Strona 1 z 60 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 594

Wątek: eTTL + Pocket Wizard

  1. #1
    Bywalec Awatar temol
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Krakow
    Posty
    113

    Domyślnie eTTL + Pocket Wizard

    Hej

    Pocket Wizard wypuscil nowe zabawki - FlexTT5 oraz MiniTT1
    http://strobist.blogspot.com/2009/02...itt1-full.html
    http://www.pocketwizard.com/products...iver/36/TT1-C/
    Wyglada na to, ze w koncu z oblsuga ttl. Konfiguracja przez USB.

    T.

  2. #2

    Domyślnie

    no zapowiada sie nieźle, tylko na razie nie ma wersji europejskiej, brak pelnej kompatybilnosci z 5Dmk ii i nie wiadomo, czy działaja manualne ustawienia sterowane bezprzewodowo (mam nadzieje, ze tak). no i ciekaw jestem ceny w polsce...

  3. #3
    Zablokowany
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Bielsko Biała
    Posty
    95

    Domyślnie eTTL + Pocket Wizard

    http://www.youtube.com/watch?v=831L0RvFd2Y
    dość interesująca sprawa

  4. #4
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Brzozów
    Wiek
    51
    Posty
    76

    Domyślnie

    Prośba do znających angielski-czy te nowe Pocket Wizardy przenoszące TTL działają z dotychczasowymi Plus II i MultiMaxami?

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar wojkij
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Meksyk Europy
    Wiek
    36
    Posty
    1 915

    Domyślnie

    Tak, w instrukcji chwalą się że będą one kompatybilne z wszystkimi wcześniejszymi modelami.
    Ostatnio edytowane przez wojkij ; 18-02-2009 o 02:27

  6. #6
    Uzależniony Awatar merger
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    wroclove
    Wiek
    40
    Posty
    619

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemja Zobacz posta
    no zapowiada sie nieźle, tylko na razie nie ma wersji europejskiej, brak pelnej kompatybilnosci z 5Dmk ii i nie wiadomo, czy działaja manualne ustawienia sterowane bezprzewodowo (mam nadzieje, ze tak). no i ciekaw jestem ceny w polsce...
    wydaje mi sie, ze moze nie byc juz rozgraniczenia na wersje eu i usa. czestotliwosci w koncu wybierasz na komputerze i wgrywasz na dwa programy, ktore masz pod C1 i C2 w nowych pocketach.
    kompatybilnosc pewnie bedzie w dalszych upgrade'ach.
    sterowanie bezprzewodowe, to pewnie tylko z poziomu body w momencie, gdy lampy i body to obsluguja, czyli od 40d wzwyz i lampy od EXII.
    5d | 40d | tokina 10-17 fish | canon 24/1.4L | canon 85/1.8 | canon 135/2L | canon 400/5.6L
    430ex | 2 x sunpak 555 | metz 60 ct-4 | 2 x elfo 500 | elfo 1200 | PW plus II | sekonic L-758DR

    adam chrabąszcz | extreme sport | galeria CB

  7. #7
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Brzozów
    Wiek
    51
    Posty
    76

    Domyślnie

    Ciekaw jestem jak ceny....

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar wojkij
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Meksyk Europy
    Wiek
    36
    Posty
    1 915

    Domyślnie

    Pewnie trochę więcej niż multimaxy - nie na kieszeń człowieka zarabiającego w złotówkach

  9. #9
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    W końcu bezprzewodowa obsługa lamp z prawdziwego zdarzenia (40d+ i exII i konfiguracja lampy z poziomu puchy - istne marzenie )

  10. #10
    Jarek Sikora
    Guest

    Domyślnie

    Miałem okazję pobawić się tymi nowymi zabawkami przez 30 minut dosłownie. Zostałem poproszony (pod karą śmierci) nie opowiadać o tym publicznie, więc nie mogę tu nic napisać.

    Ale jeśli ktoś umiera z ciekawości, to niech się zgłosi (wolałbym kontakt przez forumularz na www.StudioWPlecaku.pl, to ten śledzę na bieżąco i mogę szybko reagować. Ale można też się ze mną w tej sprawie skontaktować na PM - z góry przepraszam za ewentualną zwłokę.

    PS. Ani nie jestem profesjonalistą, ani nie miałem czasu żeby się przygotować do testów, więc siłą rzeczy moje wrażenia są niepełne, ale powiem jedno. Z tymi małymi zabawkami można zwiększyć (zmniejszyć?) czas synchronizacji nawet do 1/500, co sprawdziłem.

Strona 1 z 60 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •