Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: [sebo74] Sport

  1. #31
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    92

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    jakość zdjęć nie jest tutaj zadnym kryterium, jeśli ktoś pracuje dla gazety/portalu o dużym zasięgu i produkuje koszmarki, to jest to raczej problem tego wydawnictwa a nie osób wydających akredytacje

    możesz robić najlepsze zdjecia na świecie, ale jeśli oglądają je znajomi i rodzina, to zapraszam na IV ligę a nie mecze wysokiej rangi
    Temat rzeka i jak w każdym takim temacie bardzo łatwo o pewne uogólnienia i popadanie z jednej skrajności w drugą.

    Masz całkowitą rację, że w ostateczności akredytacja jest po to, aby ułatwiać pracę komuś, kogo zdjęcia będą promować imprezę na szeroką skalę, w mediach o dużym zakresie oddziaływania. Fakt...I nie ma większego problemu w ocenie z tego punktu widzenia dużych i znanych szyldów. Co jednak z agencjami fotograficznymi ? Tu w jednym worku z uznanymi, mającymi zbyt na swoje zdjęcia trafiają się firmy drucik. Mam na myśli takie "agencje", które nie są potem w stanie nikomu tych zdjęć sprzedać. Czym różni się taki "właściciel" agencji foto lub jej "fotoreporter" od rzeczonego wcześniej "Janusza" ? Właściwie niczym jeżeli weźmiemy pod uwagę, że "Janusz" może mieć lepszy sprzęt od "profesjonalisty z agencji fotograficznej Drucik-kogucik.pl" i może swoje zdjęcia sprzedać przy sprzyjającym wietrze do tego czy innego podmiotu.

    Innym wątkiem jest ten, że to oczywiste, iż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeżeli ktoś już jest w branży to chętnie zatrzaśnie drzwi przed nowymi. A znów nowi gdzieś muszą kiedyś zacząć, nauczyć się, wskoczyć. Kiedyś była prosta metoda. Staż w redakcji i noszenie tobołów za "profesjonalnym" fotografem. W ostateczności to takie samo wysługiwanie się kimś nowym jak dojenie darmowych zdjęć przez wiele portali.

    Ja mam ogromny dystans do tej niekończącej się dysputy o tym jak to się psuje rynek itd. Tak jak wspomniałem, są zawodowcy, którym należy się ostre lanie monopodem zarówno za poziom zdjęć czy za zachowanie na meczach.
    Ostatnio edytowane przez Dawid_Gaszynski ; 18-02-2016 o 01:03

  2. #32

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    jakość zdjęć nie jest tutaj zadnym kryterium, jeśli ktoś pracuje dla gazety/portalu o dużym zasięgu i produkuje koszmarki, to jest to raczej problem tego wydawnictwa a nie osób wydających akredytacje

    możesz robić najlepsze zdjecia na świecie, ale jeśli oglądają je znajomi i rodzina, to zapraszam na IV ligę a nie mecze wysokiej rangi
    Powinna jednak obowiązywać "klauzula sumienia" chroniąca ludzi przed oglądaniem niektórych zdjęć, nawet jeżeli ktoś jest je w stanie opublikować

  3. #33

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    turniej Rycerski w formule pro fight piewrwszy tego typu w UK "World Medievel fighting Championships" zawody odbyly sie na sali gimnastycznej w jednej ze szkol podstawowych
    3637 38 39 40 41 42 43 44 45 45

  4. #34
    Uzależniony Awatar RTSiak
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    635

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    troche ciemno chyba? ale chyba tez miales tam kijowe swiatlo?

  5. #35

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Cytat Zamieszczone przez RTSiak Zobacz posta
    troche ciemno chyba? ale chyba tez miales tam kijowe swiatlo?
    tak jeszcze na poz\niejsze walki typu przegrywajacy odpada wylaczyli polowe

  6. #36

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Za tydzien zaczynaja sie mistrzostwa swiata w kolarstwie torowym ,mialem okazje raz byc na zawodach kolarskich .
    46
    47
    48
    49
    50
    51
    52
    53
    54
    55

    mam kilka pomyslow i za tydzien sprobuje je zrealizowac i postarac sie wrzucic lepsze zdjecia od tych.

  7. #37

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport


  8. #38
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    70 . Aż świszczy w uszach tak pędzi.wg mnie dobre.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •