoli staje się faktem), ale również Canona i Nikona. Panowie z Sony powiedzieli dzisiaj, że A6000 jest najlepiej sprzedającym się aparatem z wymienną optyką! I rzeczywiście mogę potwierdzić, że opinie docierające do mnie z rynku US pokazują, że A6000 sprzedaje się równie dobrze co lustrzanki entry level C & N.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Żadnych info o stabilizacji w korpusieCena też spora a o obiektywach nowych już nie wspomnę,na tą chwile bardziej skłaniał bym się ku A7II do kompletu z a6000

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Podoba mi się, że nie poszli na łatwiznę i mając w ręku BSI nie zrobili 28 czy 34 MPx tylko dali coś bardziej przydatnego czyli 4K
    Stabilizację mam w szkłach Canona (300 i 500mm), teraz tylko muszę zobaczyć czy ktoś robi sensowny adapter do tego A6300 (widziałem Metabones z A6000 i nie byłem zachwycony).

  6. #6

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Początkowo wydawało mi się że cena jest spora bo z wstępnych info wynikało coś koło 1400$-1700$ za body, natomiast teraz jak patrze na ceny preorderów poniżej 1000$ za nowość i porównując ceny z penem f czy x pro 2 to nie jest źle

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Doczytałem, że OSPDAF powinien działać przez adapter LA EA3 z Sony 70-400. Możliwe, że taki zestaw byłby dla mnie rozwiązaniem. Ale najpierw warto to gdzieś obejrzeć/sprawdzić.

  8. #8
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    A matryca ta sama?

    Ciekawe czy ceny A6000 spadną .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #9

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Jest i pierwszy test


  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    W tym video wspomina się również o tym, że A6300 działa ładnie ze szkłami Canona

    Wczoraj obejrzałem sobie sample (ten z widoczkami i "szklarzem" i ten z rajdówkami) 4K nakręcone A6300 na 55-calowym TV UHD. Wow!

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    A matryca ta sama?
    Przy okazji A6300 Sony mocno akcentuje, że to jest matryca z miedzianymi połączeniami. Więc w stosunku do "zwykłej" (?) w A6000 powinna wzrosnąć powierzchnia mikrosoczewek/fotodiody, a co za tym idzie szumy powinny być mniejsze. Na ile to będzie zauważalne w praktyce, to inna sprawa.



    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ciekawe czy ceny A6000 spadną .
    Pewnie nie, bo A6300 jest znacznie droższy, przynajmniej na razie.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •