Zobacz wyniki ankiety: Co robimy z zebranymi środkami?

Głosujących
104. Nie możesz głosować w tej sondzie
Strona 25 z 53 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 527

Wątek: Fundacja "Mam Marzenie" - marzenie o aparacie - nowa akcja!

  1. #241
    Pełne uzależnienie Awatar gwozdzt
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    51
    Posty
    5 780

    Domyślnie

    Właśnie przyszła następna porcja przelewów! Na rachunku mamy w tej chwili 1139,07zł !!
    Kolejni darczyńcy to: KAMI74, Pirx, biesik oraz jedna osoba anonimowa i do nich w tej chwili kieruję wielkie podziekowania!
    Pozdrowienia, Tomek
    Kilka moich zdjęć... i sprzęt

  2. #242
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    Ja mam takie małe pytanko...czyli w tym przypadku nie wchodzi w grę żaden inny model canona poza 50D?
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  3. #243
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paenka Zobacz posta
    Ja mam takie małe pytanko...czyli w tym przypadku nie wchodzi w grę żaden inny model canona poza 50D?
    Cieszę się, że zadałaś to pytanie. Moja osoba na tym forum jest co najmniej kontrowersyjna - tak samo jak ten aparat ze średnim szkłem.
    Jeśli to jest osobista preferencja marzycielki to OK, koniec dyskusji, jeśli nie, to imho należy się zastanowić, czy aby takie combo nie ZRAZI osoby do fotografowania.
    the silence is deafening

  4. #244
    Pełne uzależnienie Awatar gwozdzt
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    51
    Posty
    5 780

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paenka Zobacz posta
    Ja mam takie małe pytanko...czyli w tym przypadku nie wchodzi w grę żaden inny model canona poza 50D?
    a czym podyktowane jest Twoje pytanie? Do czego zmierzasz?

    Cytat Zamieszczone przez gietrzy Zobacz posta
    Jeśli to jest osobista preferencja marzycielki to OK,
    zakładam, że własnie dokładnie tak jest:
    http://www.mammarzenie.org/komu.php

    "Spełniając marzenie chorego dziecka wolontariusze zaangażowani w ten proces muszą upewnić się, że wypowiedziane marzenie jest jego własnym wyborem i że nikt z członków rodziny nie wpłynął na decyzję dziecka."
    Pozdrowienia, Tomek
    Kilka moich zdjęć... i sprzęt

  5. #245
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    Zadałam pytanie i chciałabym otrzymać na nie odpowiedź a nie pytanie. Jest wiele powodów dla których zadałam to pytanie a odpowiednie ich zaprezentowanie zajęłoby zbyt wiele miejsca a i tak podejrzewam, że nie wszystkie zostały by odpowiednio przyjęte. I nie ma nic wspólnego z tym czy jestem "be" czy "ok". Kieruje się różnymi motywami, które wynikają wprost z natury ludzkiej.
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  6. #246
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    280

    Domyślnie

    "Spełniając marzenie chorego dziecka wolontariusze zaangażowani w ten proces muszą upewnić się, że wypowiedziane marzenie jest jego własnym wyborem i że nikt z członków rodziny nie wpłynął na decyzję dziecka."
    ... że Marysia chciałaby wybrać się na duuuuże zakupy (marzenie szmaciane jak określiła Mama Marzycielki).
    hmm piec znakow kazal system wpisac

  7. #247
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie

    Ja uważam, że nawet gdyby chciała Ds-a to nic nam do tego (po co i dlaczego). Sami decydujemy własnym portfelem czy wspieramy czy nie. Proste.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #248
    Pełne uzależnienie Awatar gwozdzt
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    51
    Posty
    5 780

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paenka Zobacz posta
    Zadałam pytanie i chciałabym otrzymać na nie odpowiedź a nie pytanie. Jest wiele powodów dla których zadałam to pytanie a odpowiednie ich zaprezentowanie zajęłoby zbyt wiele miejsca a i tak podejrzewam, że nie wszystkie zostały by odpowiednio przyjęte. I nie ma nic wspólnego z tym czy jestem "be" czy "ok". Kieruje się różnymi motywami, które wynikają wprost z natury ludzkiej.
    Sorry, ale nie mam czasu ani ochoty na takie przepychanki.

    Odpowiadając na pytanie, wiem ze fundacja bardzo niechętnie ingeruje w marzenia dzieci. Musiałyby to być bardzo ważne powody, jednak ja ich nie widzę. Wg mnie 50D to porządny aparat, a obiektyw kompatybilny i też do najgorszych nie należy.
    Jeśli więc masz jakieś konkretne i uzasadnione zastrzeżenia do 50D - pisz wprost o co chodzi, a wówczas będziemy się zastanawiać czy interweniować w fundacji.

    Cytat Zamieszczone przez kubaj Zobacz posta
    hmm piec znakow kazal system wpisac
    a tak po polsku - o co chodzi?

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja uważam, że nawet gdyby chciała Ds-a to nic nam do tego (po co i dlaczego). Sami decydujemy własnym portfelem czy wspieramy czy nie. Proste.
    Proste! dokładnie tak.

    ponadto z radością informuję, że na rachunku nazbierało się już 1389,07zł !! a przyczynili się do tego tym razem DIXI2006 oraz Atris, którym to osobom w tym miejscu ogromnie dziękuję.
    Pozdrowienia, Tomek
    Kilka moich zdjęć... i sprzęt

  9. #249
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    19

    Domyślnie

    pozwoliłem sobie poprosić kolegę o zalinkowanie tematu na innym forum fotograficznym, sam przed końcem akcji się dołączę. Przeczytałem cały wątek i się bardzo wzruszyłem (a jestem dorosłym facetem) Ta fundacja kiedyś pomogła mojemu bratu, w 100% popieram.

  10. #250
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    280

    Domyślnie

    hmm piec znakow kazal system wpisac
    a tak po polsku - o co chodzi?
    uzywajac funkcji "szybka odpowiedz" zrobilem posta zawierajacego dwa cytaty, kliknolem 'wyslij' ale system forum powiedzial ze post musi miec conajmniej 5 znakow, czyli nie wliczyl w to cytatow wiec napisalem tamto zeby przeszlo

Strona 25 z 53 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •