EOS 7D - rewolucyjny, konfigurowalny system AF i jego problemy
Zwiń
X
-
-
Warte wydzielenia z ogólnego wątku o 7D , by się ludzie nie gubili z pytaniami "to jak ten AF działa / jak go ustawiać? " . -
wszystko pieknie ladnie ale jak przyjdzie co do czego i chce miec obiekt nie w centrum ostry to i tak ostrze srodkowym punktem a potem odchylam lekko body, chyba jakas sonda by sie przydala czy ktokolwiek uzywa punktow niecentralnychKomentarz
-
Jak Ci się sprawdza Twoja metoda przy obiektach w ruchu?
I jak Ci się takie przekadrowywanie sprawdza przy małych GO? Moim zdaniem się raczej nie sprawdza nawet w statycznych scenach.Komentarz
-
doskonaleJak Ci się sprawdza Twoja metoda przy obiektach w ruchu?
poprostu usilnie wierze ze tylko srodkowy punkt jest cos wart i obiekty w ruchu robie centralnie bez kombinowaniaKomentarz
-
5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO
"ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"
Komentarz
-
za kolegami powyzej, ja w 1D czesciej uzywam bocznych punktow niz srodkowego,
w 5D z przymusu trzeba jechac na srodkowymKomentarz
-
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Dopiszę się jako czwarty
Np. robiąc zdjęcie przez siatkę, wolę nie musieć przekadrować.
I dlatego 19 pewnych krzyżowych czeka powrotu EFC...Ostatnio edytowany przez Bahrd; 9841.EOS - conditio sine Kwanon...Komentarz
-
Na filmikach dostępnych na necie np. na tej stronie http://www.engadget.com/2009/09/04/v...ps-of-awesome/ nie widać aby wybrany punkt podświetlał się na czerwono, tylko z małego kwadracika robi się duży... obym się myliłKomentarz
-
na to wyglada, w praktyce bedzie trzeba ocenic czy to gorsze czy lepsze rozwiazanieNa filmikach dostępnych na necie np. na tej stronie http://www.engadget.com/2009/09/04/v...ps-of-awesome/ nie widać aby wybrany punkt podświetlał się na czerwono, tylko z małego kwadracika robi się duży... obym się mylił
mam tylko nadzieje ze w servo wybrane punkty AF caly czas beda duze tak jak w 1D wybrany punkt pali sie caly czas na czerwonoKomentarz
-
Moim zdaniem lepsze, przynajmniej dokladnie widac ze cos sie zmienilo (zlapal ostrosc) niz przy lekkim mignieciu ktoregos z punktow
Przypomina mi to wizjer z d300, i jak dla mnie - rewelacja
Ogolnie puszka dosc udana, ale wizjer zrobil najwieksze wrazenie
Komentarz
-
Wygląda obiecująco
Pozostaje poczekać na opinie użytkowników, a potem na 5DIII (3D?)C-F-K - foreverKomentarz
-
-
Komentarz

Komentarz