Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 218

Wątek: Photo Day w Stoczni Gdańsk

  1. #1
    Coś już napisał Awatar samson_miodek
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Ciechanów/Wejherowo/Gdynia
    Posty
    73

    Domyślnie Photo Day w Stoczni Gdańsk

    Photo Day 2.0 w miejscu ekskluzywnym, wyjątkowym i niedostępnym dla każdego śmiertelnika? 22 listopada spotykamy się na terenach byłej Stoczni Gdańsk.

    Plener fotograficzny na terenach postoczniowych to marzenie każdego miejskiego fotografa. Przed nami industrialne hale, przerdzewiałe dźwigi i żurawie, stal, stare stoczniowe budynki, wydeptane ścieżki i historyczna atmosfera... Dzięki Baltic Property Trust, właścicielowi tego terenu, będziemy mieć okazję fotografowania miejsc, do których na co dzień nie da się tak po prostu wejść. Zajrzymy m.in do hal produkcyjnych, obejdziemy teren powstającego Młodego Miasta, zbliżymy się do żurawi i nabrzeża, wejdziemy na most oddzielający wyspę ze Stocznią Gdańsk i Stocznią Remontową...

    W Photo Day 2.0 udział zapowiedzieli przedstawiciele samego Baltic Property Trust. Tam, gdzie idziemy z aparatami, będzie w przyszłości centrum Gdańska - Młode Miasto - o czym z pewnością opowiedzą. W założeniu urbanistów, władz miasta i firm rezydujących na tym terenie, tereny postoczniowe będą tętniącym życiem obszarem, prawdziwym miejskim centrum, którego Gdańskowi boleśnie brakuje. Najpierw powstanie tutaj gigantyczne centrum handlowe, w dalszej kolejności także zabudowania miejskie i biurowe, wysokościowce i lofty, nabrzeże i budynki mieszkalne... Część planów już istnieje, w części trwają już prace - jak m.in. Nowa Wałowa czy ECS. Będzie zatem o czym posłuchać. I z pewnością będzie co fotografować!

    Jak możesz uczestniczyć w Photo Day 2.0?

    Nie byłeś na pierwszym Photo Day MMki? Nie masz konta w MM Trójmiasto i właściwie jeszcze nas nie znasz? Nie szkodzi. Na Photo Day 2.0 zapraszamy każdego miłośnika fotografii.

    Spotykamy się punktualnie o 10.15 w sobotę, 22 listopada przy Historycznej Bramie nr 2. Prosimy, abyście zabrali ze sobą dokument tożsamości. Ponieważ tereny postoczniowe są pełne miejsc niebezpiecznych, wymagających remontu, Uczestników Photo Day 2.0 będziemy prosić o podpisanie oświadczenia, że wchodzą na teren stoczni na własną odpowiedzialność.

    Źródło: MMtrojmiasto.pl
    duszy nie umyjesz mydłem

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Rumia
    Wiek
    48
    Posty
    299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samson_miodek Zobacz posta
    Photo Day 2.0 ....

    Źródło: MMtrojmiasto.pl
    Właśnie się zgłosiłem do udziału

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    wow faaaaaaaaaaaajnie Też przyjdę (co prawda zaopatrzony w KIT'a ale kij z tym :] ).
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  4. #4
    Początki nałogu Awatar Viqy
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    48
    Posty
    407

    Domyślnie :)

    Dobry news ... dzięki !

  5. #5
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Olesno
    Wiek
    38
    Posty
    125

    Domyślnie

    szlag by to... szkoda, ze nie z wiekszym wyprzedzenie... bede stawal na glowie, zeby odwolac plany, ktore mam na ten dzien, ale czy sie uda? czarno to widze, jeszcze dojazd i nocleg - dla mnie to drugi koniec polski a sprawa kompletnie nie uwzgledniona w budzecie...

    czy sa w planach kolejne takie akcje? na jakim etapie jest tam projekt tej calej "nowosci"? za rok bedzie jeszcze co focic, czy juz same sklepy i domy dla snobow?

    p.s. jeslibym sie pojawil, czy ktos z forum bedzie w stanie pozyczyc mi na czas pobytu w stoczni jakies krotkie szklo, chocby i kita? moje 28-70 padlo i ciagle czeka na czesc z japoni, poki co pracuje tylko na przyslonie 2.8
    Canon 30D, Canon 7D, Tokina 28-70/2.8, Tokina 80-200/2.8, Canon 70-200/2.8L ISUSM, Canon 50/1.8, Canon 18-55/3.5-5.6 IS, Nissin Di866 Mk 2
    moje zdjęcia na CB: koncertowe, portrety, nocne

  6. #6
    Uzależniony Awatar comatus
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Wybrzeże Pucyfiku
    Wiek
    40
    Posty
    725

    Domyślnie

    Pewnie też się zjawię, martwi mnie tylko ten "tłum" zarejestrowanych osób

    robgr85 ja też tylko z jednym obiektywem...

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez timo Zobacz posta
    szlag by to... szkoda, ze nie z wiekszym wyprzedzenie... bede stawal na glowie, zeby odwolac plany, ktore mam na ten dzien, ale czy sie uda? czarno to widze, jeszcze dojazd i nocleg - dla mnie to drugi koniec polski a sprawa kompletnie nie uwzgledniona w budzecie...

    czy sa w planach kolejne takie akcje? na jakim etapie jest tam projekt tej calej "nowosci"? za rok bedzie jeszcze co focic, czy juz same sklepy i domy dla snobow?

    p.s. jeslibym sie pojawil, czy ktos z forum bedzie w stanie pozyczyc mi na czas pobytu w stoczni jakies krotkie szklo, chocby i kita? moje 28-70 padlo i ciagle czeka na czesc z japoni, poki co pracuje tylko na przyslonie 2.8

    z tego co widzę (tu i na innych forach) pojawią się ogromne tłumy ludzi... zastanawiam się czy uda mi się tam auto zaparkować jak takie masy ludzi się wybierają. Niestety nie jestem w stanie jakkolwiek pomóc, bo z szerszych obiektywów mam tylko kita :/ [uzbrojony w tego kita ruszę na plener ]


    @comatus - trzeba się rejestrowac?
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  8. #8
    Uzależniony Awatar comatus
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Wybrzeże Pucyfiku
    Wiek
    40
    Posty
    725

    Domyślnie

    Chyba tak. Na stronie jest napisane: "Jeśli chcesz przyjść, kliknij "idę" w zapowiedzi Photo Day 2.0 w naszym dziale Dzieje się " na www, a tam trzeba się zalogować.
    Ostatnio edytowane przez comatus ; 18-11-2008 o 13:47

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez comatus Zobacz posta
    Chyba tak. Na stronie jest napisane: "Jeśli chcesz przyjść, kliknij "idę" w zapowiedzi Photo Day 2.0 w naszym dziale Dzieje się " na www, a tam trzeba się zalogować.
    wydawało mi się to raczej na potrzeby ich wewnętrznych statystyk, przecież nie będą robic listy obecności... zresztą sprawdzanie i podpisywanie kilkuset druków strasznie opuźni cały plener...
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  10. #10
    Uzależniony Awatar comatus
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Wybrzeże Pucyfiku
    Wiek
    40
    Posty
    725

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robgr85 Zobacz posta
    wydawało mi się to raczej na potrzeby ich wewnętrznych statystyk, przecież nie będą robic listy obecności... zresztą sprawdzanie i podpisywanie kilkuset druków strasznie opuźni cały plener...
    Też mi się tak zdawało, ale tak dla formalności zarejestrowałem się.
    W momencie mojej rejestracji byłem 77 zapisaną osobą :/

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •