Strona 52 z 101 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 1004

Wątek: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

  1. #511
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Cytat Zamieszczone przez RobertON Zobacz posta
    Ładnie, a mnie zdarza się niekiedy iść spać o takiej porze,
    No to ładnie balujesz a tak na poważnie, mnie się też nie raz nie chce wstać tak wcześnie . I jak budzik zadzwoni to pierwsze co to słucham -czy aby deszcz nie padał- żeby mieć wymówkę na dospanie

  2. #512
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    236

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Cytat Zamieszczone przez RobertON Zobacz posta
    Ładnie, a mnie zdarza się niekiedy iść spać o takiej porze, a tu mnie italy namawia na wstawanie.
    Ja widzę proste rozwiązanie. Nie kładziesz się spać tylko idziesz z marszu na ptaki. Nie będziesz musiał tak wcześnie wstawać.Proste, prawda?

  3. #513
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...


  4. #514
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    236

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Ptaszek ładny, badyl brzydki. I zdania nie zmienięAle się nie przejmuj, ptaszek ważniejszy

  5. #515
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Cytat Zamieszczone przez Irek07 Zobacz posta
    Ptaszek ładny, badyl brzydki. I zdania nie zmienięAle się nie przejmuj, ptaszek ważniejszy
    Wiedziałem że nie wytrzymasz i szybko zaglądniesz, co mnie cieszy
    Może w sobotę jak po drodze znajdę jakiś /fajny pator/tu bym prosiło instrukcję jaki on ma być - to zmienię ten dotychczasowy.Tylko obawiam się że w tym dniu już nie zrobię żadnego zdjęcia bo wystraszę całe towarzystwo W ogóle to myślę czy by bliżej czatowni go nie przesunąć.
    Się czepił tego patola

  6. #516
    Początki nałogu Awatar mkkaczy
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    IRL
    Posty
    461

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Cytat Zamieszczone przez italy Zobacz posta
    Wiedziałem że nie wytrzymasz i szybko zaglądniesz, co mnie cieszy
    Może w sobotę jak po drodze znajdę jakiś /fajny pator/tu bym prosiło instrukcję jaki on ma być - to zmienię ten dotychczasowy.
    Jak byś miał możliwość kupna lub wynajęcia, to polecam filmy instruktażowe Alana Murphy "Birds through the lens". Facet fajnie wyjaśnia w jaki sposób robić fotografie ptasią. Nawet takie szczegóły jak dobór średnicy gałęzi w zależności od średnicy chwytu pazurków.
    Chodzi o tego pana
    https://www.youtube.com/watch?v=YjYWG5l6Kzw
    Generalnie to kije z mchem są fajne, mimo że mech w słońcu nie rośnie. Dla zimorodka jednak musi być na tyle twardy, żeby mógł o niego ogłuszać rybki. Czasem z rzeki coś fajnego, obrobionego przez lata przez wodę da się wyłowić.
    Cytat Zamieszczone przez italy Zobacz posta
    Muszę jeszcze wyczaić gdzie on poluje na rybki,to może bym spróbował innych kadrów.Teraz myślę o zmianie patola /wiadomo po co /bo nie zamierzam ciemnym rankiem w spodniobutach włazić do wody i szmatka zmywać g......a :
    Jeśli możesz to czemu nie. Ja swój czyściłem przed rozpoczeciem fotografowania. Gorzej jak zw trakcie coś większego na niego poleci.

    Co do zimorodka to ogólnie jest nie źle, ale światło zrobiło czape. Widać mocne cienie od spodu kija które sugerują mocne południowe światło.
    Teraz leci na Canal+ seria "Powrót gatunku: Zimorodek". Warto obejrzeć bo są wykożystane świetne ujęcia.
    R6 5DIII 17-40/4 35/1.4LII 50STM 85/1.2II 135/2 200/2.8II 400/2.8IS TC1.4III
    https://500px.com/mkkaczy

  7. #517
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Cytat Zamieszczone przez mkkaczy Zobacz posta
    Co do zimorodka to ogólnie jest nie źle, ale światło zrobiło czape. Widać mocne cienie od spodu kija które sugerują mocne południowe światło.
    Dzięki mkkaczy ze doradzasz- każda uwaga dla mnie jest ważna.Tą formą fotografii zajmuję się dopiero kilka miesięcy.Z tym słońcem to już nic nie zrobię.Czatownie wybudowałem w jednym jedynym miejscu gdzie mi pozwolono. Od rana mam słońce padające od wschodniej strony .Gdybym zmienił ustawienie patora, to miałbym go pod słońce.I tak źle i tak nie dobrze Gdy przychodzi zachód słońca to w tym miejscu mam mrok,- wysokie drzewa.
    Jutro tam się wybieram ale niestety rankiem, pomyślę o Twych uwagach.
    Oczywiście film już jeden obejrzałem, oby tylko udało mi się coś z tego wprowadzić w życie

  8. #518
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Z dnia dzisiejszego.Pobudka o 4 ,o 5 już w czatowni.
    Po drodze spotkałem tegorocznego liska.Ale za nic nie chciał wyleźć z zielska
    207.
    Giovane volpe /młody lis by bogdan l, su Flickr
    Pierwsze promienie słońca które dotarły pod czatownię
    208
    Muchówka
    Senza titolo by bogdan l, su Flickr
    209.
    Muchówka by bogdan l, su Flickr

  9. #519
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Podziwiam wytrwałość, 208,209 świetne

  10. #520
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Podziwiam wytrwałość, 208,209 świetne
    Zawziąłem się na te ptaszory Kiedyś ganiałem za motylkami, teraz czas na inne wyzwania Do motyli,ważek też musiałem wstawać bladym świtem , żeby z poranną rosą robić kadry.Więc nic nowego -dla ptaszysk-wstawać o 3-czy 4
    Z resztą jutro też tak wstaję
    Dzięki za zaglądnięcie i kilka słów

Strona 52 z 101 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •