Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Wątek: 5D Mark II czy 70D

  1. #21

    Domyślnie Odp: 5D Mark II czy 70D

    dokladnie.cyfrowki pokroju 70D bija te kamerki na glowe. zeby jakosc obrazu na kamerze byla jak na tych cyfrowkach to trzeba dac 7k zl

  2. #22

    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: 5D Mark II czy 70D

    Dzięki za rady, szukam pierwszej 5, co powiecie o tej : http://www.canon-board.info/sprzedam...r-dell-101495/
    Ostatnio edytowane przez loret ; 10-11-2015 o 18:31

  3. #23
    Dopiero zaczyna Awatar Silveraxe
    Dołączył
    Mar 2014
    Miasto
    Newcastle
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: 5D Mark II czy 70D

    200 zł możesz spokojnie spróbowac urwać. Jesli chcesz akurat ten. Ale wg mnie jest dotarty jak sandały Mojżesza.
    Canon EOS 5D 12.8 MP Full Frame Digital SLR Camera - Body Only 8714574959115 | eBay
    Zalóż konto na Ebayu i kup coś na lata a za dodatkowe urwane 500 zł kupisz jeszcze do Lki lampe 580EXII, masz pełen zestaw i mozesz biegać na kotleta.
    Fisheye bym nie bral, monitora tez nie.
    Człowiek opisuje jak jest i robi to dobrze natomias ceny w Polsce odstraszają, warto sie przyjzec gieldom w UK. Na Ebayu kupilem juz sporo uzywanych rzeczy i nigdy sie nie zawiodłem.
    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez Silveraxe ; 11-11-2015 o 02:00
    Olympus OM10 2x Zuiko Miranda 300 mm + extender.
    C.7D, C.5D, C.100D C.SX130is. 18- 55mm IS/ 50mm 1.4/ 24-105mm/ 70- 300mm, 1200 mm Maksutov, 580EX i 580 EXII
    Godox DE300/ 400, Eizo CS230

  4. #24
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: 5D Mark II czy 70D

    Cytat Zamieszczone przez loret Zobacz posta
    Dzięki za rady, szukam pierwszej 5, co powiecie o tej : http://www.canon-board.info/sprzedam...r-dell-101495/
    Pytanie ile miał nabite przed wymianą lustra. Mój doszedł do 250tys i wyglądał jak 400D po 20 tys. Migawka to nie jedyna rzecz która może paść. Można jeszcze dostać ładne sztuki, tylko trochę trzeba poszukać, niekoniecznie na allegro

  5. #25
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: 5D Mark II czy 70D

    Cytat Zamieszczone przez Silveraxe Zobacz posta
    200 zł możesz spokojnie spróbowac urwać. Jesli chcesz akurat ten. Ale wg mnie jest dotarty jak sandały Mojżesza.
    Canon EOS 5D 12.8 MP Full Frame Digital SLR Camera - Body Only 8714574959115 | eBay
    Zalóż konto na Ebayu i kup coś na lata a za dodatkowe urwane 500 zł kupisz jeszcze do Lki lampe 580EXII, masz pełen zestaw i mozesz biegać na kotleta.
    Fisheye bym nie bral, monitora tez nie.
    Człowiek opisuje jak jest i robi to dobrze natomias ceny w Polsce odstraszają, warto sie przyjzec gieldom w UK. Na Ebayu kupilem juz sporo uzywanych rzeczy i nigdy sie nie zawiodłem.
    Pzdr.
    ...tylko że na ebay nikt nie podaję jaki jest w 5D przebieg aparatu a to dosyć istotne bo Canon daję gwarancję na migawkę w 5D na 100 tyś a i jeszcze wymieniają lustro i to wszystko robi Nasz serwis za darmo nawet po gwarancji.
    Podejście Canona w tej kwestii jest wzorcowe.
    Nie lepiej wydać kilkadziesiąt złoty i się umówić z kimś np na sprawdzenie przebiegu w serwisie niż "umoczyć" kilka tyś złoty za granicą?

  6. #26
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: 5D Mark II czy 70D

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    ...tylko że na ebay nikt nie podaję jaki jest w 5D przebieg aparatu a to dosyć istotne bo Canon daję gwarancję na migawkę w 5D na 100 tyś a i jeszcze wymieniają lustro i to wszystko robi Nasz serwis za darmo nawet po gwarancji.
    Podejście Canona w tej kwestii jest wzorcowe.
    Nie lepiej wydać kilkadziesiąt złoty i się umówić z kimś np na sprawdzenie przebiegu w serwisie niż "umoczyć" kilka tyś złoty za granicą?
    Dobrze tez kupić aparat po serwisie lustra, darmowa naprawa tej wady zakończyła się we wrześniu

  7. #27

    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: 5D Mark II czy 70D

    Dzieki za cenne rady, jednak poszukam krajowego modelu, wolę pomacać przed kupnem, znalazłem jeszcze taki model na alldrogo Canon 5d mk1 20,5 tys zdjęć ! (5784903565) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    udokumentowane 20 tyś, wygląd na zdjęciach do zaakceptowania.

  8. #28
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: 5D Mark II czy 70D

    Cytat Zamieszczone przez loret Zobacz posta
    Dzieki za cenne rady, jednak poszukam krajowego modelu, wolę pomacać przed kupnem, znalazłem jeszcze taki model na alldrogo Canon 5d mk1 20,5 tys zdjęć ! (5784903565) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    udokumentowane 20 tyś, wygląd na zdjęciach do zaakceptowania.
    Wyglada dobrze, ale cena pewnie na 2,5 tys się skończy

  9. #29

    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: 5D Mark II czy 70D

    Witam, mam takie pytanie ile maksymalnie warta jest 5 clasic w poście wyżej, stan minus bdb, przebieg udokumentowany trochę ponad 20 tyś na pierwszej migawce, pytam bo nie chcę przepłacić. Z góry dzięki za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez loret ; 13-11-2015 o 01:04

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: 5D Mark II czy 70D

    Cytat Zamieszczone przez loret Zobacz posta
    Witam, mam takie pytanie ile maksymalnie warta jest 5 clasic w poście wyżej, stan minus bdb, przebieg udokumentowany trochę ponad 20 tyś na pierwszej migawce, pytam bo nie chcę przepłacić. Z góry dzięki za pomoc.
    będzizie wartta tyle za ile zostanie sprzedana a jeżeli nie chcesz przepłacić za 5d to myśle ze w cenie 2tys mozesz znaleźć fajne body
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •