Prezentacja zdjęć w sieci

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • adino
    Początki nałogu
    • 2008
    • 404

    #1

    Prezentacja zdjęć w sieci

    Tak jak w temacie zastanawiam się gdzie można założyć swoją stronę ze zdjęciami, mam konto na digart.pl ale tam mozna zamieszczać tylko 1 zdjęcie na dzień.... chciałbym umieszczać wszystki swoje zdjecia w poszczególnych katalogach...

    jakoś nie odpowiada mi picasso macie jakieś inne propozycje??

    wiem ze duzo forumowiczów ma swoje strony dlatego wolę się was spytać
    ____________________________________________
    Canon 5DmkIII + 5D + 350D + szklarnia i pozostałe bajery
  • TomekS
    Początki nałogu
    • 2005
    • 274

    #2
    Najlepiej i wcale nie tak drogo jest mieć własną domenę i hosting. Domenę kupisz "za darmo" w pierwszym roku, potem co-nieco trzeba zapłacić. Hosting zaczyna się od .. 15 (?) czy 20 (?) zł za rok. Jak ci będzie brakować miejsca/transferu to znaczy że jako fotograf jesteś już coś wart i stać cię na dokupienie :-)
    A do stworzenia albumu jest masa darmowego softu. Ja korzystam z Jalbum, do którego kupiłem skin chamelon, który przerobiłem samemu. Tak, wiem, jest darmowy, ale chciałem usunąć info o autorze skinu.
    Ostatnio edytowany przez TomekS; 2589. Powód: literówki
    5D MKII | EF 70-200 f4 L IS USM | EF 24-105 f4 L IS USM | EF 17-40 f4 L USM | EF 50 f1.8 |Speedlite 580 EX |
    Zdjęcia -> http://smolarek.info

    Komentarz

    • adino
      Początki nałogu
      • 2008
      • 404

      #3
      oki jakieś koszta jestem w stanie przeżyć tylko ze weźmy pod uwagę że z HTML jestem na 0 :P

      Jalbum kiedyś tam o tym czytałem

      może jeszcze jakieś propozycje
      ____________________________________________
      Canon 5DmkIII + 5D + 350D + szklarnia i pozostałe bajery

      Komentarz

      • MrDeadhead
        Coś już napisał
        • 2007
        • 93

        #4
        Oprocz polskiego digarta jest tez deviantart.com ktory tak samo ma podzial na kategorie itd, tylko bez mozliwosci oceniania prac takiego jak na digu. Mi osobiscie duzo bardziej odpowiada deviant. No i sa jeszcze serwisy jak plfoto czy onephoto ale tak samo one maja limity co do wrzucania zdjec.
        Im wiecej zdjec robie, tym bardziej jestem z nich niezadowolony...

        Komentarz

        • Hermenegild102
          Dopiero zaczyna
          • 2008
          • 38

          #5
          a photoblog?
          wydaje mi się że niema ograniczeń - nie korzystam..
          dSLR żarówa szkło

          Komentarz

          • adino
            Początki nałogu
            • 2008
            • 404

            #6
            raczej chodzi mi o swoje strony internetowe niż jakieś portale
            ____________________________________________
            Canon 5DmkIII + 5D + 350D + szklarnia i pozostałe bajery

            Komentarz

            • Shaw

              #7
              Ja też byłbym zainteresowany jakimś hm.. internetowym portfolio.
              Niestety dobre strony (np. Carbonmade.com), które są przede wszystkim estetyczne i służą przede wszystkim wstawianiu zdjęć, a nie oglądaniu reklam, banerów, zapraszaniu znajomych i rozmowach prowadzonych w komentarzach pod zdjęciami xP
              Założyłem konto na zoomr.com, ale takie to jakieś nieestetyczne i ubogie.

              Komentarz

              • TomekS
                Początki nałogu
                • 2005
                • 274

                #8
                Zamieszczone przez adino
                raczej chodzi mi o swoje strony internetowe niż jakieś portale
                Chcesz mieć stronę? Kup domenę i hosting. W każdym innym przypadku będziesz "pracował" dla kogoś.
                5D MKII | EF 70-200 f4 L IS USM | EF 24-105 f4 L IS USM | EF 17-40 f4 L USM | EF 50 f1.8 |Speedlite 580 EX |
                Zdjęcia -> http://smolarek.info

                Komentarz

                • Tezet-gdynia
                  Pełne uzależnienie
                  • 2008
                  • 1283

                  #9
                  Jesli strona nie ma zarabiac itp. to znajdz jakis darmowy hosting, pdg.pl aktualnie wstrzymalo rejestracje a pozniej to juz tylko www.opensourcecms.com/ i poogladac/potestowac jaka galeria Ci pasuje i wg instrukcji danej galeri postawic swoja
                  www.tomasz-lis.pl

                  Komentarz

                  • root
                    Bywalec
                    • 2006
                    • 146

                    #10
                    http://flickr.com/ + konto premium za $25 :>
                    :}

                    Komentarz

                    • adino
                      Początki nałogu
                      • 2008
                      • 404

                      #11
                      domena i hosting spoko a ile to tak gdzieś by finansowo wyszło??
                      ____________________________________________
                      Canon 5DmkIII + 5D + 350D + szklarnia i pozostałe bajery

                      Komentarz

                      • Krzychu
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 3611

                        #12
                        Zamieszczone przez adino
                        domena i hosting spoko a ile to tak gdzieś by finansowo wyszło??
                        5000 złotych... Tak trudno poszukać po stronach firm hostingowych i sprawdzić (szczególnie że ceny się różnią) ?
                        Pozdrowienia,
                        KZ
                        KZ Aviation Photography

                        Komentarz

                        • adino
                          Początki nałogu
                          • 2008
                          • 404

                          #13
                          no dobra ale własnie po to pisze zeby nie szukać przez tysiące takich stron tylko z waszych poleceń coś wybrać.....
                          ____________________________________________
                          Canon 5DmkIII + 5D + 350D + szklarnia i pozostałe bajery

                          Komentarz

                          • Krzychu
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 3611

                            #14
                            Zamieszczone przez adino
                            no dobra ale własnie po to pisze zeby nie szukać przez tysiące takich stron tylko z waszych poleceń coś wybrać.....
                            nazwa.pl na przykład (żeby było konstruktywnie). Zresztą był wątek na temat hostingów - http://canon-board.info/showthread.php?t=29194
                            Pozdrowienia,
                            KZ
                            KZ Aviation Photography

                            Komentarz

                            • adino
                              Początki nałogu
                              • 2008
                              • 404

                              #15
                              za linka wielkie dziki
                              ____________________________________________
                              Canon 5DmkIII + 5D + 350D + szklarnia i pozostałe bajery

                              Komentarz

                              Pracuję...